+1 oy
1,083 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben 13 gün bıraktım oğlumu 13 gün boyunca ağladım yemek yemedim ikide bir resimlerine baktım ben hayatımda kimseye boyun eğmeyen insan evladı için bağrıma taş basıp aradım kendi gelmiş gibi oldum kısacası. Geldiğimde çocuğun huyu aşırı değişmişti akıllı çocuğum gitmiş fevri bir çocuk gelmişti. Şükür kavuştuk ben 13 gün görmedim delirdim 6 7 ay diyorsun 3 yaşında daha o. Neden yaptın o zaman sahip çıkmayacaksan eski eşin görsün istiyorsan görüş gününü ayarlasaydin o çocuğa çok üzüldüm sabah sabah. Allah anne babaninda hayırlısını versin. 

23 Cevaplar

+4 oy
(6,047 puan) tarafından
Ya kadın 2 3 yıl çocuğunu babasından ve babasının ailesinden kaçırmış gibi birşey kesinlikle göstermemiş. Şu an yeni eşinden hamile nasıl olsa yenisi geliyor diye bunu gönderiyor. 
(388 puan) tarafından
Aynı fikirdeyim.
(6,047 puan) tarafından
Galiba 3. Çocuğa hamile profiline baktım bı 15 aylık kızıyla ilgili post açmış. Bugün açtığı 3 yaşındaki kızı. Şimdi de erkek bebeğe hamile
(7,281 puan) tarafından
Yazık çocuklara gerçekten
(590 puan) tarafından
allah o kucuk kizin yardimcisi olsun
tarafından
hadı kalplerine söz gecıremıyolar kocadan kocaya geziyorlar da açık konusucam şeylerini de tutamıyolar bı cocuk ordan yap bırak bı burdan yap bırak keyfinde aleminde hayatına bak o cocuklar ardında ser sefil yemin ederim hay.vanlar daha ıyı annelık yapıyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bide devir çok kötü kızda olsa oglanda olsa bir yere bırakılmaz bu devirde bir iki gün bile olsa hastalık falan zor durumlarda kalmadikca
tarafından
He vallaha yok birisi bir şey yapacak mı falan insanın aklına her şey geliyo
tarafından
Aynen canım postun kapanır ama
+1 oy
(1,572 puan) tarafından
3 yıldır görmemiş hakkı diyo e hakkiysa üç yıldır niye görüştürmedin? Saçma 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Konuyu bilmiyorum ama çok ciddi bi mesele yok sa bırakmaynya bn oplumu 1 saat görmesem özlüyorum 
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Gerçekten anlamıyorum ben doğum için hastanede yatim 3 gün sadece geceleri yoktu büyük oğlum vicadan azabı çektim resmen nasıl uyucak bensiz ne yedi ne içti babasıyla kalmıştı bide düşün o anne nasıl gönderecek çocuk banane dede baba yi bilmiyor ya bişey gelse başına nasıl rahat rahat yaticak 5,6 ay boyunca 
tarafından
Kuzu eski eşi hapiste anlıyorum ama 6 7 olmaz bırakılmaz. Götürsün göstersin bir şey demem onunda hakkı ama 6 7 ay
tarafından
Yeni kocası istemiyor olabilir tahmin ediyorum öyleyse kocasını bıraksın kızını değil
(7,281 puan) tarafından
Vala bnm babamda hapse girmişti annem üç çoğu birakipta gitmedi hiç biyere ve en küçük kardeşim yeni doğmuştu hiç bı sebebi olamaz çocuğu birakmanin
tarafından
Fato kızın babasınida görmeye hakkı var
(7,281 puan) tarafından
Var kuzum tabikide haki ama düşünsene çocuk hiç bilmedi biuere gidicek bilmediği kişilerin yanın a
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Anne baba ayrıymıs babası göremk istemiş 
tarafından
Ben kızımı babası görmek istedi diye 6 7 ay bırakamam çocuk beni unutur
(590 puan) tarafından
zaten cocugun unutmasini birak insan dayanamaz onlar cocugu yollamak istiyolarda isde bahane
(1,186 puan) tarafından
Tamam babasi.gormek iştemis.ama.babasi hapiste babanesi bakcak
(590 puan) tarafından
tamamda 6 ay ne bide soyle bisey vardim kadinin postlarina baktim eski esinden iki tane kizi varmis neden diger kizida birakmiyo
0 oy
tarafından

Diğer postu bilmiyorum da babası parka götürünce bile özlüyorum oğlumu , hatta bazen dayanamayıp arıyorum nerde kaldınız gelin diye :)

Rabbim acılarını göstermesin evlat çok başka bir şey. Ayrıca bu devirde kimseye güven olmaz iyi mi bakacaklar kötü mü. 

(13,824 puan) tarafından
Bu ben☺️ben de ciktiklarinda hemen yazarım video at resim at diye☺️ararım nerde kaldiniz diye Rabbim acılarını gostermesin
tarafından
Ahahha o kadar darlamiyorum ben ya :D ama bazen eşim kendisi arar bak diye
(590 puan) tarafından
ben uyurken bile ozluyorum
(13,824 puan) tarafından
İlla bı video atar onu gorurum izlerim sonra işlerimi yaparım☺️darlanak değil aslında ama görmek istiyorum o an
tarafından
O bende de var ya uyuyunca opmeden duramam özlerim :))
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Babaanne çocukla bağ kurmayı istiyor bu da hazır hamileyim onu oraya göndereyim rahat edeyim diyor gibi geldi veya yeni eşi istiyor gitmesini tamam baba ile tanışsın tabi görüşten önce gelir alırlar görüşten sonra geri getirirler ki hiç tanımadığı daha önce görmediği insanlarla yaşayacak bir anda annesinden ayrılmış olacak cezaevi ortamına girip çıkacak yavrum psikolojisi alt üst olur onun geri geldiğinde bebeği gördüğünde de annem artık onun annesi beni sevmiyor diyecek 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Kimsenin hayatını yargılamam Rabbim yaşatmasın zorda bırakmasın ama evladının psikolojisi de her şeyden önemli..daha çok küçük ve uzun bir süre benim oğlum üç yaşına girecek anneme bırakıp tatile gidememistim Allah yardımcısı olsun başka bir yol bulunur insallh
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Birde çocuk babayı hiç görmemiş nasıl emanet edecek 
0 oy
(897 puan) tarafından
Kim ne isterse onu yapar kimse kimseyi kınayamaz uyarıyı atanda benim 
(15,160 puan) tarafından
Kumru sen onu bunu bırak da arkadaşına ne dedin noldu söyleyince o mesajlari
(6,047 puan) tarafından
Sende bir takım işler yaptığın için evet kimse kimseyi yargıla ya Maz diyorsun
(2,196 puan) tarafından
Kumru e sen de az işler karıştırmadığın için sana normal sen git arkadaşıyın kocasını işlet
(897 puan) tarafından
Kavga etmişler adam bem mşj laş adım demiş sjsjsj galiba cinler mşj atmiş
(897 puan) tarafından
Aynn cnm
0 oy
(5,240 puan) tarafından
İlk kizim 8 aylikti ikinciye hamile kaldım dogum sırası yaklaştıkça çocuğum napcak diye perişan oldum annemide aldim hastanede kaldık hep birlikte yoksa asla duramazdım ben 1 saniye bırakmam kalmış ki 6 ay ama bırakan kişinin de sebeplerini bilmeden yargı yapmak bize düşmez 
0 oy
tarafından
Kız biz eşimle dedik biraz gezelim diye, emzirdim kayinvalideme bıraktık uyudu zaten biz giderken,1 buçuk saat sonra eve geldik ay kurban olurum nasıl özlemişim ya, kucağıma aldım nasıl kokusunu içime çekiyorum,düşün 1 buçuk saat sadece.
(590 puan) tarafından
bende dugune gittim 2 saat sanki 1 yildir gormemisim gibi burnumda tûttü eve gelmek istedim biran once
0 oy
(388 puan) tarafından
O işin içinde başka birşey var bence. Bana cok saçma geldi. Hem babası her hafta görüşte görmek istiyor diyor. Hem 6 ay gönderiyor ee o zaman sadece görüş günleri gönder.

Birde diyor babasını görmedi hiç. Çocuğun psikolojisinin canına okucak ya basından atmaya çalışıyor ya başka. Ama bir anne için bana bahaneler çok saçma geldi. 
0 oy
(590 puan) tarafından
zaten 6 ay birakip dayanabiliyosa hic almasin omur boyu ben anlamiyorum nasil dayanabiliyolar 6 ay ne demek muge anli falanda izlemiyo bunlar herelde insanin basina ne geliyosa en yakinlardan geliyo zaten 3 yasinda bebegi birakcakmis agzima okadar guzel seyler geliyo ama icimde kalsin :)
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Konu ne bilmiyorum ama kızımı 15 te bir hafta sonu cumartesi sabah 9 dan pazar aksam 6 ya kadar babası alıyor kanun gereği yoksa asla vermem ama aldığı günler saatler geçmiyor acaba karnıni  doyurdu mu acaba düştü mu gece uyuyabildi mi ağlıyor mu korktu mu deyip deyip duruyorum sürekli dualar okuyorum başına birşey gelmesin diye ki 8 yasında
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kesinlikle çok ama çok haklısın ++++++ postuna neden uyarı geldi anlamadım bnde çok sinir oldm bnce annesinin işine gelyo yada yeni eşiyle daha iyi vakit gecirmek.icjn yollamak istiyor ya bnm öz annem kızımı kendimle bir haftaligina şehir dışına goturcekti izin vermedim bu nasil bir dygu ya
(11 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben çekişmeli boşanma sürecindeyim ilerde bir ay kalacak babasinda şimdiden onu düşünüyorum iki buçuk yaşında sen 6 ay diyorsun süre çok uzun yapma bırakma evladını
0 oy
(880 puan) tarafından
Ya ben ameliyat oldum öncesinde de 4 gün toplam 6 gün hastanede yattım oğlumu gormedim annem babam gelmişti sağolsunlar kendi acımı unutup hep oğlumu düşünüyordum sürekli görüntülü arardı annemler ona rağmen. 6 ay nedir ya hadi 10 yaşından büyük olur en fazla 1 ay gonderirsin  de 3 yaş nedir ya 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bunun için post altına yorum yapsan daha iyi olmaz mı başlık acacagina
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Çok sinirlendim. 3 yaşındaki bebeği böyle ortaya atmak neyin kafası. Resmen baksınlar diyor. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 622 göst.
5 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Huthut (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 564 göst.
0 oy
9 cevap 363 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Canveannesi (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 669 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu