0 oy
1,821 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eski eşim cezaevinde 2yıldır kızımı görmüyo sürekli dilekçe yazıp duruyo annesi dedi getir 4aylık hamileyim doğumdan sonrasına kdr kalsın yanımızda doğum sonrası kırkım çıkınca gidip alıcam göstermicektim aslında ama Bi yandanda dedim iki yıldır ben olsam kızımı görmesem çatlardım 3yasında kızım 

84 Cevaplar

0 oy
(668 puan) tarafından
Seni yargılamak istemiyorum ama okuyunca yuh dedim yani bi 20 günlüğüne de gönderebilirsin 6 7 ay nedir yaa nasıl dayanır bi anne hem aralıklı da gonderilebilinir kusura bakma ama benim anladigim sanki yeni eşin ve çocugunla sakin güzel bi hayat düşünüyorsun hem hamileyim gitsin bende rahat edeyim diye 
tarafından
Öyle düşünüyor olsam öbür kızımıda veririm onlara ayrıca tümüyle bırakma niyetim olsaydı kızım doğdugu günden beri tek basıma büyüttüm milletin evine temizliğe giderek 3sene boyunca baktım ne benim ne eşimin öyle bir niyeti yok ztn kızım 2yasını bitirene kdr babaannesiyle karsı komsuyduk onları biliyor tanıyor herkes tanımıyo etmiyo diyo boş boş konusuyo bebekliğinden bugüne kdr bütün zorluklarını çektim şimdimi bana yük olucak
-Reklam-
0 oy
(1,394 puan) tarafından
6-7 ay nie birakiyorsun ki onu anlamadım evet babası çocuğunu görmeye hakkı var ama görüşme 1 gün sen 6-7 aydan bahsediyorsun 2 yıl dayanılmaz tabi ama bı anne 1 gün bile ayrı kalamaz valla ben şaşırdım açıkçası 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ayy çok uzun bir süre ya 2 hafta kalsın yeter 
0 oy
(605 puan) tarafından
Nasıl güveniyorsun ya ben eşimin ailesi ile birlikte yaşıyorum ve gözleri gibi baktıkları halde pazara manava giderken bile onlarla yollamıyorum hiç mi gözün arkada kalmaz 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 69 göst.
2 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 373 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,388 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 857 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu

384,799 soru

11,510,361 cevap

35,170 kullanıcı