0 oy
544 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

1.5 yaşındaki kızım inat etti eşime biraz yardımcı ol bugün regl oldum çok ağrım var dedim bıraktı bizi kahveye gitti akşama da misafir çağırmış neyse ne yaptıysam kızım uyumadı bende dayanamadım ayaklarına iki tane vurdum öfkeyle acıdı eliyle orayı tuttu resmen kaynar su döküldü başımdan ağladim öptüm sarıldım Allah'tan af diledim bir daha asla vurmam dedim çok pişmanım :(((

20 Cevaplar

0 oy
(2,272 puan) tarafından
Esin iyi baba olamaz galiba kendine yüklenme canim
tarafından
O kadar pişman oldum ki anlatamam çocuk gibi ağladım bende
(2,272 puan) tarafından
Gelen yorumlar hep terslemis  seni ama. Bizde robot değiliz istemeden yapmışsın büyük ihtimalle,  çocuk bunlar bazen insanı çilen çıkarıyorlar ama sabırla yaklaşamamiz  lazım,  esinde hem misafir cagiryor  hem sorumluluktan kaçıyor,  onun yaptığı daha çok yanlis
tarafından
Yaa zaten misafirde cocuk ta sıkıntı yok  o an hastayım bi ilaç aldım azcik bak kendime geleyim dedim gitti resmen deli etti beni
-Reklam-
0 oy
(97 puan) tarafından
Annem bizi az dovmuyordu valla :)) hep dayak yerdik ha :)))) 
tarafından
Ne bilim çok pişman oldum
(285 puan) tarafından
Bende öyle valla hemde terlikle :)
0 oy
tarafından
Çocukken çok şiddet görmüş biri olarak ağlattı bu post beni. Ne var da şu çocuklara kıyıyorsunuz
tarafından
İnan kimse istemez o melek ama hani derler ya birden oldu ilk kez böyle birşey yaptım
0 oy
(938 puan) tarafından
Bak şu çocuklara yapılan şeyin hiçbir açıklaması yok sinir problemin varsa sinirlenince götür içeri bebeği diğer odaya git çak iki tane duvara yumruğunu geçer sinirin yazık valla o çocuğa acıdım yani 
0 oy
tarafından
Evet bazen sabrımız tükeniyor ama lütfen el kaldirmayalim. Bizden şefkat sevgi merhamet görmezlerse sonu ne olur düşünelim.

İlk ve son olsun canım Allah rızası için bir daha şiddet uygulama
tarafından
Teşekkür ederim zaten çok pişmanım
0 oy
(8,930 puan) tarafından
Bak cnm bana kızma ama başkasına kızıp öfkeni çocuktan cikaranazsin buna hakkın yok o cocuk allahin sana emaneti eşine kizdiysan öfkeni ondan alacaksın madem misafir çağırdı çocukla ilgilenmedi o zaman hicbisey yapmayacaksin ne hakkın var o çocuğa travma yasatmaya elbet bunu sürükle yapmiyorsan bu seni kötü anne yapmaz ama öfke kontrol sorunu olan anne yapar
tarafından
İlkez oldu daha önce saatlerce inat etse karismazdim sakinlesene kadar ama öyle bir ana denk geldiği çok pişmanım elini ayağını öptüm yavrumun özür diledim asla olmayacak annem dedim
(8,930 puan) tarafından
Kötü biri olduğunu düşünmüyorum bazen zivanadan çıkıyoruz hepimiz gaflet anlarimiz ama lütfen bidaha çocuğa değil başka biseye vur git yastık yumrukla başka yerde bağır at öfkeni ara eşini gelsin çocukla ilgilensin misafir çağırdın çocuk yüzünden hicbisey yapamadim bu saat oldu önlerine ne koycam rezil mi olcaksin de eğer gelmezse hicbisey yapma aklı başına gelir
tarafından
Haklısın canım normalde zaten çok sabırlı bir insanım bugün regli oldum az yardım et ilaç aldım dedim çocukta uykusuz inat halde bırakıp gitti yemin ederim kızımdan defalarca özür dileyerek ağladım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hepimiz insanız robot değiliz geçen bende telefonu fırlattı diye eline vurdum hafifçe benimde regl sancım vardı o an. 2 saniye sonra özür dileyip öptüm tabiki oluyo öyle şeyler
tarafından
Bende öptüm özür diledim tabiki onlar melek aklı erse zaten yapmaz ama elimde olmadı
(25,224 puan) tarafından
Bugun bütün gün gönlünü hoş tut çocugunun canım ben vicdanımı öyle rahatlattım geçen:D
tarafından
Zaten ağlaması geçince gelip bana vurdu saçımı çekti yavrum kıyamam
0 oy
tarafından
Burdada suç bencil kocanda vala böyle sinirlendirmiski seni bişey olmaz canım annesinin istiyrek keften vurmamamsin ama eşinin sınırını kızdan çıkarma ne olur bidaha oldu bidaha olmasın çocuk ilgi istiyor oyun istiyor uyut öyle yap işini eşini ara gel kızı ikilem yada götür gezdir nasıl yapayim de
tarafından
Zaten çocuk uyuyacakti dedim ki az ilgilen ben hap aldım bakcam dedim bide misafir çağırmış bide hastayım bıraktı gitti çocukta uykusuz  inat zaten yavrum kıyamam bir daha asla
tarafından
Bazen ben kziyorum bağırıyorum  eline vurum bidaha böyle biseyi yapma diye ona bile üzülüyorum diyorum niye kızdım ama benimkiler 3tene bebek ve hep dağıtıyorlar yardım edenin yok zor yaparum anlamıyorlar çocuklar artık onlar dağıtıyor ben topluyorum hiç durmuyorlar hic
0 oy
tarafından
Sen bence az eşine cemkir ne demek hastasın misafir çağırdı valla aynısı benim başıma gelseydi misafir ağırlamazdim Gsin eşin hazirlasin ikram etsin
0 oy
tarafından
Anneyi sinrleniypruz hepimiz aynıyız olabilir diye iye eğim çünkü olamaz biz anneyi onları ne emekler verip büyütüyoruz bağırıp çağırarak yadaa vurmak asla hakkımız değil. Sadece bir kere refleksle ittim 15 aylık felandı tırnakları yazmış yüzümü gözümle birlikte bir çizdi nasıl itmişim günlerce kendime gelemedim sesimi bile yükseltmezken yapmıştım o günden beri çok dikkat ediyorum çok kızım sinirlendiğimde gözlerimi kapatıp 50 ye kadar sayıyor ve sakinleşiyorum sizde tavsiye ederim lütfen bundan sonra dikkat edin şimdi güzel Bir oyun aktivesiyle yada gıdıklayarak ne biliyim Hoşuna giden bişey varsa onu yaparak gönül alın bebeğinizin 
0 oy
(681 puan) tarafından
Baba adam olup babalık görevini yapamadığı için siz de bunalmışsınız. Beyefendi kahveye gideceğine evladına baksın. Allah şaşırtmasın kimseyi benim annem de 1 2 kere vurmuştu kolay kolay vurmaz. Sonra anladım ki sebep hep Babam mış sıkma canını
tarafından
Aslında yavrum küçücük günahsız bir melek ama.elimde değil oldu çok pişmanım
0 oy
tarafından
Evet maalesef keşke olmasa ama bazen sabrın sonuna gelmiş gibi hissediyoruz kesinlikle anlıyorum seni ve yaşadıklarını ama canım yinede bebeğine vurma tm kız uyar ama insan çok pisman oluyor ve söyle de düşün onun aklı erse zaten bunları yapmaz simarmaz 

Hangimiz o yaşlarda yapmadık bunları

Ve bu arada iyi bir anne olmamak değil eşin babaligini sorgulamali rahatsız olduğunu bilip bırakıp gidiyo üstüne misafir getiriyo ki hizmetini edeceksin biraz anlayışlı olsaydı keşke
tarafından
Yavrum o benim kim ister yavruya acı cektirmek bir anlık öfke patlaması işte
0 oy
(504 puan) tarafından
Olur öyle şeyler :))) ama 1.5 yaş bunun için biraz küçük sanki :))
0 oy
tarafından
Şu eşlerinize olan sinirinizi çocuklardan çıkarmayın yaa gücün yetiyorsa git kocanı döv 
0 oy
(13,075 puan) tarafından
Sorun sende değil baba müsveddesi müsveddesinde geçenlerde bir kaç kez bende de oldu eşime kızıp çocuğa bağırdım sonra dedim ki kızım sen s.alak misin adama kızıp çocuğa yansıtıyorsun şimdi eşime kızdığımda öfkemi eşimden çıkartıyorum 
tarafından
Kim ister o minicik yavruya vurmayı çok pişman oldum kıyamam canımın canı o
(13,075 puan) tarafından
Öyle canım ama bizde insanız arada hata yapabiliyoruz
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Cnm insanız olabiliyo maalesef geçen akşam oğlum beni çileden çıkardı ne yaptıysam susmadı durmadı 3 yaşında ablasıyla kavga etti dövdü ablasını delirdim bende bı tane omzuna vurdum o ağladı ben ağladım sarıldım uyudu kollarında o gece yüreğim paramparça oldu üzüntüden vicdan azabından ya biz küçücüken annemiz bizi bı güzel terlikle döverdi hiçte özür sarilmada olmazdı :)
0 oy
(546 puan) tarafından
Aslinda cevremiz tarafından anlasilamadigimiz da destek goremedigimizde ofkeli oluyoruz.Ama bunu sana muhtac olan ofkeni anlatsanda anlamayacak olan yavruna degil de esine anlatabilirsin,anliyosa tabii.Esin davranislarini degistirsin ki sende mutlu anne olup bebegini de mutlu edebil.Senin anneligin de sorun degil,esinin anlayissizliginda malesef.
0 oy
(588 puan) tarafından
Çocukken anneniz sizi döver miydi??
0 oy
(2,351 puan) tarafından
ah canim seni o kadar iyi anliyorum ki bende bazen öyle oluyorum bende dün regl oldum resmen agridan cocuk gibi agladim esim gitti carsiya kizimin tam mızmız zamanları oglumun desen odevleri var evet onlar daha melek vursanda bisey olmaz ama maalesef annelerinde bazen sabrı taşabiliyo insanız çünkü herseyde kadına bakınca boyle oluyo maalesef 
0 oy
(845 puan) tarafından
Bunu alışkanlık haline getirme lütfen senin çocuğun senin ilgine ihtiyaçı var sabır sabır sabır bu günler geçecek zaten anlasa böyle yapmaz adı üstünde çocuk bir büyük gibi davranmasını bekleme ne kadar yaramazlık yapsalar bile onları uyurken izlemek bile huzur verir bir anneye bir gülüşleri yeter sende sabır göster 
tarafından
Haklısınız işte bir anlık öfke bir daha asla olmayacak
(845 puan) tarafından
İnşallah Allah yardımcın olsun ☺️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 210 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 330 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Fer000 (142 puan) tarafından soruldu
+1 oy