0 oy
177 göst.
Aile kategorisinde (92 puan) tarafından
Kızlar 6 aylık kızım var çok hareketli hergün onunla ilgileniyorum güldürüyorum ama şu aralar içim çok daralıyor sinirlerim çok gergin bugün biberona elini çarptı yere düşürdü diye sinirli bi şekilde annecim ne yapıyorsun diyp çocuğu hızlı ve sert bi şekilde mama koltuğuna oturttum ağlamadı ama o kadar pişman oldum ki anlatamam bu şekilde davranmamalıydım psikolojim mi bozuk ne yapmam lazım 

6 Cevaplar

+1 oy
(4,146 puan) tarafından
Sen kötü bir anne değilsin hepimiz insanız hepimizin sinirleniri geriliyor benimki de altı ayın içinde bazen benim de sinirlerim geriliyor çoğunlukla dişlerimi sıkıyorum la havle çekiyorum ve sık sık kendime onun Bi bebek oldugunu bu hayattan olmanın onun değil benim tercihim oldugunu ve her şeyine katlanmak zorunda olduğumu hatırlatıyorum elinden geldikçe sende böyle yap emin ol ne kadar kücük desek de her şeyin farkındalar ve şimdi onlara davranış şeklimiz ileride karakterini oluşturmada büyük şeylere sebep olabilir 
-Reklam-
0 oy
(7,395 puan) tarafından
Sinirini yansıtma çocuğa seni asıl geren şeye odaklan ona kız hicbisey bunu yapmiyosa destek al 
tarafından
Ya filizzz çok acımasız Bi yorum oldu
(7,395 puan) tarafından
Ama gerçekten bişeye sinirlenip çocuğa kızmak o çocuğunda piskolojisini etkilemez mi dielimki arkadaş dese ki çocuğum çok huysuz hiç durmuyor ne yapacağımı bilmiorm bu beni çok gerior sinirlediriyor sakın kalamiyorum dese eyv biberona deydi düştü bende sandalyeye sert bı şekilde oturttum kızdım Dior başka sebepleri var önce onu bulacak başka sebeplerde yoksa sakinleştirici kullanacak çocuğuyla çıkıp gezecek hava alacak yazık gunah
tarafından
AA pardon canım içim çok daralıyor çok gerginim kısmını atlamışım ben . Tabi bazı şeylere sinirlenip çocuğa kızılmaz Bi suçu yok onların esas konu bulunmalı benimki bana nefes aldırmıyor bende bazen cigrimdan çıkıyorum ama babasına kızıp oğluma kızmıyorum
(7,395 puan) tarafından
Yani herkes yaşadı bunu ama çocuğun durumsuzlugundan evin stresi işi gücü onlardan belki patlama noktasına geldiyse gene eyw
tarafından
Evet iste insanoğlu bazen yapıyor pişman oluyor ama gelip geçiyor çok zor zanaat annelik Bi çocuğu adam edip meydana getirmek Allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Ya bacım insanız oluyo benim oğlan 10 günlükken kucağa alıştı sabaha kadar kucak istiyodu uyumuyodu bi kere artık sabaha karşı beşiğinde salladım salladım uyumadı of dedim biraz hızlı salladım çocuk sıçradı başladım ağlamaya sonra gece uykusunu düzene soktuk gündüz hiç uyumuyodu 4 saat salladım salladım salladım yok uyutamadim en son sinirlendim sözlerinden tutarak salliyorum oğlum uyu artık uyu dedim sarstim çocuğu hafif yani kimse linclemesin şimdi sonra o da içime dert oldu insanız hepimiz sinirleniyoruz normal eskiden analarımız dayak manyağı ederdi bizi nasıl dayanmislar 
0 oy
(9 puan) tarafından
abi 6 aylik bir bebek o daha biberona eli carpti diyosun biz buyukler olarak gunde kac bardak kiriyoruz allah bilir saglikli sihatli olsunlarda yeterki carpip doksunler
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Ola bilir robot degiliz bizde her insan gibi kıza biliriz sinirlene biliriz, deli danalar gibi evin içinde bağırdığım çok oluyor ki ben çok sabırlı biriyim 2 çocukla koptum artık :) 
0 oy
(482 puan) tarafından
Ben cok sinirli biriyimdir ama anne olduktan sonra evladımla sakinleştim daha bir durgunlastim. Ve kabul ettim onun bir bebek olduğunu illa ki dökecek kıracak eline kalem alıp her yeri çizecek ama ne yapayım durduramam ki yapmak isteyecek merak edecek kisitlayamam ki. En iyisi biz kendimizi onlara bırakalım ve ne olursa olsun onlara doğru şeyleri öğretelim 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 775 göst.
6 Eylül 2020 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 135 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Lokumcum (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde ᗩᒪᗩᖇᗩYᗩGᗰᑌᖇᑌᑎ ᗩᑎᑎEᔕI (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 730 göst.
30 Haziran 2020 Aile kategorisinde _Emine_ (131 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,376 cevap

34,765 kullanıcı

...