+1 oy
1,067 göst.
Diğer kategorisinde (791 puan) tarafından
Linçleyen lütfen yorum yapmayın burası sohpt sitesi

Kızlar her sefernde eşim kendi yanaşır ama bn hiç birgün o demeden yanaşmam bu yüzden bana zevksz der sizde hep eşinizin yanaşmasınımı beklersiniz yoksa arada sizde istiyerek yanaşırmsnz ilşki konusunda 

36 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Kuzum o yanaşsın diye beklemek çok saçma cilvelen nazlan biraz önünde eğil ağzına ağzına konuş dekolte giyin hep onun yaklaşmasını beklemek ruhsuzluk resmen hiç olmadı işten gelince çıkar südyenini at yüzüne birden devamını zaten gelir sürekli beklemek yerine seni istiyorum sinyalleri ver sen onu mutlu et ki normal hayatta o da (geceyi düşünerek) her dediğine he desin bu dişilik boşuna mı verildi bize kullan kız azcık 
(2,241 puan) tarafından
bu kadinin kocasina yaptiramayacagi sey yok :Dddddddd helaaal
(44,603 puan) tarafından
O kadar yorum var yağmur halen yok:D
(13,610 puan) tarafından
Sütyen atmaya gitti o :D ehehhe
(44,603 puan) tarafından
Puhahahah
tarafından
Uhahhdjajsha işim vardı iki kıç kırıp geldim aşlahım karnım ağırıdı yorumları okurlem aljfjsjfjjsjdjf banane lan bu kuçı başı sallamıcaksam salına salına zangır zangır gezmşceksem evde niye verdi allah vermiş ki kullanak akjfjajs
-Reklam-
+3 oy
(205 puan) tarafından
Her zaman eşten beklenmemeli bence kadında eşine yaklaşmalı evliliğine yatağını canlandırmalı:) ve bu eşinin çok hoşuna gider 
(791 puan) tarafından
Güzl cvp kuzu
+2 oy
(472 puan) tarafından
Ben haftanın 6 günü eşime yapışık haldeyim sfsfsfsffs 

Direk üstünü soyup dalyom 

Nasıl hoşuna gidiyor  bi bilsen cilvem eksik olmaz hep seksi konuşurum bazen diyom  bak popomdan sivilce çıkmış oda bakim der gerisi sfsffsffsfsffsffss 
(7,172 puan) tarafından
Ahahahha sesli güldüm Merve (≧▽≦) ben okurken utantim millet neler yapıyor gshsha
(13,610 puan) tarafından
Ya sus poposunxa sivilce cikmiyi diye  kıskanma milleti :D ahahhahahah sen de anlatsana askitom :D
(7,172 puan) tarafından
Tövbeler olsum rabbim sana geliyorum (≧▽≦)
(472 puan) tarafından
Sfsfsfsffs karı koca demek seks demek tabi %95
(791 puan) tarafından
Geri kalan yüzde beşi çocuklar demk
+1 oy
(6,360 puan) tarafından
Bu burada açık açık anlatılmaz ki. Ama adam eninde sonunda sıkılır olan isteğide gider
(791 puan) tarafından
Ya elimde değl durduk yere eşim gibi söylemem
(6,360 puan) tarafından
Söylemeye çekiniyosan hareketlerinle belli et
+1 oy
tarafından
Niye yanasmiycakmisim sendeki de geri kafalalilik valla. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yağmuuurrr uyannn koşşş :D 
(791 puan) tarafından
Kim kız
(25,224 puan) tarafından
Yağmur yağmur böyle postların kraliçesi :D en iyi o cevaplar ahaha
tarafından
Ujahdjsjhdjs ablaların ballısı beni önöröyör bu sefer pujajshjajs❤️
(25,224 puan) tarafından
Ahahaha geldiii hadi anlat çabukk:D
0 oy
(402 puan) tarafından
Ben aşırı isteksizim.yıllarca olmasa hiç aklıma gelmez 
(791 puan) tarafından
Ya bnde öyleymm o durumda rahtsz
(1,108 puan) tarafından
Kız siz ilişkiden zevk almıyoruz mu nasıl isteksizlik olur
(791 puan) tarafından
Ya hayr cnm hep eşim yanaşır ister bn hiç oralı değlm
(1,108 puan) tarafından
Demekki tam anlamı ile zevk almıyorsun canım bence bı aile terapistine git zevk almadigin için hep o yanaşiyordur çoğu kadın bu durumdan muzdarip genelde eşime ben yanasirim fazla açık konuşamıyorum ama o duygu çok hoşjma gittiği için günde. 2 3 kez yapsak hayır demem:D
(791 puan) tarafından
Bnimde öyle olmamı ister eşim ama bn aylarca yapmasa umrumda dğl
0 oy
(968 puan) tarafından
Valla ben biraz şimariğim adam da sikilir hep o hep o hakli olarak 
(791 puan) tarafından
Yani sen yanaşırsn
(968 puan) tarafından
Karsilikli canm illa ondan gelsin diye beklemem sende bekleme sacma bence beklemek
(791 puan) tarafından
Heh bnde ondn beklyom sürekli
(968 puan) tarafından
Hayir canim beklme mesela tv izlerken git yanina dizine uzan devami gelir zaten utaniyorsan. Esimle hc ayri koltuklarda oturmayiz koltuktan kalktigi zaman bile operek kalkar bende opunce bak kasiniyosun falan der
0 oy
(964 puan) tarafından
Valla kuzum benimde istekli oldugum zamanlar olurdu yani sadece sen yada esin isteyemez ki karsilikli olcak
(791 puan) tarafından
Ya bnde isterdim bikere bn söylm yapamıyorum
(964 puan) tarafından
Sormasi ayiptir neden sen istemiyosun
(791 puan) tarafından
Neblm ew kalablk çocuklar uyanır küçükler duş konusunda yoksa eşimi çok seviyorum mübarekler bi yatak almıştı gelinken acyp ses çıkaryo =)))))
(964 puan) tarafından
Aboo kz güldum yatak muhabbetine :D
(791 puan) tarafından
=)))sorma
0 oy
tarafından

Hahahaha:D  yanaş  sende arada  bitki gibi  yaşamagiy geceliğini  yap saçini makyajını 

(791 puan) tarafından
Diyosun =)
tarafından
Tecrübe konuşuyor  burda☺☺☺☺
tarafından
Bir dero bir yağmur zaten sevdanın mikemmel fikirlerinide unutmamak lazım ☺️☺️☺️
tarafından
Kadin.diyor yanaşmıyyorum ustune giyin makyaj yap diyorsun:)) onda o kabiliyet yok bence kocasi yanlış anlar diye o tavra girmez :)) biz olsak oo sen ben yok.biz varız ne zaman istersek yapariz ben yanasim o yanarsın sacma zaten
tarafından
☺☺☺☺hahaha valla haklisin
0 oy
(373 puan) tarafından
Ben istersem yanına giderim iki cilve yaparım  onun hoşuna gidiyor ben böyle yaparsam 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Yorumsuz. :D      

(6,136 puan) tarafından
aslında haklısın kuzum en iyisi sonra unutulmuyor aaaaa sen şu kocasıyla şunu yapan bayan değil misiiiiiin :D
(44,603 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hahahahaha yaa ne güldüm yok ondan değil ben özel hayatimi kocam la ne yaşadığımı anlatmiyorum bura için tek değil sadece zaten çokta günah eşlerin arasındaki yatak hayatının anlatilmasi burdakiler maşallah :D
tarafından
Kız burdakilerin elinden gelse pozisyon soracak
(44,603 puan) tarafından
Buraya artık sasirmiyorum☺️
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(373 puan) tarafından

Bence ilişki dediğin iki tarafta da istekli olmalı tek taraf zaten insan bir şey anlamıyor :D

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Bnde doğum dan sonra isteksizlik oldu çok hala daha var ona sen sarıl bir 2 öp o anlar zaten alşmadpn için sana garp gliyo 
0 oy
tarafından
Ben genelde kaçıyorum aylarca yapmasam aklima gelmez 
0 oy
tarafından

Yağmurun buraya gelmesi lazim :angel:

Sevda mikemmel fikirlerin lazım :)

tarafından
Uhahshjahs geldim aşkiiim sevda nerdeğğğğ kandjsjd
tarafından
Sevdadan ses yok henüz
Hoşgeldin aşkoşum
0 oy
tarafından
Valla bacm bende çoğu zaman istemiyorum sebebi ev cocuk yorgunluk ama yinede yanasirim erkek bu yani
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bizde bu aralar tam tersi ben yaklaşıyor uum soğukluk girmesin diye ama bende saldım artık ne oluyor sa olsun 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Karşılıklıdır bizde. Tabi bende o istemesede cilve felan yaparim yani. Iyiz allaha sukur bu konuda :)
0 oy
(63 puan) tarafından
Benimde genelde eşim yanaşir ama benimde yanaştigim oluyor hep ona birakmiyorum yani :) 

İlgili sorular

+1 oy
50 cevap 1,377 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nevsin12 (30 puan) tarafından soruldu

377,755 soru

11,306,325 cevap

34,734 kullanıcı

...