0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Ya bunca yıldır emek verdim bi üniveristeyi bitireyim diye evliyken çocuk büyüterek bir yandan evin yüküyle zor da olsa basardm ögretmen olmak icin çabaladım.Egitimimi yükselttim bu arada iki de çocuk büyüttüm hep biri büyüsün ise baslrm birlikte dedim olmadi ikincisi oldu onu büyuttüm tam her sey olabileckken yer degistirdk .Basvurdugum yerlerden arandm mebden arandm iki kere yerime sürekli birini buldular hakkimi yediler  halk egitimden kurs acabiliyrm ama bunu yapacak imkan yok geldigimiz yerde ya nereye calısmak icin basvurduysam elimde kaldı. Bı olcak gibi oldu ama olmadı çok yoruldum ya artk evde durmak istemiyrm maddi ve manevi bana iyi gelecek çalısmak ama sınaniyrm bununla da .Rabbimin bi bildigi vardır diyrm ama şu an icinde bulundugum durum gerçekten çok yorucu ve kendimi cok kötu hissediyrm olmek istiyrm resmen ya  kimseye bi faydam dokunmuyor ne kendime ne cocuklara ne de evlilige .. Niye böyle oluyor ki herkesin bi imtihanı oluyor hayatta evet ama bakıyrm her sey o kadar kolay oluyor ki herkesin benim isim evliligim hayatım niye bu kadar zor?Bi insan her seyle imtihan olur mu bu nasipsizlik mi ugursuzluk mu nedir gercekten merak ediyrm .ya..

2 Cevaplar

0 oy
(734 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını versin başvuru devam et hangi bölüm öğretmenisin 
(1,075 puan) tarafından
Insallah hayırlısi  benim basvurumla olmuyor ki cnm burada torpille dönuyor her sey çocuk gelisimi öğretmeniyim lise de ,anaokulunda ücretli yapabiliyrdm aradılar yerime baskasini buldular halk egitimde oyun grubu acacagm imkan yok deprem bölgesi geldigim yer.
-Reklam-
0 oy
(224 puan) tarafından
Gel sarilip aglasalim ☺️bende senin gbi çok çabaladım.bu yıl formasyona başvurdum kazandim ama yeri uzak diye eşim imkan saglamadi.istese evimizi goturebilirdik.yardmci olmadı sağolsun.ucretliye başvurdum çıkmadı.ben bekarken çalıştığım icn iş hayatına ve paraya alıştım.suan 5 yildir evliyim.issiz güçsüz oturmak benim çok zoruma gidiyor.calismak istiyorum ama olmuyor.cocuklar küçük .Allah büyüktür herşeyin var bir zamanı.ama bu kdr üzülme.yerinde olsam kpss ye çalışırdım 
(1,075 puan) tarafından
Maddi ve manevi bana cok iyi gelecek canm burada baska bi memlekette ve konteyner da vakit gecmiyor cok zor cok.Kpss ye de calistm gecen yil bu yılda calisacgm zaten ama bi düzen yok ev konusunda ..
(224 puan) tarafından
Bende memleketimde değilim.duzgun bir komşum bile var sayılmaz .bende ev de çok bunaliyorum.haksiz yere eşime sürat yaptgm zamanlar bile oluyor.dedigin gbi çalışırsam kendimi iyi hissedeceğim ama olmuyor.bende kpss çalışmak istiyorum oda olmuyor cocuklarla
(1,075 puan) tarafından
Aynen çocuklarla kpss çalısmak çok zor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
0 oy
12 cevap 281 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tutku01 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy