0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (554 puan) tarafından
Kızlar tokatta gündüz akşam falan havalar nasıl çocuklarınızı nasıl giydiriyorsunuz kendiniz falan

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tokatlıyım cnm ama orda oturmuyorum isim görünce yazayım dedim :))
(554 puan) tarafından
Yaa canım :) benim de eşim tokatlı ilk kez gidicem ben de köye bilemedim neler koysam valize
tarafından
Köy merkezde mi? Normal hava şartlarındadır o zaman..ben genelde hava durumuna bakarım.o bölgenin adını yazarım.dağlık bir köyse serin olur
(554 puan) tarafından
Niksar canım ya hava durumuna baktım da köye gelicez ya emin olamadım
tarafından
Sen yine de uzun kollu bulundur yelek çorap falan olsun. Ben de erbaalıyım köyümüz dağın başında gece yorgan olmadan yatılmıyor orduya sınır bir köy hep sis duman yayla gibi..ama niksar daha sıcak olur oraya patates soğan toplamaya gelirdik günlük iş için çalışırdık bekarken
(554 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım çok sağ ol ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sivastayım tokata yakınım Sivas yanıyor tokatta öyledir büyük ihtimal ben şort atlet geziyorum kızım sadece zıbın la geziyor felaket sıcak hava 42 derece 
(554 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bizim buralarda aşırı sıcak ama tokata köye gidicez de emin olamadım hiç oralar nasıl olur diye
tarafından
Aşırı sıcak olur canım
0 oy
(72 puan) tarafından
Çok sıcak canm Tokat. Niksarsayiz 43,günlük bebeğim var zibinla duruyor sıcaktan uyuyamiyor
(554 puan) tarafından
Biz de niksak köyüne gelicez canım kızım 21 aylık kayınvalidem çok soğuk olur ona göre şeyler alın dedi de bı buraya sorayım dedim teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 542 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 171 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 347 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 219 göst.