0 oy
1,089 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

merhaba son regl tarihim 17 ekim 

7 kasım perşembe akşam hafif kahverengi lekelenmem oldu ertesi gün kadın doğuma gittim kese olduğunu rahim duvarımın kalınlaştığını gebelik oluşmuş olabilir dedi test yapalım dedi negatif çıktı acaba oluşup bozuldu mu bozulduysa alalım deyip acil kadın doğum bölümüne yönlendirdi orda bakan 2 doktor gebesin deyip kanı tekrarlayalım şimdi çıkar dedi tekrar çıkmadı pazartesi polikliniğe gel dedi pazartesi günü gittiğimde asistan vardı baktı aynı kese duruyor uzmanı çağırayım dedi uzman doktor kese burda yerleşme işte görünüyor kanı tekrarla dedi yine kanda çıkmadı :( bu durumu yaşayan var mı? regl düzenli 28 günde bir oluyor 2 gün gecikti test yapmaya korkuyorum

4 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Naisl yani hamilesin ama beta mi cikmiyo anlamadim.kesede varmi bebek?
(1 puan) tarafından
kese görünüyor içinde sıvısıda normal ama geç döllenme olabilir dedi betada çıkmıyor
(3,024 puan) tarafından
Allah allah kanda cikmasi lazim aslinda bekle bakalim 1 2 hafta kuzum nolcak
(1 puan) tarafından
beklemek de çok zor :( ağır felan kaldırıyorum bazen ona göre hareket etmek istiyorum birazda heyecan var
-Reklam-
0 oy
(650 puan) tarafından
Biraz bekle. Teste çıkmayabilir. Benim 13 gün geçince yaptım. Test bozuk çıktı. Hiç çizgi yoktu. Paraya acıdım
(1 puan) tarafından
evde diş macunuyla denedim o kadar çok test yaptım ki bi haftadır paraya acıdım ona göre gebeyim ama bilmiyorum güvenemedim
(650 puan) tarafından
Bekle... Zordur ama... Allah hayırlısını versin. Gidip test alırsın boş gösterir moralin bozulur. Keyfine bak, eğer hamileysen zaten ilerleyen günlerde bir tepki olur. Ayağa kalkamama  Baş dönmesi mide bulantısı kusma vs.
0 oy
tarafından

Helle bir kaç hafta bekle sabır et olur mu ... Allah büyük 

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben anlamadım tam olarak devlete mi gittiniz bence Bi özele gidin devlete gittiyseniz onlarda dogru düzgün anlatamamış size 
(1 puan) tarafından
devletede gittim özele de :) kadın ve doğum üzerine olan bir tam teşekküllü devlet hastanesine gittim ama kese göründü kanda çıkmadı  özelde 5 gün reglnin geçmesini beklememi kesenin göründüğünü söyledi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 277 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 417 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ecem su12 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 378 göst.
15 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,822 göst.