0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (88 puan) tarafından
KizLar merhaba korundugum halde hamile kaldim 10 haftalik hamileyim 13 aylik bebegim var sütü 9 aydir sagarak veriyorm Cc. Belli her zaman suan her sağımda 120ye dustu eskiden 180di her ogun 180 cc anne sutu veriyodm ne yaparsam yapaym cogalmiyor gebelikten sanırım sütüm azaliyor isin kotu yani kizim ek gida hicbisey yemiyor. Sütüm daha da azalckmi yoksa belli bir haftadan sonra eski haline döner mi deneyimli biri lütfen anlatablrmi cook cok üzülüyorum kizim icin..

3 Cevaplar

0 oy
(7,574 puan) tarafından

Benim kesilmişti canım gelmedi bidaha da:(

(88 puan) tarafından
Kacinci haftada
-Reklam-
0 oy
(5,285 puan) tarafından
Benimde hamilelikte azaldı 5. Aya kadar emzirdim yinede. Zaten sütten kesince goguslerim hiç dolmadı meğer uzun zamandır tamamen bitmiş. Üzülme iyi emmiş yinede. Eğer azda olsa akiyorsa doğuma yakın sonra kes sutten
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Canım bebeğini sağarak mı besliyorsun? 
(4,159 puan) tarafından
Benimde öyle canım şu an beş ayı doldurdu emmiyor yapmadığım şey kalmadı yok geri dönemedi bende sağıyorum ama düzenli sağım yapamadığım için mama da veriyorum sağımda önemli olan nedir siz sadece sağarak mı beslediniz takviye olmadan bebek emmedikçe süt azalır diyolar öyle mi gerçekten biraz bilgi verir misiniz herkes sağmayı bırak mama ile devam et diyo ben anne sütünden mahrum kalsın istemiyorum
(88 puan) tarafından
Asla azalmaz daha da artar en onemli olan sey 3 saatte bir elektrikli pompayla sagmak. Ben sadece sagarak besliyorm 9 aydir hatta 10 aydir
(4,159 puan) tarafından
Ek mama falan vermeden mi canım ben epeydir düzenli sağmıyorum sence yine düzenli başlasam sütüm eskisi gibi olur mu :( bebeğim anne sütü alsın istiyorum emmiyor zaten çok üzülüyorum
(88 puan) tarafından
Düzenli sagip bol su icersenz 3 gune baya baya artar 3 saatte bir en az 25 dk sagin
(4,159 puan) tarafından
Yaa insallah tekrar artmasını çok istiyorum baya azaldı ve ben neden bilmiyorum eskisi gibi sağım yapamıyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 85 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 79 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 0768 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 249 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu

379,369 soru

11,356,062 cevap

34,832 kullanıcı

...