0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde (1,029 puan) tarafından
Selam arkadaslar bir kac gun once 14 aylik cocugumu mecburi sebeplerden dolayi anneannesinde yatili birakip baska bir sehire gidecegimi paylasmistim. Sag olun bayagi bir icimi rahatlatan yorumlar gelmisti. Yarin biletim var fakat  burdaki olaylar hic bekledigim gibi gitmedi sorunlar cikti. Soyle dedem hastaydi annem ona bakiyordu baska 3 cocugu da var ama sorumluluk hep annemde . Dun tekrar ben dedemi hastaneye goturdum ve anneme dedim anne ben bi iki gune gidecegim oglum da var  dedemin yaninda oglu veya diger iki kardesinden biri kalsin ve hastaneye yatiracaklari da yuzde seksen belliydi. Hayir ben kalacagim falan tutturdu. Yatisi belli oldu dedim ki sen eve gel digerleri beklesin. Yine hayir diye tutturdu. Ve sabah dedemin covid oldugu  haberi geldi. Annemde temasli demisler ki nehatif olsan  bile riskli eve gidemezsin. Oglum kaldi ortada. Artik kucakta gidecegi icin firmayi aradim oglum icinde bilet aldim. Onu da yanimda goturecegim. Babasi ve halasi bakmaya calisacaklar. Inanilmaz moralim bozuldu ve siiznle paylasmak istedim

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah yaridmcin olsun herşeyde bir hayır vardır bırak üzülme yavrum yanından ayrilmamaliymis demek ki öyle düşün 
(1,029 puan) tarafından
Evet iyi yonden bakmaya calisiyorum
 Tesekkurler canim
tarafından
Zoraki de olsa o zamnda demiştim daha küçükler belki bıraksan hiç durmayıp aglayacakti için yanacakti yanında olması iyi olmuş imkansız değil zor olur sadece Allah kolaylık versin canım
-Reklam-
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Aksiliğin bu kadarı... 
(1,029 puan) tarafından
Evet malesef
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Şu an kızım annemlerde 15 gün kadardır bugün doğum günü 10 yaşina girdi  ama seninkide tam aksilik olmuş
(1,029 puan) tarafından
Evet tam aksilikler beni buldu artik babasi ve halasi bakacaklar biraz
0 oy
(3,329 puan) tarafından
2 gün idare edip oyle gitseymis diyecem ama olan olmus. Vardir bunda da bi hayir canim. Üzülme, rabbim isini kolaylaştırsjn
(1,029 puan) tarafından
Amin canim cok sag ol Allah razi olsun
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Aksilik gibi düşünme vardır bir hayir
(1,029 puan) tarafından
Tesekkurler, evet artik oyle dusunuyorum
0 oy
(48,683 puan) tarafından
yaninda goturmen daha iyi olmus canim 
(1,029 puan) tarafından
Evet yanimda olunca aklim kalmayacak sadece biraz daha yorulacagiz
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Ah evet konuşmuştuk nasip canım ya vardır illaki bi hayır çocuk orda kalmaması için bi dünya sebep çıkmış demekki Allah biswyden koruyo öyle düşün hallolur herşey bi sekilde kız valla yakın olsak ben bakardım seninkine de kıyamam 
(1,029 puan) tarafından
Evet canim dogru diyorsun bazen planlar olmayabiliyor sabah ucagimiz var yorulacagiz ama oglum yanimda olacak . Cok dusuncelisin canim cok sag ol dusunmen bile yeterli boyle zamanda destek gormek cok onemli
0 oy
(13,077 puan) tarafından
Vardır bir hayır canım annendeki ısrarı anlamadım ama hastalıkta kapabilirdi Allah korusun vardır bir hayır ben bu yaz 16 saat yol gittim 1.5 yaşında çocukla 
(1,029 puan) tarafından
Evet annem bir de bobrek hastasi onu cok uyarmamdaki sebeplerden biride buydu. Ama kalmak istedi pisman oldu tahmin edemedim falan dedi. Ilk kez bu kadar inatcilik yaparken gordum annemi.siz de cok uzun saatler yolculuk yapmissiniz. Sabah ucakla gidecegiz ama  islerim cok malesef .
0 oy
(683 puan) tarafından
Demekki hayirlisi buymuş Allah yardimciniz olsun
(1,029 puan) tarafından
Amin insallah tesekkur ederim yorumunuz icin

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 635 göst.
19 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 247 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Canveannesi (1,029 puan) tarafından soruldu