0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (2,363 puan) tarafından
kızlar kızım bidahaki yaz 3 yaşında olucak neyse eşimin ailesi beni hiç sevmezler bende onları sevmem tabi gitmemde o tarafa çünkü kavgalarımız oldu uzakta oturuyolar 9 saatlik yolda neyse eşim tutturdu bidahaki yaz biz kızımla gidicez babanneyi görmeye eşime diyorum kafayı yedin heralde çocuk ben tuvalete bile girince ağlıyor kıyametler kopuyo seneye çokmu durucakta götürüceksin durur diyor ya zaten eşimin ailesi kızımada düşkün değiller bu adam sıcaklarda beyni sulanmaya başladı sanırım

10 Cevaplar

+2 oy
(119,515 puan) tarafından
kiz seneye kim öle kim kala hee de gec
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla nefrette etseler giderim çocuğumu asla yalnız bırakmam
(847 puan) tarafından
Bende bunu yazicaktim eşler ailelerinin yanında yanlız birakmaya gelmiyor ya çocuğu doldururlar ya eşini asla bırakma peşlerini
(2,363 puan) tarafından
yok canım gitmem çünkü mecbur ablasında kalıyoruz suratlar on karış oluyor
tarafından
Çocuğundan önemlimi aşar sa assin
(703 puan) tarafından
Katılıyorum kızlar surat asıyorsa ablasında kalma sende esıne sart koş pansıyon falan ayarlasın orda kal sen cocugunu da gun ıcınde esın gotursun getırsın aksamları sana
0 oy
(48,738 puan) tarafından
aman sakin yollama 9 saatlik yolda kendisi gidemez 9 saat evde bak de 9. dakikada kacar
(2,363 puan) tarafından
evet aynen yok canım ya zaten kızım ben varken bile başkasına gitmezde
(48,738 puan) tarafından
iyi madem al bak de☺️benim kaynanamlar iyiler esim goturecek oldu. cok terliyo kizim tembihlemeye basladim iste minibuste montunu çıkar sirtini kontrol et terliyse havlusunu koy minibusten inmeye yakin montunu giydir... gibi tamam tamam dedi tek gidiyorum ☺️
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kusura bakma da sen şuan iyi etmiyorsun bu çocuk az büyüsün onlarla arasına girdiğini düşünüp seni suçlayacak senin yüzünden diyecek manen de darbe yiyecek tamam sevme isteme ama çocuğun babaannesi dedesiyle de görüşmesini sağla al çocuğu sen de git konuşma samimi olma ama çocuk görsün yanj tanışın bilsin
(1,763 puan) tarafından
Yani devir değişti gidecek bir gün yanyana durup evine gidecek kadın ne yapabilir bak gitmeyince kocası neden gelmiyorsun demiyor saygı duyuyor demek ki kaynanası hiçbir şey yapamaz
(6,235 puan) tarafından
Dedem yüzünden Babamla annem kavga etmişti 24 yasindayim 13 yaşında iken dedem öldü bir gün Fatiha dahi okumadım
Öldü ağlamadım
Halalarim yüzünden annem çok çekti düğünüme geldiler gelin çıkarken bile vedalasmadim düğünüme geldiler herkesle görüştüm onlarla görüşmedim hediyelerini asla ve asla kabul etmedim ve hala daha görüşmüyorum
Çocukken kim anneme ne yaptı ise çivi gibi çakılı aklımda değil araya girmesini düşünmek aksine daha öfkeleniyorum
(13,119 puan) tarafından
Begonvil insan içim annesi daha değerlidir ammesine kötülük edene kimse saygı göstermez
Sever arkadaş yaşamadıysa anlamıyor kolay sanıyor durumu

Sever som yazdığını da tam anlamadım ne demek istedin kaynanası hiç bir şey yapamaz derlem
(1,763 puan) tarafından
E ne oldu bak içinde bir yara bir iz olarak kaldı en basit  bir Fatiha bile okumayacak kadar büyük bir nefret beslemissin oysa ki insanlar şunu unutuyor bir bebek kolay büyümüyor senin deden anneni o yaşa getirene kadar ne kadar bakmıştır o yaşta bjr tartışma bjr kavga bütün emeklerini yazık ki gözünüzde çöpe cevirmis  bu dava annenin kendi babasıyla olan davası siz neden müdahil oluyorsunuz ki kim anasını babasını atar emin olun kimse atmaz deden annene durduk yere neden kötülük etsin ki
(6,235 puan) tarafından
Kendi babası değil babamın babası
Durduk yere değil sırf biber alınmış ve annem kardeşime hamile iken bir kac tane kızartıp yedi diye
Neymiş efendim ev kızartma kokuyormuş o yag beleş mi alınıyormuş keyfi neden kizartmis bilmeden etmeden konuşma

İyi bir dede olsaydı erkek torun veliahttir kız çocuk elindir evde kalmaz diye kız torunlarını ayırt etmezdi

İçimde yara olmadı öyle insanlar yara olmaz
0 oy
tarafından
Sen sevsende sevmesende kocan haklı sen gitmiyorum dersen kızı götürürüm ozaman diyecek.ya gidecen kızın için sabredecen orda ki sabretmek zorundasın.ben olsam ucunda ölüm olsa kızımı asla birakmazdim.
0 oy
(968 puan) tarafından
ahahah beyni sulandı diuo ne tatlısın anlamıyorlar çünkü saniuolar ki çocuk bakmak çok basit bende sevmiyorum eşimin ailesi eşimde babamla kavgalı biraz diyorum gidip kalacak bı hafta bana diuo sen çocuğu anneme ver sen git anam bakar ben niye çocuğumu veriuosam 
0 oy
(4,707 puan) tarafından
bizde gorusmuyoruz hayatta gondermem
0 oy
(13,119 puan) tarafından
Çocuğum kendi gitmek istemez merak etme 
0 oy
(6,120 puan) tarafından
Yani ben konuşmasam bile torunlarıdır görmeleri lazım derim ama çok uzak ve yaşı çok küçük 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Ben de eşimin ailesiyle konuşmuyorum beni istemediler diye evlendiğimizden beri de görüşmüyoruz eşim de onları sildi eşim de görüşmüyor ama aynı durum başıma gelseydi eşim görüşseydi ve çocuğu götürmek isteseydi ben de giderdim yalnız bırakamazdım heleji  eşimin ailesi Hatay'da tam deprem bölgesi hiç bırakamazdım

İlgili sorular

0 oy
84 cevap 1,786 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 367 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 325 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde Busra2101 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 877 göst.