0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Akşam yemeğe biber doğradım sonra inanılmaz acı olduğunu biberin kokusundan farkettim. Biberleri yemeğe koymadım tabi ki. Hiç bişey yoktu. Duş aldım ve şuan ellerim çooook fena yanıyor. Ne yapsam geçer. Sanki ellerim ateşin içinde gibi. İnanın zor yazıyorum o kadar kötü :( ne yapmalıyım heellppp

3 Cevaplar

+1 oy
(710 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yemin ederim bugün akşam ayni şeyi yaşadım daha yeni geçti ciğerime vurdu resmen acısı minnacık biberdi ya farkettim bende geri aldım salatadan ama olan ele oldu bulasiklari felan ben yıkadım bol su iyi geliyor çünkü sonrada silverdin krem vardı onu sürdüm bayağı 1 saat sonra geçti elhamdülillah çok zor ya geçmiş olsun silverdin vardır inşallah hemen sür o yoksa bebişin Bepanthol varsa oda geciriyormus çok araştırdım o acıyla oda yoksa kahve telvesi iyi geliyormus
(710 puan) tarafından
Ilık yada sıcak su daha çok tetikliyor canım malesef 2 katına çıkarıyor acıyı bir taşa su soğuk su kat elini daldır içine biraz bekle o şekil sonra kremi sur biraz yanar ama sabır et Allah'ın izniyle krem 1 saat içinde alıyor yangınıni
(1,097 puan) tarafından
Anestol buldum onu sürdüm keser inşallah. Bu acıyla yürüye yürüye nöbetçi eczane bulabilirim çünkü
(710 puan) tarafından
Ay inşallah geçer canım ya seni şuan en iyi ben anlarım Rabbim en kısa zamanda alsın acısını inşallah
(1,097 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim
(710 puan) tarafından
Rica ederim canim ♥️
-Reklam-
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Duş alınca gözenekler mi açıldı acaba ondan mı yanıyor anlamadım. Nolur bişey diyin çok kötü yanıyor. Sanki kaynar su döktüm elime
(1,097 puan) tarafından
Hemen bakıyorum
(532 puan) tarafından
Çünkü bende gecen acı biber kremi sürdum kollarıma bacaklarıma ve başıma lafta ağrım var diye . Duşa girene kadar biseyim yoktu duştan sonra varya yaşadığım o acının tarifini veremem kavruldum kavruldum hastaneye gitmeyi bile düşündüm sabaha kadar yandım tutustum . Anliyorum seni yani . O biber aciisi çok fena ..
(1,097 puan) tarafından
Ben biberden olduğunu düşünmedim uzunca bi süre. Kızarıklık yok bişey yok. Yara falan var sabun mu girdi acaba noldu diye elimi inceleyip durdum. :( Anestol sürdüm ben şimdi rahatlatır umarım toksa bende hastaneye gidicem
(532 puan) tarafından
Aşkım sürekliii suyla yıka krem sur iyi gelir anestol nette yaziyordu demi
(1,097 puan) tarafından
Evet nette de yazıyor. Bir de oğlumun eli kaynarsuyla yanınca doktor yazmıştı anestolü. Lokal anesteziymiş sanırım
0 oy
(532 puan) tarafından
Kız benim her yerim yanıyor hemde bibersiz haduhahshss :D 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busra_yasar123 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 186 göst.