0 oy
301 göst.
Aile kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Kuşlar benim lise zamanı kız arkadaşıma takıntılı olan biri vardı bana bugün mesaj atmış buse aaa sen çok değişmişsin yaaa diye isteğini sildim hemen o kız arkadaşıma bir dolu mesaj atmak istedim ama görüşmüyorum hiçbir şekilde onun yediği boklar bana sıçrıyor hayır evli olduğum belli kocam çocuğum ben varız profilde soyismim farklı neden yazarsın hayır bide 6 7 sene geçmiş nereden buluyorlar nereden aklına geliyor onu anlamıyorum 

Arkadaş seçimi çok önemli bir kez daha anladım gençken anlamıyor insan ama olgunlaştıkça yaş aldıkça anlıyor hayatımdaki verdiğim en kötü karar olabilir hayatımın içinden geçti 

İlk sene üni kazanamadık dershaneye gittik orda da aynı sınıftaydık ikimizinde erkek arkadaşı vardı o bütün dershane ile birlikte oldu ben ise arkadaşim diye sevgilisine onu savundum meğerse ben onu savunurken o bütün Dershanenin içinde benim erkek arkadaşım da varmiş sonra ikisi sevgili oldular ben o dönem yediğim kazık yüzünden 1 ayda 65 kilodan 49 kiloya kadar düştüm ama kimsenin ahı kimsede kalmıyor ayrıldılar 1 seneye yakın çıktılar şimdi o kız arkadaşım antalyanın mimli oros.... Dan oldu 

Ben ise bütün bu şeylerden kaçıp memleketime uzak yerde üni okudum evlendim şimdi 1 yaşinda oğlum var ve çok mutluyum 

5 Cevaplar

0 oy
(1,533 puan) tarafından
Gerçekten boşuna dememişler bülbül güle karga çöplüğe işte sakın muhatap olma engelle gitsin 
(2,104 puan) tarafından
Engelledim çünkü çocuk ciddi anlamda rıh hastası bı kız arkadaşim yalan söylemiş buna benim doğum günümde ve bu çocuk o zamanlar bir üst sitede oturuyor evini falan göstermiş tehdit etmişti evine gelirim diye o gün ne çok ağlamıştım eski hayatımdan kimseyi istemiyorum hayatımda liseden 1 arkadaşim var o da iyiki sebebim hala daha görüşüyoruz her gün konuşuruz başka da kimseyi istemiyorum
(1,533 puan) tarafından
Gerek de yok zaten sen yolunu seçmiş duzenini kurmuşsun saçma sapan insanların huzurunu kacirmasina izin verme ♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkadaşının suçu ne tam olarak 
(2,104 puan) tarafından
Arkadaşimın suçu her önüne gelen erkekle yatması sonra o yüzünden ona ulaşmak için bana yazılması vr bundan rahatsızlık duymam
tarafından
O mu demiş sana yazdım diye yani bağlantıyı anlayamadım
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Çok saçma :D yani takıntılı olduğu kişi sana degismissin diye mesaj attıysa arkadaşının suçu ne? Mesajı Atan kişi bir yerde denk görüp atmıştır. Ama evet arkadaş seçimi önemli 
(2,104 puan) tarafından
Ama işte eskiden bunun birlikte olduğu herkes sana yazınca şuan bir kişi bile olsa insan tahammül edemiyor
(8,975 puan) tarafından
Mesajlarini kisitla sadece arkadaşlar yap
0 oy
(790 puan) tarafından
Benimde lisede bir kız vardı kız aynı anda 6 erkekle sevgiliymiş kimisiylede beraberlikte yaşamış hatta gerek ses kaydı gerek video yakalatmış erkeklere erkeklerde kullandırtmış kendini bir güzel benim tam arkadaşım değildi ama tüm sevgililerini arardı hani annemi aricam komtörüm bitti felan derdi bende izin verirdim tüm sevgilileri bana musallat oldu bu sefer oğlanlar demiş seni bir şartla bırakırız bize yeni kız getiricen demişler bu salakta beni bulmuş bende erkek gibiydim erkek gibi cevap verince özür dileriz bacım felan çektiler işte bana dediler o kızla irtibatı kes başına çok iş açar dediler 7. Sevgilisi okuldan ama müspet bir çocuktu çocukla dini konularda tartışırdık o bir tarikata mensuptu benimde tüm tarikatları takip ettiğimi onun dışında kendimde araştırdığımı bilirdi okul biticeği hafta oğlan sevgilisnden ayrılıp bana evlenme teklifi etmişti bu arada kızın birde uzaktan internetten görüştüğü çocuk vardı oğlan ciddi düşünüyordu yüzük felan göndermişti diğer 6 oğlan bu oğlanın kıza ciddi düşündüğünü öğrenince oğlana sosyal medyadan yazmışlar bak bu kız böyle böyle ciddi düşünüyosan ayrıl yok işime bakarım diyorsan senide gruba katalım demişler video atmışlar oğlana oğlanda ayrılmıştı ama bu kız benimde telefonumu vermiş beni aradı dedi sen bunu biliyormuydun neden uyarmadın dedi dedim benim haberim yoktu bu arada bu oğlabı whatsap grubuna eklediğinden normal muhabbetimizden haberi vardı kim nasıl karakterde biliyordu oğlan bana dedi ben ayrıldım kimseyede bildiğimi söylemicem sende söyleme ben anlaşamadım oldu bilsin herkes kızı birileri yakmış bende ortak olamam dedi  iyi dedim bende ara ara yazıyordu oğlan muhabbet ediyorduk birkaç ay sonra bu oğlan bana evlilik teklif etti istemeye geleceğini o zaman yüzük takacağını söyledi kabul edersem hoşuma gidiyordu ama konuştuğum tam arkadaşım olmayan birisine yapamam dedim sonra kız bana kazık attı oğlana geri yazmış oda ben şu kızı seviyorum demiş gerçekleri söylememiş incinmesin diye okulda ****** diye adımı çıkardı kız kızı bir güzel dövdüm oğlanada anlattım oğlanda kıza fotoğraflarından bahsetmiş oğlan tekrardan evlilik teklifi etti bu sefer kabul etmiştim ama sonra annemler istemedi ayrıldık tabi annemler bunca olan olaydan haberi yoktu benimde eşimden önceilk ve  son kapıldığım kişiydi sonrada 6 yıl sonra eşimle görücü usulü tanıştık 6 ay sonra evlendik
0 oy
(119,131 puan) tarafından
kiz adin busemi ben selin zannediyodum
(2,104 puan) tarafından
Hahahaha burada selin diyelim normalde buse
kiz selin ne alakaydi ☺️☺️
(2,104 puan) tarafından
Ne bileyim açarken aklıma selin geldi ldldmdşdlsldndlkd
allah seni

İlgili sorular