0 oy
173 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (121 puan) tarafından
Emziriyorum ilk kez korona oldum bebeğim den bana geçti çok kötüyüm kızlar iğne serum bişey yapabilirlermi boşuna gitmek istemiyorum

9 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bilmiyorum bacımda geçmiş olsun bol vitaminli şeyler ye
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yapmazlar hatta niye geldin derler bu varyantta ilac yokmus benımde 5. Gün.bebegedr gecti
0 oy
tarafından
Bende cok kötüyüm coronadan süpgeleniyorum sende hangi belirtiler var kuzum
tarafından
Benimde ilk kızımda başlamıştı biliyomusun. Herhalde parktan kapti
tarafından
Ya yeminde dünle bugün toplam 5 tane grip ilacı 4 tanede agrı kesici içtim banamısın dmeiyor vucut agrısı
tarafından
O kadarda içme. Ne yaparsan yap mutlaka 4_5 gün en az sürüyor. C vitamini iç. Onun dışında hapa çok düşme
tarafından
Kız içsen noluyırki en az 2 saat rahatlatıyor sonra gene aynı agrı ben anlamadım ilk defa oldum
tarafından
Ben ilk covidimi çok çok zor geçirdim. Ölüm sandım Ocak ayında geçirmiştik.
Bu 2. Covidi 1 hafta önce geçirdik. Normal grip öksürük , soğuk algınlığı hastalığı gibi atlattik
0 oy
tarafından
Ben de covidim şuan, ilk gün serum taktırdım hızlı toparlamak için, bir de eklem ağrısı oldu ilk gün onun için de iğne vurdurdum. Bugün 3. gün şükür gayet iyiyim. Yaparlar diye düşünüyorum ama devlete gitmedim, bu ne kadar fark eder bilmiyorum. 
0 oy
(1,500 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bol bol su iç bol sirke sarımsaklı kelle paça çorbası yada işkembe çorbası bunlar ilacıdır kovitin ben hamileydim kovit olunca inan bunlar beni ayağa kaldırdı bide ev yapımı turşun varsa ondan ye hatta suyunu da iç bol bol soğan sarımsak ev yapımı yoğurt ama kelle paça işkembe tabi bol sirke sarımsaklı bide ev yapımı turşu ve turşu suyu inan bana bunlar mucize mutlaka hemen bunları yemeye başla senin bağışıklık sağlam olsun ki sütünden de bebeğe geçsin Allah ikinize de şifa versin bacım çok geçmiş olsun 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hiç bişey yapmıyorlar parol iç diyorlar
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Serum veriyorlar, iyi geliyor
0 oy
(307 puan) tarafından
Yapmazlar parol veriyorlar hastaneye göre değişiyo gerçi belki parol serum verirler 
0 oy
tarafından
Emzirmeyi bilmiyorum da hamileyken bana yapmadılar adam ağrı kesici yaptıralım dedi hamileyim dedim o zaman parol iç dedi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 105 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde menda (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde Selinpoyraz (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 212 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 575 göst.