0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gebelikte kese kaçıncı haftada görülür ve kaçıncı haftada kalp atışları duyulur şimdiden teşekkür ederim 

6 Cevaplar

0 oy
(4,164 puan) tarafından
Benim 6 haftalıkta kese göründü bebeği göremedi alttan muayene dedi ben kabul etmedim iki hafta bekledim 8. Haftada gittim hem kese hem bebek hem kalp atısı hepsini Bi görmüş oldum canım 
tarafından
Bende alttan baktırmak istemiyorum randevum haftaya en son adet tarihim 21 haziran sizce gözükür mu adetime göre Allah'ın izniye 7 haftalık olmuş olacak
(4,164 puan) tarafından
7. Haftada gözükür diye düşünüyorum kuzum benim 8. Haftada gitme sebebim araya bayram tatili girmişşti belki daha erken gitsem görünürdü senin de görünür Allahım izniyle insallah Rabbim gönlüne göre versin canım
tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(12,632 puan) tarafından
Ben çok  geç oğrendım hiç bi belirtım yoktu. 8 haftalıkken ultrasonda oğrendım kalp atışlarını duydum
0 oy
(4 puan) tarafından
4+4 ken kese gördük canım haftaya kalp atışını duyucaz inşallah 
tarafından
Benim de randevum bu hafta İnşallah Bende görür duyarım Allah hayırlı sağlıklı gebelik nasip etsin
0 oy
(1,569 puan) tarafından
6 haftada görmüstuj 7 haftada kalbini duydum 
tarafından
Bende doktor kontrolüne gidicegim zaman Allah'ın izniyle 7 haftalik olmuş olacak
0 oy
(5,953 puan) tarafından
5 hafta kesemi gordum 6 hafta kalp atisi basindan sonuna kadar vajinal bakildi  
0 oy
(7,376 puan) tarafından
5 6 haftalıkken kese oluşuyor canım 8 haftadan sonrada kalp atışını duyabiliyorsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 286 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
0 oy
4 cevap 1,096 göst.
15 Kasım 2019 Aile kategorisinde kubrakk96 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.

379,870 soru