0 oy
666 göst.
Diğer kategorisinde (1,371 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ben kapalı biriyim. Tam tesettürü yaşayamıyorum bence ve zorlanmaya başladım artık psikolojik olarakta kendimi çok sıkışmış hissediyorum. Ara ara açılmak aklıma geliyor henüz açılmadim tabi bunun daha eşi ve aileyi ikna etme kısmı var ama bı yandan vicdanım el vermiyor bı yandanda artık yapamadigimi hissediyorum. Ne yapmalıyım bilmiyorum sıkıntılı bir dönemden geçiyorum bu açılma veya açılmama konusundan dolayi
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

25 Cevaplar

0 oy
(6,377 puan) tarafından
Kendini dinle. Ne istediğine karar ver. Nasıl mutlu hissedeceksen onu yap canım. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım vesvese bunlar. Bolca oku. 

Gerçekten istiyorsanda iyice düşün taşın hatta etrafındakılerin fikrini alda öyle karar al. 
0 oy
tarafından
İstemiyorsan kapanmamalısın seninki toplum baskısından kapalı olmaya dönmüş belkide rahat bir ailen ve eşin olsa hemen açılacaktın bu dünyaya bir kere geliyoruz nasıl istiyosan öyle yaşamalısın eşine bunu güzelce açıkla 
0 oy
tarafından
Canım şeytanın işleri işte vesvese ile aklına geliyor huzuru bozuyor. Eşin emretmiyor bunu rabbimin emri bu yoksa oda bir başkası da bunu söylese onların isteği olmuyor. Fakat sen duani et şeytanin vesveselerine karşı. Tesettür de sorumluluktur rabbim hakkıyla yaşamayı nasıp etsin hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Eşi aileyi gozettigimiz kadar Rabbimi gözetsek keşke...

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 380 göst.
0 oy
16 cevap 937 göst.
0 oy
26 cevap 736 göst.
0 oy
15 cevap 425 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,292 cevap