0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Malûm yaz ayındayız 14 aylığız ve hergün bıcı yapıyoruz hasta olur hergün yaptırma diyorlar ama yoksada sıcaktan vücudu kabarıyor 

42 Cevaplar

+1 oy
(3,000 puan) tarafından

Yaz kış yaptırıyorum 16 aylik akşam yatmadan önce duşunu alir zaten bazen yaptırmayacağız sanıyor banyo kapısını yumruklayıp ağlıyor alıştı artık.bu arada bu sıcaklarda gunde 2 kez yıkadigim bile oluyor.

Zaten yaptırmamak mümkün değil küçüktü büyüsün gelişsin emerken çok terliyor yikayalim,biraz büyüdü uyku rutini oluşsun akşam uykusunu bilsin ,Sonra ek gida başladı kirlendi her yerine bulaştırdı,emekledi evin tozunu topladı şimdi yürüyor ellemedigibyer yok çöp kutusu dahil parka götür yerlerde yuvarlanıyor gel de her gün yıkama yikamayan nasıl yıkamiyorben onu anlamiyorum
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
Çok isterdim ama benım oğlan 4 aylık haftada 2 yapıyor anca. Banyoyu seviyor ama yaptıgı günler çok huzursuz geçiriyor nedense 
tarafından
Neden kaynaklı acaba
(1,552 puan) tarafından
Şampuanı değiştirip denediniz mi acaba.. Benim kuzenim de kızının huzursuzlandığını söylüyordu.. Egzaması da vardı bebenin, doktorlar da egzama alerjiden olur falan demişler, kuzenim şampuanın içindeki bi maddeye alerjisi olduğunu düşünüyordu..
Yani kısaca şampuanın içindeki bi maddeye alerjisi varsa onun için de duştan sonra huzursuz olabilir
(873 puan) tarafından
Değiştiririm bakalım
(1,552 puan) tarafından
İnşallah alerjisi falan yoktur ama denemekte fayda var tabi
0 oy
tarafından
4 aylık her gün yaptırıyorum canım.
tarafından
Yani olması gereken o zaten
0 oy
tarafından
Bu sıcaklarda hergun yapaar
tarafından
Biz dayanamıyoruz yavrular nasıl dayansın
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Kızım 11 aylık her gün yıkıyorum çok sıcak 
tarafından
Evet canım bu ne  böyle aşırı sıcak
0 oy
(846 puan) tarafından
5 ayligiz her gün bizde yapıyoruz onada yaptırıyorum dinleniyor vücudu iyi geliyor 
0 oy
(340 puan) tarafından
Yaptırıyorum bazen iki kere günde 
tarafından
O kadar da değil kız
(340 puan) tarafından
Cnm vücudu ter içinde kalıyor çok sıcak ev 14 .kat yıkıyorum mejbur 6aylik suan
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Bu havada ne olacak Allah askina banyodan sonra dikkat edin cereyanda kalmason bide disari cikarmayin yeter benimki 9 bucuk aylik her aksam yada gunde 2 kere bile yikadigim oluyor artik agirlastigi icin daha cok babasiyla birlikte banyo yapiyor 
0 oy
(346 puan) tarafından
Fix günde 2 yaptırıyorum canim 22 aylik
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Vala yazın her sabah her akşam yaotiryorum başka türlü rahat edemez cocuklar
0 oy
(721 puan) tarafından
Kizim 19 aylik her gun banyo yaptiriyorum bazen gunde 2 kere bile yapiyor
0 oy
(736 puan) tarafından
18 aylık her gün yaptiriyorum havalar sıcak 1 gün yapmasa vücudu sıcaktan yapış yapış GB oluyor
tarafından
Aynen öyle canım bizim bura 41 derece:(
(736 puan) tarafından
İnanki bizimde öyle. Sonbaharı iple çekiyorum
tarafından
Nerede yaşıyorsunuz
(736 puan) tarafından
Elazığ kuzum ya sn
tarafından
Gaziantep canım
0 oy
(2,132 puan) tarafından
9 aylik günde bir kez mutlaka, bazen iki kez yaptırıyorum. Neden hasta olsun ki sıcakta yazık terleyip yapış yapış oluyorlar 
0 oy
(299 puan) tarafından
Biz günde 2 defa yapiyoruz valla canm Adana bölgesindeyiz durulmuyor malum. Kizim 4 yasinda ama berbat sicak var
0 oy
(103 puan) tarafından
Günde kaç kere suya giriyrz sayamiyrm her kaka yaptginda yikiyrm çok sıcak zaten 
0 oy
(686 puan) tarafından
Saçmalama canim sen bakma onlara yıka isilik olur valla geçen sene dahada küçüktüm biz7 8   aylık falan yine hergun yikardim şimdi 18 aylık bazen 2 kez bile yıkıyorum çünkü boğazların altı sırtı baslior isilige doğru dalinlemesem bile duş aldiriyorum suyla oda mutlu oluyor rahat uyuyor gündüz uyuturken özellikle yıkayıp yatırıyorum bu aralar çok sıcaktan dolayı ama normali gece yikayip yatırmak hem uykuyada hazır oluyor bu şekilde minikler
0 oy
(1,381 puan) tarafından
13 aylık hergun yaptırıyorum 
0 oy
(669 puan) tarafından
Bizimki de 15 aylık her sabah yaptırırım yapınca rahatliyor
0 oy
(2,769 puan) tarafından
6 aylık 2 aydır hergun yaptryorum banyo biz bile zor dayanıyoruz bazen sabah akşam bile oluyor yaptirdigim
0 oy
tarafından
Her gün yaptıramazsam da 2 günde bir yapıyor gücüm kuvvetim kalmıyor gebelikten dolayı boynu falan isilik oldu sıcağa hiç gelemiyor 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 839 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 47 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Neseli0103 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 212 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 215 göst.