0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
***** kafam sabah bas agrisi mide bulantidiyla acile gittim agliyordum doktor agrikesici verdi bi tanede igne verdi kalcamdan vuruldum.eve geldikten sonra aklima gedi cok pisman oldum bebege gecermi bisey kizlar emziriyirumm....   kizlarr aranizda hemsire falan yokmu 

3 Cevaplar

0 oy
(3,836 puan) tarafından
yani gecer ama ordaki doktor demedi emzir ya da emzirme diye ? 
(193 puan) tarafından
Yaa ***** kafam ben demedimki eve geldikten sonra aklima geldi bisey olurmu acaba
(3,836 puan) tarafından
valla canim bilgim yok ki o kadar benimde. hani sen desen belki ben emziriyorum diye ona gore igne yapardi. belki hic bi sorun cikmaz ama ne desem bilemedim. ilac ismi de bilmiyorsundur heralde ?
-Reklam-
0 oy
(795 puan) tarafından
Canım söylemen gerekirdi bende sürekli emziriyorum diye söylüyorum ona göre ilaç degistiriyolar şimdi ne desek boş e nabız dan ilaca bakabilirsin ismine bak araştır zararı var mı diye ya da bu gece mama ver sütünü sağ dok gecmis olsun 
(193 puan) tarafından
Vuruldugum igne agri kesiciydi vurulalai 12 saat oldu ben 3 saat sonra emzirdim ondan korktum aklim. Basima so radan geldi
(795 puan) tarafından
Bebekte bı sıkıntı var mı peki canım kusma halsizlik herhangi bişey
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Doktor emzirdigini biliyor muydu 
(193 puan) tarafından
Hayir iste
(4,061 puan) tarafından
Ne vurdu peki adı ne bilmiyor isn e nabız da çıkar ordn bk araştır sıkıntıya emzirme

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 91 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Edanurkpln (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 185 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hamislerdenbiri (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,335 göst.
0 oy
5 cevap 133 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

393,747 soru

11,775,145 cevap

35,793 kullanıcı

...