0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,405 puan) tarafından

Nereden basliycam bilmiyorum ama umarım düzgün anlatabilirim derdimi

Kızlar şimdi benim ablam yedi haftalikken  bebeğinin kalp atışını duydu bugün hastaneye gitmiş doktor bebeğin kalp atışının olmadığını ve bebeğin engelli olduğunu bu yüzden kalbinin durduğunu söylemiş omurgasi mı ne tam gelişmemiş  demiş tahmini dokuz on haftalık bebek böyle bir şey duydunuz mu hiç dokuz yıllık evli üç yıldır üst üste bebeklerini kaybetti kan sulandırıcı kullaniyordu folik asit felan Kurban olduğum RABBİM affeylesin üzüldük ablam çok üzüldü başına böyle bir şey gelen veya duyan var mı beklesin mi biraz daha yoksa kürtaj olsun mu bi akıl verin 

2 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kuzum bende 7 haftalık iken duydum 12 haftada gitirgimde yoktu kürtaj olmak zorunda kaldım başka bir doktora da gozuksun oda aynı şeyi dede elden gelecek bişi yok takdiri ilahi 
(2,405 puan) tarafından
Başınız sağolsun kurban olduğum RABBİM yerini hayırlı evlat ile doldursun
İki doktora gitmiş ikisi de kalp atışı yok demiş zaten geç döllenmeydi bebek
(7,036 puan) tarafından
Şükür 3 tane nasip eti yerine bin şükür üniversite hastanesi felan varsa oraya gitsin orda tam detaylı bakıyorlar ben gittim 3 4 yere gönderdiler ultrason için hepsinde de kalp atışı durmuştu ani bebek ölümü dediler yavruma
(2,405 puan) tarafından
Olanları RABBİM bağışlasın dertlerini gormeyesin
(7,036 puan) tarafından
Amin rabimablanada en kısa zamanda hayırlı birevlatdahanasip etsin ama beliki yapacak bişi yok kurban olduğum rabim verende o alanda elden ne gelir
(2,405 puan) tarafından
Elhamdülillah Âmin ALLAH razı duaların için
-Reklam-
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Gecmıs olsun canım ben 3dusuk yaptım 1.bucuk yılda hepsınıde duydum kalp atısı ini rabbaım vermıyınce wermıyor ve hepsinde kurtaj oldum butun test yaptırdım kansulandırıcı aspırın herseyi yaptım olmado sımdı bı oglum war sukurler olsun yanı normal yani canım esıde tedavi olsun ve 3 4 aylık olmadan kımseye demısın bı hocaya gitsin okutsun ewıni kendini 
(2,405 puan) tarafından
Eşi ameliyat oldu zaten de muskada yaptırmıştı Annem Nasip kısmet kurban olduğum RABBİM evladını sana bağışlasın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 215 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sinembolat (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
0 oy
4 cevap 65 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı