0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından

Arkadaşlar iki gün arayla kan testi verdim  02.08.2022

0.44 du.    /( 04.08.2022) ise 0.200 kan değerim 

beta HCG  yani hamilelik yok ama benim hem adetim iki gün oldu bitti hem az oldu ve ilk gün kahverengi pembesi reng tonunda kanamam oldu az az beni aşırı sıcaklık basıyor hava sicak ama bende ki sıcaklık bir gariplik var hamilelik hissi de ayrı tabiki acaba hamile miyim değilmiyim erken mi acaba yeni mi kaç günlük ondan mı böyle yada değerlerim sonradan yükselecek mi yoksa evde test yaptım bir tam biri silik çıktı yana doğru hatta kaydı sonra sabahına yine test ettim negatif çıktı yani kafamdaki soru işaretlerini bir türlü atamıyorum hafif hafif kasık ağrısı çekiyorum şaşırdım yardım edin lütfen 

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
20 haftalik gebeyim catliyorum sicaktan
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla bu havada vücudu soguk olanda sıkıntı vardır bence :D bu değerle hamilelik olmaz, olsa yüksek çıkardı az da olsa
0 oy
tarafından
yok cnm olsa cikardi adetin tam olamadigindan sicaka basmistir
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Erken yumurtlama olmasın illa herkesin her ay 14. Gün olacak diye birsey yok.Yumurtlama günü yumurtanın olduğu tarafta hafif kasık agrisi ve vücut ısısı yükselir çünkü.
(15 puan) tarafından
Canım wallahi ne zamn yumurladigimida artık kafa yormaktan yoruldum 5aydir düzenli olarak 28 günde adet oluyorum 14 cu gün bildiğim üzere yumurlama günü ama ben geç ay doktora gittim mesane rahatsızligi için adetime de 5 gün vardı doktor bana yumurtan çatlamış bugün korunmasız ilişkiye girersen hamile kalırsın dedi şaşırdım oysaki benim adetim yakındı neyse o gün değil ama iki gün sonrasına değerlendirdim sonra adet oldum sadece iki gün sürdü çok kanamam vardı bu ay ise yine iki gün adet oldum ve kanamam az oldu ilk defa kahverengi pembesi tonunda kanamam oldu test yaptım birşey çıkmadı şuan sıkıntıya giriyorum varmı yok mu acaba yoksa neden bu sefer öyle oldu ayrı bir sıcaklık yaşıyorum arada miyde bulantısı yorgun hissetme ya öyle iste kafa karışık bende
(3,006 puan) tarafından
Zaten yumurtlama her ay aynı olmaz bazen oluşmaz, bazi ay iki kere olur normal yani lh testi ile tüm ayi bir takip net istersen yerleşme kanaması değilse.birde havalardan olabilir mesela ben 26-27 günde bir olurum bu ay 21. Gün tekrar afet oldum kanamadan az ama hamilelik yok biliyorum :))malesef stres yorgunluk sicak dongumuzu bazen değiştiriyor.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 417 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesmom (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 178 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 295 göst.