0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar kaynanamla esim birlikte çalışıyorlar lokantamiz var sabah 5 6 gibi gidiyorlar gece 12 1 gibi geliyor az uyuyorlar uani.sabah eşimi zor kaldırıyorum eşimde annemi kaldır ilk önce diyo.Ama ben onun odasına dahi girmek istemiyorum.cunku sabah eşimi kaldırırken esim bile uyku sersemi bana bagiriyor olmicak şeyler söylüyor ilk başta alttan almaya calisiyordum yorgun felN diye ama bu aralar resmen beddua ederek cikiyor evden sırf kaldırıyorum diye.simdi kaynanami kaldirsam oda o şekilde uyku sersemi brisey dese zoruma gider o yüzden esimle bu aralar kavga konumuz bu.niye kaldirmiyorsun aynı evde yaşıyoruz aileyiz felan felannn 

15 Cevaplar

+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Kaynanayı boşver de bana bu şekilde davranan eşimi bile kaldırmam ne demek beddua ediyor ya kursun alarmını kalksın madem gözümü açmam bile valla 
(1,946 puan) tarafından
Bi ara kaldırmiyordum eşimi zaten kaynana esim kaldırmasa kalkmaz.bu seferde 8 9 gibi kalkıyorlar laf soyleniyorlar
tarafından
O senin sorunun değil, onların sorunu. Kaldırma. İyilik yapıyorsun bir de beddua alıyorsun üstüne
 Ne gereği var?
-Reklam-
0 oy
tarafından
E madem öyle kaldırma sende ikisinide. Yat uyu boşver ne kaldırıyordu ne halleri varsa gorsunler
0 oy
tarafından
Eşimi ben kaldiramiyorum beddua etmezdi ama tamam tamam deyip uyurdu sonra sen beni kaldirmadin derdi :) bende alarm kur dedim şimdi alarmla kalkıyor vallah kursunlar alarmlarini uykulu insanların triplerini çekemem kocam dahi olsa o zaman gitme ise der bırakırım orda beddua nedir 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ben yerinde olsam kaldırmam. Çok biliyosa kendi kalksın o zaman. Utanmaz iyilik yapana bide küfür ediyo.
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Alarm misin sen cnm ya kaç yaşına gelmiş insanlar sorumluluklarını bilip kurup alarmını kalkacaklar hele ko beddua yiyeceğim uyandiriyorum diye döner g.tümü ya tarım valla kalksın gitsin umrumda olmaz 
(1,946 puan) tarafından
En sonunda ne yapıyorsanız yapın diyip yatiyorum valla sonra gec kaliyorlar:)
(1,437 puan) tarafından
Kalsinlar çok ta tın tın tın iyilik yaocam birde beddua yicem :) hic kaldırmam esimj kurar alarmını uyanır bazen yine uyur o zaman kalk geç kaliyon derim kalkarsa kalkar kalakmazsa geç kalır onu da kendi bilir :) ben söyledim bir kerecik de olsa :)
0 oy
(15,241 puan) tarafından
Kayinvalidene akşamdan sor. Anne sabah seni uyandirayim mi diye. Herkesin telefonu var zaten kendi kalksın o ayrı mesele de. Ama.esimi uyandirmazdim ben bı daha. Madem kalması yok. Beddua ediyor. Ne b.k varsa yesin
(1,946 puan) tarafından
Konuşmak dahi istemiyorum kaynanamla zaten paramız olsa hemen eve çıkmak istiyorum da o yüzden kaldırmak bile istemiyorum canim yani muhatap olmak istemiyoru.
(15,241 puan) tarafından
O zaman herkes kursun saatini kalksın bı zahmet. Herkesin elinde telefon var zaten.
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Bana beddua ediyorsa dokunmam bile kendi kalksin
0 oy
(986 puan) tarafından
Valla ben eşimde kaldirmazdim.onun sorumluluğu sonuçta.beddua etmek nedir ya.kursun alrmini.ne diye uğraşıyorsun

Eşim 7gitigi hâlde Bir kere bile uyandirmisligim Yok. Sende madem alistirmissin Bir kere seslen uyanmasa bırak git yat

Geç kalsın aklı başına gelir..
0 oy
tarafından
Hatırlamıyorlarsa çağırdığını uyanınca çağırdım kalkmadiniz de kaç kere geldim ayaginiza de 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kaldırsan suç kaldırmasan suç eee napcsm ben desene. Uyandırınca sinir oluyosa kendi kalksın kalklamıyorum uyanamıyorum diyosa uyandıran laf etmesin o zaman aaa bu ne 
0 oy
(11,308 puan) tarafından
O değil de kaynanan neden alarm kurup kendi kalkmıyor sen alarm misin ikisinden birini illa senin mi kaldirman gerek
(1,946 puan) tarafından
Onun alarmı 4 te başlıyor sinir oluyorum sanki uyanıyormus gibi sabah 4 de kuruyor telefonu alıp kafasına fırlatasım geliyor.ama uyanmıyor alarma benim oğlum bile bazen onun alarmına uyanıyor
(11,308 puan) tarafından
Ben olsam duymamazliga vururum
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Ulannn hiç yanaşma yanına,al eline tencereyi kaşığı 

Çal davul gibi işte bu :angry:

0 oy
(2,387 puan) tarafından
Kaldırsan suç kaldırmasan suç bu erkekler insanı çıldırtır 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
kaynananin bisey diyecegini sanmam hatta onu kaldir annesi kocani kaldirsin anne bn kaldirinca laf soyluyi de annesine de kufredecek mi bakalm
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Tovbe yarabbim geberiyorsa kalkmasın sanki de alarım kursun herkes kendi kalksın okula mı gidiyor cocuk gıbı gıdıp kaldırcan 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 469 göst.
5 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
0 oy
5 cevap 119 göst.
5 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu

380,300 soru

11,386,599 cevap

34,887 kullanıcı

...