+1 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından

Durulmuyor sıcaklardan dışarı çıksan çıkamıyon evde dursan olmiyo gece yatamiyon ben battaniye yorgan günlerini özledim yaa:(

20 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Şayet ben hic özlemedim bu kışı da hiç istemiyorum dogalgaz faturasi beni acayip korkutuyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İstdayım serin benim oturduğum yer ormana yskın yer ondan sanırım..kışın da bana zor 2 çocukla okula gitmek..akşam karanlığında dönmek
0 oy
tarafından
Hiç ozlemedim hiç doğal gaz parasını düşün geçer ozaman :))) benim ev en alt kat serin oluyor canım gel buyur
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Kışın doğalgaz faturası dünyanın parası geliyor sırf bu yuzden istemiyorum çok soğuklar gelmesini :(
0 oy
(513 puan) tarafından

Bendeeeeeeeee 4 gözle bekliyorum :'( ben kişi daha çok seviyorum 

0 oy
(13,935 puan) tarafından
Vallahi dört gözle bekliyorum. Üşümek istiyorum ben ya. Gaz faturasi da umrumda değil kiş gelsin artik lütfeeeeen. 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız kışında donuyozya 

Napcaz
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Kis gelince de yazı özledim diyen bir tek ben degilimdir herhalde:D

0 oy
(1,392 puan) tarafından
Eşim hiç sevmiyor kışı ama ben çok seviyorum üşümeyi severim üsüyup ayaklarımı eşime dayamayi çok seviyorum ❤️ bide yüzüm çok hassas yazın kip kırmızı oluyor ve acıyor o.yuzden kışı seviyorum ❤️
0 oy
(341 puan) tarafından
Kiz bu sene kış uzun surdu bismilah yenı yaza girdik sayılır ne ozlemesi
0 oy
tarafından
bi an önce kasim ayina geçis yapmak istyorum uyuyamiyorum sicaktan
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben ben ben ağlıcam artık sıcak diye kışın gözünü seveyim
0 oy
(622 puan) tarafından
Akrep burcuyum kış insanıyım bende bekliyorum valla dört gözle denizide aşırı sevmeme rağmen bitsin yaz aşırı nem var 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
keşke sibirya da yaşasaydım diyecek kadar çok istiyorum 
0 oy
tarafından
Birde hamileyim son aylar valla geçmiyor sıcak bir yandan bunalıyorum akşama kadar kaç kez duş alıyorum 
0 oy
tarafından
Hiç sevmem kişi nefret ederim soğuktan. Yaz ayı cıvıl cıvıl her yer neşe içinde. Kışın eve tikilip kalıyoruz. 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bn kıs olsun istiyorum ya yazin her haftasonu koye gidiyoruz  2 gunlugune valiz hazirla gel geri onlari yika kaldir bide isler hazirliklar da bitmiyor bn kis gelsin diyenlerdenim sicak zaten beter ediyor oda bi taraftan
0 oy
tarafından

image

Yemin ederim rahat uyumayı özledim yok arkadaş böyle sıcak yaniyom

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Antalya'da yaşayan bir kişi olarak kışı özledim 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Gelmesin ya kışın ısınma derdi var yazın en azından bi suyun altına girip çıkıyor tamam kışın banyo bile yapmak işkence

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 622 göst.
24 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 546 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 432 göst.
+1 oy
2 cevap 101 göst.
28 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sezinn0 (28 puan) tarafından soruldu

381,398 soru

11,418,250 cevap

34,973 kullanıcı

...