0 oy
83 göst.
Aile kategorisinde tarafından
2buck yasinda oglum.nerdeyse 15 gundur kuru oksurugu var 2 kez doktora gittik cigerlerine baktlar oksurup surubu verdiler

ihlamue icirdim gecirdi ama sonra yine basladi

bal aldim sabahlari veriyorum

pekmez veriyorum

ılk şerbet iciriyorum bogazi rahatlar belki diye ama gecmiyor yarin yine goturcem doktora kan degerlerine baktymmi sizce. hani vitamini falan eksiktir diye 

4 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından
Öksürek şurupla geçen bişey degil o şurupları lütfen verme dogal yöntemlerle hlletmeye calıs salgın var herles aynı sıkayetlerde
-Reklam-
0 oy
(4,069 puan) tarafından
Kış ayları normal bence vitaminle kanla alakalı bi durum değil şurupları bırak gece yatarken peteğin üstüne ıslak bi havlu koy çocuğun başına da şapka tak inşallah faydasını görürsün 
0 oy
(543 puan) tarafından
Kisin evin havasi kuru oluyo disarsinin havasi zaten berbat artik temiz hava da yok ciddi bi sıkıntı yoksa evi nemlendirmek yattigi odayi bol bol havalandirmak gece ozellikle buhar yapmak uyurken basucuna sogan karanfil koymak gibi gibi seyler deneyebilirsiniz
0 oy
(3,795 puan) tarafından
dut hosafi veriyorum sabah aksam o azaltti. bide uyku oncesi sarimsakli balli süt. bol bol sıvı alımi iyi gelir . bende oyle yapiyorum ilac vermeyi kestim mecbur kalmadikca . 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
0 oy
33 cevap 563 göst.
5 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (518 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 237 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.

397,123 soru

11,877,622 cevap

35,994 kullanıcı

...