0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Kızım 18 aylık bnde 37+2 deyim temmuz 7 den beri Kendi ailemin yanında kaliyrm başka şehirde oturuyruz doğum için bu tarafa geldim kontroller falan vardı. 18agustosa gün verildi. Buraya gelirken kızımın bakımında herkes bana yardımcı olacak bn biraz dinlenip biraz gezicem birazda kendime bakım yapicam diye hayal ediyordum ama kızım uzakta olduğumuz için kimseye yanaşmadı esiminde desteği olmadığı için bakımı daha çok üstüme kaldı. Kaynanamda bu ilde oturuyr ama doğumdan önce köyüne gezmeye gitti annemde çalışıyor ablamda çalışıyor evde boş boş oturuyrm tamamen yapayalnizim arkadaşlarımda uzakta oturuyr halim yok burası çok nemli sıcaklar da beni mahvetti. Eşim emniyet mensubu 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. Yıldönümü sebebiyle izinler kapatılmış erkende gelemiyr son günler çok yalnız geciyr cnm sıkkın valla vakit geciremiyrm artk çok bunaldm sizde durumlar nasl

2 Cevaplar

0 oy
(78 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun zor gerçekten, bir de hamilelik olunca kat kat zor, kızınız uyuyunca kitap falan okusanız kafanızı dağıtsanız iyi gelir belki 
(103 puan) tarafından
Uykusu aşırı duzensizlesti bendede düzene sokma isteği gücü bulamiyorum uyumuyr olması beni dahada yoruyr hiçbir şey düşündüğüm gibi gecmiyr doğumdan sonra çocuk toparlanana kadar eşimde yıllık iznini kullanır iki çocuğa bakarız diye dusunuyrdm smdi yıllık izinde kullanamayacak iki çocukla bakımı bana kalıyor
(78 puan) tarafından
Rabbim sabır versin inşallah, eşiniz de sonrasında yıllık iznini kullanırsa size destek çıkar ama biraz zorlanacaksınız çok çok haklısınız
(103 puan) tarafından
Amin cnm çok sağol inşallah kolay olur şu aralar çok mutsuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nereye geldin ki 
(103 puan) tarafından
Afyon'da çalışıyor eşim orada oturuyruz ilçesinde ama şimdi istanbuldaym
tarafından
Valla zor bende urfadayim falan sandım buralar cekilmiuo
(103 puan) tarafından
İnan oralar kadar olmasada buralarda sıcak ben yaniyrm ayaklarım hiç normale dönmüyor aşırı yanıyor
tarafından
Sen gebesin diye daha çok etkileniyor ben şuan evi supurdum diye bayılacam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 344 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 189 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 333 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu