0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (644 puan) tarafından
Anneler bana bir yardim edin ya minnosum 15 gun sonra 2 aylik olacak ilk gunlerinde yataginda yatiyordu ama sonra ne oldu hatirlamiyorum sdc uzerimde uyumaya basladi yani yari uzanir pozisyonda sadece bende degil kayinvalidem esim babam hepimizde uyuyor ama bir yere birakinca uyaniyor. Yatgaini babynesti anakucqgi vs vs hepsini denedik hic biri olmadi uyandi hep. Emzige yeni basladik emzikle 2 kere anakucaginda uyutabildik onuda iyice dalinca biraktik. Yani sorun benim kokum kalp atisi vs degil kucak olsun yeter sanki gomulerek uyumak istiyor. 

Bunu daha once yasayan varmi  varsa geciyormu geciyorsa ne zaman

Yasayan yoksa bana bir akil verin ya 50 gundur koltukta uyuyorum 

Not: yok kokun olan tshirt koy yok carsafi durup etrafina sar oju bunu hepsini denedim birtek su netteki pirinc dolu eldiven kaldi

12 Cevaplar

0 oy
(660 puan) tarafından
Otomatik ana kucağı işini görür gibi geldi bana canım butcen kisitliysa 2. El falanda bulabilirsin bayagi rahatlatır seni 
(644 puan) tarafından
Onerebileceginiz bildiginiz marka model var mi acaba
(660 puan) tarafından
Bagi markası iyi oluyor bi arkadasimda ondan vardı canım benzer özelliklerde daha uyguna da bulabilirsin masallah diyim benim bebeğim o zamanlar 7/24 uyuyordu ama ihtiyaç duysaydım bende ondan alacaktım fonksiyon olarak kumandali ileri geri sağa sola sallama ve titreşim özelliği vardı müzik özelliği de ekstra kolaylik sağlıyordu
(644 puan) tarafından
Saga sola degil ama ileri geri yapan bisey var bizde ama biz daha onun icin kucuk demistik olmazsa onu bi deniyeyim
(660 puan) tarafından
Dene bakalım canim hem test etmiş olursun
-Reklam-
0 oy
(3,286 puan) tarafından
Benim kızım öyleydi canım tişört falan işe yaramıyor illa ya ben babası olacaktı 6 ay eşimle dönüşümlü yatarak uyuyabildik sonra düzeldi şimdi 4 yaş olacak babasının göğsünde 2 dakikada uyur 
0 oy
(586 puan) tarafından
Sırtına pis pat yap sana alışıyor kucakta izin verme benimkide iki aylık pat pat yapıyorum ninni açıyorum az ayağımda sallıyorum tam mayisiyor siritina vuruyorum uyku zamanı geldi hadi diyorum baktım uyumuyot süpürge sesi açıyorum not yaziyo okumadım canım başlığına göre yazayım bebeğin ayına baktım sadece 
(644 puan) tarafından
Ilk basta biraz karisiklik ve zor donemimiz oldu o arada alisti sanirim birde 37 haftalik oda etken mi bilemedim
0 oy
(586 puan) tarafından
Pirinç dolu eldiven ney kız 
(644 puan) tarafından
Ya eldivene pirinc oldudurup sirtina koyuyorsun instada gormustum gulmustum ama doktorumda soyledi bana pek mantikli gelmedi ama
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Dönemsel birşey canım zamanla geçicek sana tavsiyem hiç şikayet etme çok tatlj zamanları bırak işi gücü orda uyusun iyice dalınca al alamıyosan da boşver uyusun eğer dalınca alacaksanda kucağında uyuduğu pozisyon da yatırmaya çalış birde bıraktığın yeri öncesinde ısıt
(644 puan) tarafından
Aslinda bana kalsa hep boyle kalsin :) qma ev isi var yemek var tuvalete gidemiyorum seker hastasiyim duzenim acayip bozuldu ikimizede zarar bu
(3,730 puan) tarafından
Zarar değil şu an onun sana ihtiyacı var kendini hala anne karnında sanıyor lütfen kimsenin lafına bakma kalsın ev işi yemek bulaşık boşver önemli olan çocuğun
(644 puan) tarafından
Yok yani sekerimin duzensiz olmasi dusmesi onada zarar anlaminda dedim
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Yenidoganlarin bi çoğu öyle canım bide gazliysa maalesef çok büyük sorun ben hamakta sallayarak uyuttum 4 ay sonra düzeldi 
(644 puan) tarafından
Gazi sadece  gece sorun oluyor aslinda onuda anlamadim neden oyle 4 ay sonunda kendimi yatagina gecmek istedi nasil oldu siz birsey yaptiniz mi
0 oy
(593 puan) tarafından
14 aylık hala öyle ilk doğduğundan beri kucağımda uyur doğduğundan beri yatak yüzü görmedim ama şöyle 6 aylık olduktan sonra yanına yatıyorum gene sarılıyor kulaktaki gibi ama kendi kendine uyuyor pış pışlayarak yanında olduğumu hissedince kalkmıyor ben kalksam da kücükken de sling aldım ona koyup ben tüm gün geziyordum evin içinde o orda uyuyordu böyle geçirdim ben 
(644 puan) tarafından
Slingden nefret etti ciyak ciyak ti
0 oy
(150 puan) tarafından
:D ben cozumunu bulamadim maalesef ama şikayetçi değilim (((: bi kac ay sonra istesekte o kadar kucakta durmuycak çözüm bulamazsan tadini cikar :) bide gazini cikarmadan koyuyosan hemen uyanir
(150 puan) tarafından
Oy kiyamam:) ama o pozisyon tehlikeli canim bidaha yapma bence Allah korusun
(644 puan) tarafından
Ya bugune kadar o yuzden yatirmadim ama kucagimda da oyle uyuyor ona guvendim acikcasi bide yanindan ayrilmiyorum acikcasi surekli nefesini kontrol ediyorum ama iste gece kismi korkutuyor o yuzden gece yatiramam. Ama sunu anladim olay benim kokum tenim vs degilmis is simdi uyuma pozisyonunu degistirmekte
(150 puan) tarafından
Olur mu o senin kokundan baska bisey bilmiyor suan dunyada :) evden cik git bak nasil ortaligi katar birbirine aglamaktan. Dikkatli ol gecici bi sure zaten birazcik tahammül gerek
(644 puan) tarafından
Wallaha dayaniyoruz simdilik ne yalannsoyleyim ben ilk bebegini kaybeden bir anneyim aslinda hep uzerimde olsun istiyorumda :)
(150 puan) tarafından
Aynen ben de (:
0 oy
(49 puan) tarafından
Yavaş yavaş alıştırın bence sonuçta yapacak bir şey yok ne kadar fazla olursa böyle o kadar alışacak bir yerde alışsın yani
0 oy
(340 puan) tarafından
Çok aşırı bir işin yoksa bırakda olsun ya canım boşver ben hep kızımda öyle uyuttum kucagim da yanımda doya doya yaşamak istedim o günleri koklaya koklaya uyuduk hep birbirimizi şuan 5 yaşında ve yatağı yeni ayirdim çok şükür arada kalkıp anne burdamisin diyo ama bir skinti yok benm için desin o yüzden hiç onu benm kokumdan beni onun kokusundan mahrum etmedim 
0 oy
(239 puan) tarafından
Sadece güvende olmak istiyor.... Net.... Benim oğlan da öyleydi. Ya annemin Ya da benim koynumda uyurdu. Anne kokusu değil bu güvende olmak istiyor. Merak etme geçici bir sürec. Hiç usanmadan kucağınızda uyutun tavsiyem sizin koynunuzda uyuması. Ha tabi insanız yoruluyoruz vs. Annneniz de kalsın ya da kim yaninizdaysa. Ben 2-3 gün uykusuz kucağımda uyuttugumu bilirim. Şimdi 7 aylık bazen oluyor bu kucakta uyuma. Eğer ayakta salliyorsaniz ayakta uyuma oluyor. Mesela ben 3-4 gece ayaklarımda uyuttum hatta berbarr uyuduk diyebilirim. Diş cikariyormus meğerse. Ondan bende rahatliyordu. Sizin bebiş de çok küçük daha dünyaya geldiğinin farkında değil. Hele bı 4. Ay gelsin o zaman başlıyor lolo. Uyku gerilemesi huysuzluk memnuniyetsizlik. Tabi sizi korkutmak istemem ama her anne yaşıyor inan. 
(644 puan) tarafından
Sallamiyorum kayinvalidem kaliyordu oda evine gecti annem sizlere omur tek olunca zor oluyor tuvalet vs ama icinden de pek gelmiyor o ayri :)
0 oy
(192 puan) tarafından
Aha valla bu tam benim oğlum.Canim benim oğlum 40 çıkana kadar gayet güzel gündüz uyuyordu kucağımda uyur yatağa bırakırdım 2 3 saat arası kesin uyurdu.40 cıktı oğlum hic uyumuyor hep kucakta sabah uyanıyor kucak taki aksama kadar hep kucağımda 2 tane beşiği var birinde dahi yatmadı ben bir elimde oğlum bir elimde ekmek yiyorum tuvalet eşim gelene kadar bekliyorum.2 aylik olunca oyun halısı aldim gün icinde 5 10 dakika duruyor anca o zaman tuvalete gidersem yada çok açil bir isim olursa yaparim .ve oğlum kucağımda uyuyor yatağına bırakınca uyanıyor kucağıma alıyorum uyuyor yatağa bırakıyorum 10 dk geçmeden uyanıp ağlıyor su an 78 günlük oldu.dün ve bugün pusete koymaya alıştırdım 15 20 dakika duruyor çok şükür ama hep kucakta şimdi bile kucağımda uyuyor .Gece falan da hep kucakta ama ben memnunum çok şükür varlığına kurban olurum ona:))
(644 puan) tarafından
Bende aslinda mutluyum ama ben diabetliyim seker dusmelerim vs oluyor o yuzden geceyi gectim gunduz biraz zaman gerekli bana yoksa yapisik yasarim ben :)
(192 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun inşallah canim
(644 puan) tarafından
Aminn cumlemize

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 538 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Pıtırcık (977 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 172 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy