+1 oy
1,375 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından
Ve o sizi geri cevirse tepkiniz ne olur? Özel oldu kusira bakmyon

50 Cevaplar

0 oy
(12,498 puan) tarafından
Başka yol bulup istedıgımi alırım alana kadar bırakmam duşa  giderken de çok fena gülüşüm var kullanıp attım diye bağırır peşimden jsjdjdjd
(12,498 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim bugun kut kestirdim  galeri paylaştıydım sıldım jsjdndjm
(30 puan) tarafından
Jssjsj iyi yaptın değişiklik guzel
(12,498 puan) tarafından
Bebişle bu sıcakta uğraşılmıyo
(30 puan) tarafından
Çocuklu olunca kendini bosweriyon zaten
(12,498 puan) tarafından
O kadar boşvermedım de her şeyin pratığını arar oldum tembellik geldı jsjdbbf
-Reklam-
0 oy
(888 puan) tarafından
Verilen cevap lara bakıyorum da sizin hicmi istemediğiniz zamanlar olmadı?
(30 puan) tarafından
Bende merak edyorm yada istemslerdir geri cevrilmemistir
0 oy
(119,057 puan) tarafından

Yorumlara baktim cogunluk bi daha yanasmam demiste giyinip hazirlanan kadini hangi erkek istemezki :angel:

0 oy
(1,389 puan) tarafından
Yanaşan taraf hep eşim olduğu için bilemiyorum ama belki yorgundur ne sebeple reddetti bilmiyoruz ki
0 oy
(12,651 puan) tarafından
Dert etmem çünkü bu karşı taraf istiyor diye yapılacak bir şey değil benim de onu geri çevirdiğim çok zaman oluyor bir daha asla istemem mi diyecek 
0 oy
(1,858 puan) tarafından
Biz bazen nasıl istemiyorsak eşlerimiz de her zaman hazır olmayabilir iletişim iyiyse bence sıkıntı olmaz devamlı oluyorsa gurur kırıcı bir reddetmeyse uzun süre yanaşmazdım
0 oy
tarafından
Geri ceviremez ki ağzından girerim burnundan çıkarım bı dokunmam yeter :-)
0 oy
(1,504 puan) tarafından

Valla genelde o ister ben bu sıcakta hele de hamile halimle hiç çekemiyorum oda istemeyebilir sonuçta insanlık halidir yorgundur gerçi benimkinin istememe huyu hiç yok keşke arada istemese :D

0 oy
tarafından
Ben geri ceviriyorsam oda çevirebilir ki erkeklerin durum daha çok zor 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Genelde o yanaşan taraf benim öyle bir cazibem yok
0 oy
tarafından

Keşke cevirseee yahuuuu derim :angel: 

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Parası neyse veririm gel gel utanma derim
0 oy
(249 puan) tarafından
Geri çevirmesinin sebebini sorun tepkim uzaklaşmak olurdu bir daha da öyle birşey yapmazdm
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bir defa yaptım ki o da etrafımın tavsiyesi ile bin pişman oldum çünkü kendini naza çekti o durumda kalkıp konuyu ailesine çekti o gün bugündür ilk ve sondu dedim kendi yaklaşır o esnada der bana biraz sokul seni istiyorum de falan bnde geçti artık o işler bnden bir defa düştüm o yanlışa bir daha düşmem diye yüzüne yüzüne vuruyorum 
(1,465 puan) tarafından
Bizim eşimile aramız limoni arkadaşlar eşini kendine çek cinsel yönden sokul şöyle yap böyle gibi bnm herif tam bir odun çıktı ilk defa böyle bir şey yaptım çok gururumu incitti ailesiyla aram yok daha doğrusu bir ablasıyla konuşmuyorum bni direk onla vurdu bnde direk fırladım kalktım yanından o gün bugündür bir daha aklımdan gećirmedim
0 oy
(652 puan) tarafından
Bazen oluyor yorgun genelde benimki ama bir ay gibi bir süre çok fazla üzülürüm 
(30 puan) tarafından
Bendede:(
0 oy
(235 puan) tarafından
Hep kendi yanasirdi bigun değisiklik yapıyım ben yanasiyim dedim yorgunum dedi o günden sonra kaç senedir bidaha hayatta yanasmadim oyanasmayana kadar
(30 puan) tarafından
Kadınlar unutmsz
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Hiç öyle bir durumum olmadı olsada nedenini sorarım ama gururum incinir gülüm ♥️ yinede mesafeli olma ama kırıldığını belli et 
(30 puan) tarafından
Çok saol canim
0 oy
(7,290 puan) tarafından

Yatağı ayiririm kendi isdedimi bende vermem :D

Yipransin deliye donsun 

(30 puan) tarafından
Shsjssjsjsj
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Anlarim tepkisinden yorgunsa ben istemem zaten he naz yapiyorsa fazla naz aşk usandırır deyip yataga atardimmmm :)))))
(30 puan) tarafından
En iyisiii
0 oy
(7,218 puan) tarafından
Evet bu bir iki sefer oldu sonuç bende bidaha yanasmiyorum iki gun once o yanasti isim vardi derken iyice soğuyorsun zsten oyle davrandigi icin icindende gelmiyo ayda yilda bire dusuyo

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 1,067 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Susambebek (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 289 göst.
0 oy
65 cevap 892 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Bitanecikoglum (320 puan) tarafından soruldu