0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Korkuyorum parka gidince kızım başkalarıyla oynamak istiyor izin vermiyorum. Ellerini bile dokundurtmuyorum el ayak hastalığı ishal salgını derken ciddi manada bir sürü salgın var. Çocuğumun çocukluğunu elinden alıyorum ama yapacak bir şey yok çünkü ateşlendigi zaman 1 ay hastaneden çıkamıyoruz havale geçiriyoruz. Nasıl olacak bu salgınlar 

6 Cevaplar

0 oy
(649 puan) tarafından
Ee parka salıncak kaydırak temas etmiyor mu çocuğunuz.bemce parka da goturmeyin
tarafından
Yok etmiyor topunu götürüyorum benim kız salıncak kaydırak sevmiyor zaten oldu olası bir topu var bir köşede oynuyor hep ama top arkadaşı arıyor kendine
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Engelleyemezsin.istersen evden cikarma olacaksa yine oluyor
tarafından
Napayim kuzum ya ateşi 37 geçsin havale geçiriyor doktor vücudu ateşe karşı şoka giriyor koru çocuğunu dedi. Oğlum ise tam aksi maşallah hasta olsa da 2 günde atlatır
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Evden çıkarma bnce eğer bu kadar üstüne düşeceksen
tarafından
Düşme değil ben oğlumun üstüne hiç düşmedim oğlum hastalansa bile 1 günde atlatiyor ama kızın hastalığı çok pis 2 kez havele geçirdi geçen yil
(1,381 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım parka gidince illaki ne kadar korusan da illaki temas edecek hem çocuklarla hem nesnelerle. Bnce evde vakit geçir park alanı yap
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Artık hiçbir çocuk başka çocuğa yaklasmiyor zaten aileler o kadar baskı kuruyor ki benim oğlum parktaki cocuklara sarılıyor kardeşim diyor yada abi diyip sariliyor ama çocuklar kaçıyor böyle yapacaginiza hiç çıkarmayın daha iyi hastalıklar hep vardı hepde olacak bunlardan kaçış varmiki
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Aseli bileniniz vardır. Çocuk zaten hassas dün çocuğun biri yüzüne dokunmaya çalıştı hayır dokunma bitanem dedim cocgua annesi ters ters bana baktı . Asel de hemen enfeksiyon ya bı hastalik kapıyor bağışıklığı cok düşük birşey olsa ben cekecem ne yapalim 
0 oy
(2,525 puan) tarafından

Canim elletmiyorsun ama parka giriyorsun sonuçta,yani demem o ki akşama kadar o slincakta kaç çocuk sallanıyor sen hesap et..

Ki top oynuyor sadece demişsin çimenlerde bile bakteri günlerce yaşıyor 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 152 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Perikiziii (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 79 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,959 puan) tarafından soruldu
+21 oy
37 cevap 1,081 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (286 puan) tarafından soruldu
0 oy