0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Melemen için biber doğradım ellerim çok yanıyor ne yaptıysam geçmiyor 34 haftalık hamileyim ne geçirir yardım edin 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anestol krem kullanmıştım ben yanıklar için geçmemişti ne yaptıysam
(123 puan) tarafından
O geçirdi mi canım
tarafından
Kremin etkisi geçince yine yanıyor bir süre etki ediyor sadece eczane önermişti bana
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmez de o. Ben bı gece boyu ellerimi salladigimi bilirim buzlu suyada koymuştum. Biber dogramistim bende. Bide ellerim catlamisti hava değişiminden o elle acı biber dograyinca sabaha kadar neler çektim. Valla artık dogramiyorum biberide Domates ide robota atıp oyyke konserve yapıyor m
(123 puan) tarafından
Çok yanıyor ölücem ya
0 oy
tarafından

Bak canım biri böyle demiş

cevaplandı Evde domestos varsa az eline dök elini biraz onla sivazla canm sonra da iyice durula ya da sade maden suyunu bı kaba dök elini içinde tut onla yıka içinde birkaç dk kalsın geçer canm

Kaynak: https://annelertoplandik.com/forum/7828169/kizlar-biber-dogradim-elim-alev-aliyor-lutfen-bi-cozum-verin

Kalpol şurup Lada yıkayan varmış  yoğurt sürende.    Birde kantaron yagi
0 oy
(48 puan) tarafından
Buzlu su ve sabır geçen sene herşeyi denedim ama geçmedi anestol ve silverdin de dahil en son buzlu suya koydum oturdum su isindigi gibi tekrar ateş gibi yanıyordu yine gidip buzlu su yapıp koyuyordim elimi 4 saat sonra geçti 
0 oy
tarafından
Domates sur canım acısını alır azda olsa 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 288 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.