0 oy
936 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Şimdi kızlar beni çok seven biri değil canı isterse bir bakıyorum bnaa yazıyor oda misalen dün yazmış saçımı boyadım demek için başka türlü yazmaz bugünde ben eşimle çocuklarımla Pp ye profil yaptım yalan Atmıyorum 3 dakika sonra kendi de değişmis tabiki değişebilir ama durum koymayan insan eşiyle böyle gezdiği sarıldığı fotoları koymuş fln benim anlamadigim sadece ben koyduktan sonra yapması garibime gitti daha sonra dün geldi birşey getirdi gel otur dedim yok dedi yani beni seven biri değil canı isterse bir iyi bir konuşmuyor bile ben mi degisiyim acaba

16 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sende öyle yap nabza göre şerbet ver
(66 puan) tarafından
Canım misalen dün kardeşimin hamile haberini aldım rüyamda gördüm yani oda sahitti ona dedim rüyam çıktı dedim kardeşim hamileymiş dedim ona cevap vermedi gördü sonra saçımı boyadım bak nasıl olmus diye mesaj atıyor ben mi degisiyim diyorum bir gidiyorum yüzümü bakmıyor bir gidiyorum konuşuyor
(8,081 puan) tarafından
Kendince sana kendini iyi ve mutlu göstermeye çalışıyor ne dersin ki işte
(66 puan) tarafından
Valla ben şaşırıyorum cnm bide ne zaman gitsem ben küçüklüğümden beri uyanigim sinsi yaklasirim herkese diyor kavga etmem ama bana birşey yaparsa sinsi sinsi mafederim diyor bana
-Reklam-
0 oy
(70 puan) tarafından
İşine nasıl gelirse öyle davranıyor kıskanç kuzum çok bellii
(66 puan) tarafından
Aynen işine geldiğinde davranıyor canım benim eşim zengin deil kndininki zengin ne alsa atıyor bak eşim almış diye fln başkada çok yazmaz bana
(70 puan) tarafından
Afedersin kuzum çok görgüsüz bu eltiler neden böyle neden neden :) sende insansın bende senin benden ne üstünlüğün var dimi ama .. fazla yüz verme attığı mesajları hemen görüldü atma umursama ay valla tam saç baş yolmalık
(66 puan) tarafından
Yani ama beni sevmediğini çok iyi de biliyorum canım o yüzden çok yaklaşmiyorum ha bana yakın durursada birşey istiyerek menfaati olacak ondan artık çözdüm
(70 puan) tarafından
İnsan hisseder gerçeği zaten kuzucum sen boşver gitsin naparsa yapsın
0 oy
tarafından
Aynı benim ki 

Ben eşimle fotomu koydum wp o da koydu hemen 2 gün sonra profil fotosu 

Benle bi konuşur bi konuşmaz 

Bende öyleyim artık bazen konuşuyorum 

Bazen konuşurken hemen görüşürüz yazıp çıkıyorum 
tarafından
Kıskandığı için yapiyodur seni ulaşılmaz zannediyodur canım
İçinden geciriyodur bende biraz kendimi geri cekeyim demistir eltin benim ulaşılmaz olduğumu görsün demistir yani kısaca kıskanıyo kıskanmasa sen eşinle foto koyduktan sonra kendisi de koymaz
(66 puan) tarafından
Kız yalan Atmıyorum bak 3 dakika sonra değişmiş normalde durum katmaz sonrada yaklasik 15 yakın da foto paylaşmış gezdiği yerleri fln
tarafından
Bacım Allah yardımcın olsun valla işin zor
(66 puan) tarafından
Bide ben gorumcemin kızının doğum günü kutladim ve herkesi cagiridm kaynanam fln da eltim gorumcemler feln baya baya büyük bir şey organize ettim 18 yazan helyumlu balon fln masayı kızın fotoğraf karıyla süsledim oda geldi kutladik ben kutladiktan 2 gün sonra kndide pasta almış mum almış odasında kutlamış aile grubu var esimgili n oraya atiyor
tarafından
Ne kutlamış canım doğum günü falan mı
0 oy
(133 puan) tarafından
Kıskanç yapıya sahip belliki...
(66 puan) tarafından
Sanırım canım bir keresinde beni şey yaptı eşinden para istedi doğum gününu kutlayacakti ama eltimin ihtiyacı var demiş almış para benimle çarşıya çıktı oda hamileyim ben pastayı süs eşyasını fln hediyeyi hep benimle aldı bnaa tek kutlayacam dedi bnde eve geldim duruma baktım gorumcemler kaynanamlar amcasinin oğlu fln var oda hamile halimle gezdim bir dilim pasta yollamadi
(133 puan) tarafından
Yuuuhhhh diyorum.  Seni o kadar hamile halinle gezdirdi neden ayırt ettii.. insan degl belliki.mesafeni koru
(66 puan) tarafından
Vallahi öyle yaptı bir dilim pasta bile yollamadi ama zoruma da gitti
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Sende dengesiz davran

Adamına göre muamele
(66 puan) tarafından
Aynen walla çok haklısın canim
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Içten içe seni kıskanıyor seni taklit etmeye çalışıyor sende hep yap taki o sıkılana kadar :D

(66 puan) tarafından
Sanırım canım aynen walla canı isteyip konusanla isim olmaz ondan bana gerçek dost olmaz misalen yardım etse aile grubu var esimlerin oraya atıyor
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Kıskancligindan yapiyo canim
(66 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm canım walla ne yalan diyeyim
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Var öyle tipler hayatımızda. Ben ne yapsam yapan bir kesim var benimde hoşuma gidiyor boşver send de eglenmene bak :D
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Benimde çocukluk arkadaşım var eşimle kızımın doğduğunda bi fotoğrafı vardı aynısını cekmis koymustu. Kızıma kullandığım eşyalardan tut ilacına kadar ne aldın diyip alırdı :D bazen insanlari anlamak zor oluyor. Bosver muhatap olma, hayatını yaşa 

0 oy
(924 puan) tarafından
O tipten bende üç tane bide beni düşün :)
0 oy
(454 puan) tarafından
Yorumlarğ okuyırumda ne kadar fesat düşünüyonuz bıkmış sğn değiştirmisin dur bande degiştirim aklıma geldi diye yapmıştır. bizimkilerde degiştiriyo. onların degiştirdigini görünce aklıma geliyo benimde
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Kıskanıyor canım sende bu hâline gül geç :) çünkü komik bir durum o öyle yaptıkça sen daha fazla yap 
0 oy
(53 puan) tarafından
Sen değişik değilsin canm onda var bi sorun :D seni kıskanıyor ama sana karşı da kendini kıskandırtmaya çalışıyor;) :D
0 oy
(53 puan) tarafından

Sen değişik değilsin canm onda var bi sorun :D seni kıskanıyor ama sana karşı da kendini kıskandırtmaya çalışıyor;) :D bos ver takma muhattap olmamaya çalış 

0 oy
(4,961 puan) tarafından
En azından adım atiyo anladığım kadarıyla.. sende adım atmalisin herşey iki taraflidir.. senden özenip resim değişebilir bnu bende yaşıyorum ama olsun buyutucek bişey yok
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Niye üzerine alıyosun ki herşeyi dünya umrumda olmaz bana ne milletin durumundan hiç açıp bakmam fotomu değiştirsem millet böyle düşünse bi tarafımla gülerim. Bence bunlara yorma kafanı. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 380 göst.
0 oy
25 cevap 666 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 425 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 251 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,242 soru

11,384,283 cevap

34,884 kullanıcı

...