0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (16,007 puan) tarafından
Bugün tarla günümüzdü normalde ben giderdim eşimle. Sabah alarm çaldı eşim uyandı beni uyandırmadı ama ben sese uyandım kalktım giyinecem eşim sen gelme uyu bugün annemi götürecem dedi bende tamam dedim. Neyse eşim aşağı bende icime doğduysa artık mutfağa gittim içimde bir his var bişey olacak kaynanamin arkamdan eşini dolduğunu gördüm. Meğersem ben dün akşam yatsıdan önce çocukları öldüresiye dövmüşüm bağırmışım. Halbuki yatsı okunmadan önce çocuklar evde bile değildi eşim bakkala çıkarmıştı cips almıştı çocuklara. Sonra eve geldiler cipsi yiyip yattılar benim çocuklarım akşam erken yatarlar en geç saat 9 da yatakta olurlar. Esime de diyordu çocukları dövmüşüm beni polise verecekmis falan filan. Ben bunu duyana kadar müdahele etmedim hatta dinlediğimi bile belli etmedim onlara. Bende bunu duyunca gittim pencereye dedim ne diyorsun sen ya ben ne zaman dövmüşüm çocukları diyor akşam yatsıdan önce. Bende dedim ben çocukları dövmedim dövmüş olsaydım dövdüm derdim senden mi korkacam dedim. Dedim ben çocukları dövmedim aşağı katta kız isteme merasimi vardı bir sürü çoluk çocuk vardı onların sesiyle karistirdin heralde dedim yok valla dövdünüz ben duydum dedi. Bende nasıl böyle yalan konuşuyorsun günahımı alma sana hakkımı helal etmiyorum ne zaman böyle arkamdan yalan yanlış konuşursan dedim ben duymuyorum ama allah duyuyor dedim esime de bağırdım neden susuyorsun bişey söylesene dedim sabah sabah beni bagirttirmayin gir içeri dedi. 

Tabi ben kendimi tutamadım yine bu sefer mesajdan yazdım esime  ama cevap vermedi bana eve geldi kahvaltısını yedi nöbete gitti. 

10 Cevaplar

0 oy
(16,007 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap

bunlarda esime yazdiklarim. 

(16,007 puan) tarafından
Sonradan fark ettim sildim numarayı
(16,007 puan) tarafından
Kızlar eşim annesinin huyunu biliyor ben kaynanama olan düşüncelerimi hiç bir zaman eşimden saklamadım neysem hep oydum çünkü eşim annesinin huyunu biliyordu.

Minik mucizem eşim öyle düşünmez çünkü eşim o zaman çocuklarla beraber markete gitmişti eve geldiklerinde cipsi yiyip uyudular yani dövmüş olsam eşim görürdü zaten
tarafından
Eşin evdeyken olmamış birşeyi oldu gibi anlatıyorsa eşinde afedersin sa.lak değilse anlıyordur
(16,007 puan) tarafından
Anlıyor canım anlıyor bu olay sabah saat 5 te oldu herkes tarlaya gidiyor o saatte sesimiz millete gitmesin diye eşim bişey demedi eşim de deseydi konu uzardı. Ben sinirimi eşimden çıkardım öyle mesajlar attım
tarafından
Eşinin bildiğinin farkında olduğu halde niye böyle yapıyor ya ah Allah'ım kaynanalardan koru bizi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eminecim Allah'a havale et .Öyle kaynana olmaz olsun.
(16,007 puan) tarafından
Canım havale et nereye kadar sabır denen şey kalmadı bende hep sustum ona iyi olmaya çalıştım ama değmiyor
0 oy
tarafından
Şaşırmış iyice Allah bilir daha ne palavralar sıkıyor arkandan 
(16,007 puan) tarafından
Neyseki eşim inanmıyor ona
tarafından
Bu çok önemli işte canım
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Terbiyesiz. Dövsen bile ona ne. Ne diye eşini dolduruyor. Gelsin sana söylesin niye dövdün bişey mi oldu noldu diye. 
(16,007 puan) tarafından
Bana söylemiyor çünkü ağzının payını veriyorum ondan. 3 gün önce turşu yapıyorduk bütün salataliklari yıkamıştık oğlum da aldı yere döktü bende kızdım neden döktün diye sonra kaynanam bana dedi güzellikle söyle böyle mi öğrenecekler dedi bende dedim güzellikle olsaydı senin kızının çocukları akıllı olup annelerinin sözünü dinlerdi geceye kadar dışarda gezmezlerdi.
(2,468 puan) tarafından
Tavrından ona ne herkesin kendi çocuk büyütmesi. Anne bazen kızarda. Böyle karışıyorlar çocuk daha çok ters oluyor halbuki. Sen biliyorsun huyunu çocuğunun, yoluna koymuşsun bazı şeyleri. Anlamıyorum bu büyüklerin karışmasını
(16,007 puan) tarafından
Evet malesef ben çocuklarıma kaslarımı çatarım geçer yerlerine otururlar bizde annemden böyle gördük ama kaynanam hep şımatır sonra başıma salar çocukların huyu suyu değişti onun yüzünden
(2,468 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Boşver takma üzme kendini. Eşine bak sen. o ne derse ne yaparsa yapsın
0 oy
(935 puan) tarafından
Valla helal kız yine konuşmuşsn içinde kalmamış ama bence artık uzatma haklyken haksız duruma düşersin 
(16,007 puan) tarafından
Önceden hep susardım baktım olmuyor artık ıçimde tutmuyorum
0 oy
(355 puan) tarafından
Tüm suç eşlerde zaten onlar gereken cevabı vermedikleri sürece biz ne kadar cevap versekte devamı gelir..
(16,007 puan) tarafından
Eşimin sucu da yok aslında çünkü eşim de annesine kızıyor ama kaynanam kalın kafalı bişey girmiyor kafasina
0 oy
tarafından
Hiç mi allahtan korkmuyor insan nasıl yalan söyler ya eşini neden dolduruyor tarlaya kendi gidiyor diye mi 
(16,007 puan) tarafından
Korksa bana iftira atmazdı 2 yıl önce bana aileme yapmadığını bırakmadı
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Torunlarını çok düşünüyorsa o an gelip müdahale etseydi. Madem dövüyorsun nasıl sessiz kalmış, oturmuş. Ne kadar saçma ve terbiyesizce bir tavır. Varsa bir derdin açıkça söyle, böyle arkadan konuşanlardan nefret ediyorum 
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Canım sende kolu komsuya onu anlat herkes bilsin nasıl biri. 
0 oy
(112 puan) tarafından
Benimde kayınbabam 3 yıldır beni sinir etmek için elinden geleni yaptı .Yine ses etmiyordum sustukça daha abartiyordu .Birinde eşime yapmadığım bir şeyi söylemiş .Ben bunu duyunca çıldırdım ara babanı yüzüme desin dedim.3 senedir içimde birikenleri söyledim rahatladım. O oldu bir daha bir şey diyemedi .Hepsinden kurtuldum .Laf söz bitti.Eşim beni savunuyordu ama onu takmiyorlardı .
(16,007 puan) tarafından
Eşim de hep beni savunur ama kadın kalın kafalı bir şey girmiyor kafaya

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 434 göst.
10 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 391 göst.
30 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Leyla343480 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...