0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (485 puan) tarafından
8 aylik oglum var kizlar eşim markette calisiyor bir ilk okul arkadaşı var annesi 17 yıllık kuafor 

Annesi kuafor acmayi dusunuyormus esim biz de ortak olalim dedi laf arasinda bende olabilir dedim 

Hersey iki gun icinde halloldu dukkana felan bakmaya gidildi tutuldu ama benim tereddütlerim var 

Kuaförlük konusunda deneyimim sifir gelinlik ve kuaför dukkani birlikte olacak ben gelinlik uzerine yogunlasacagim ama 

Bebekle nasil olur bu çalışma isi gelinlik isi daha once yapan eden var mi bi aydınlatırsanız sevinirim kafamda deli sorular

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuğuna kim bakacak
(485 puan) tarafından
Annem burada değil kayınvalidem annesine bakiyor mecbur ben bakacağım yanimda olacak yani
tarafından
Alışır birşey olmaz bir mama sandalyesi alırsın oraya birde.bir park beşik koyarsın bir odaya

Yürümeye başlayınca daha kolay olur
(485 puan) tarafından
Canım valla o kadar ani oldu ki daha emekleme vs yeni yeni cabaliyor genelde yerlerdeyiz yani evde orda nasıl olur bilmiyorum annem iki haftaligina gelecek hazırlıklar icin sonrasi nasil olur cunku hem ikimiz yanliziz oğlumla evde beni gormesi lazim yoksa huysuzlaniyor orda bi faydam olabilrcek mi evet ortagiz yari yarıya ama bebekte bir insani tutuyor yani ister istemez demi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaninda hem bebek hem is zor olur gibime geliyor. Cunku kuafor tanidigim vardi kizi arkada duruyordu kadin fon çekiyordu kiz ağlıyordu ilgi istiyo sıkılıyo filan baskasina bıraksan o da alisma süreci zor sabir gerektirir hayirlisi olsun hakkinizda
(485 puan) tarafından
Canim güvenebilecegim hickimse yok keske olsa keske ailem yanimda olsa da bıraksam :( teşekkür ederim inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
0 oy
2 cevap 112 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu