0 oy
837 göst.
Aile kategorisinde (897 puan) tarafından
Kızlar oglumun dogumun dan snr görümcem çeyrek taktı ve ogun kaynanama demiş ben çeyrek taktım ihtiyacım var versın demiş.. Çok kızdım para vermiş olsa daha iyiymiş belki utanır istemezdi görümcek... Yazıklar olsun ben kızı dogdugunda bebek arabası. 4 kat kıyafet aldım eşimle beraber oda sade çeyrek taktı.. Oglum 8 aylık 4 ay önce takmiştı ogluma vermelimiyim çeyregi 

19 Cevaplar

+4 oy
(119,249 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Istemis ver tabide sen şu milletle dalga gecen kumruydun dimi
(897 puan) tarafından
Açıklar mısın ne demişim. Bi yerlerinden uydurup yazmışsın kıskançlığından
(657 puan) tarafından
Sen eğlencene devam et Kumru. Sıkma canını böyle şeylere. Bilen biliyor zaten.
(897 puan) tarafından
O zaman geri bas kalabalık yapma
(657 puan) tarafından
Kumru hiç sevmediğim üsluplar bunlar. İnsanlarla dalga geçme. İnsanların gerçek sorunları var.
(897 puan) tarafından
Neyse cnm bş vr insanlar beni ilgilendirmiyor
-Reklam-
+2 oy
(7,768 puan) tarafından

Sende ona deki benm sna aldığıö bebek arabası şuan bu para kıyafetlerde bu para snde bana onların parasını ver bnde çeyreği vericem de :D

+1 oy
(3,141 puan) tarafından
Verme tabiki öyle saçma seymi olur onu çocuğa takmış nasıl kendi mali gibi istiyor geri. Sattim bebege harcadım bebeğe harcamam için vermedin mi de 
0 oy
tarafından
Ay bu ödünç meselesi deli ediyor beni hiç sevmiyorum hediye verilen altın da olsa alinmamali
0 oy
(56 puan) tarafından
Yüzyüze bakacaksınız ver gitsin elinizde varsa aman yarın öbür gün yüzüne vurup durur milletin içinde zoruna gider 
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Manyak mı bu alacaksa neden vermiş. Kız birwz durup sizde ihtiyacımız var o odunc bebek arabasını ve ceyregi versin diyiverin
0 oy
(4,391 puan) tarafından
abim de cumhuriyet altini taktı bebegime ama ben bisey takmadım. bi beklentisi de yok =) burda cok değişik seyler okuyorum gerçekten 
0 oy
(137 puan) tarafından
Ağzıyla istemiş ver gitsin sonra tepki koyarsan da bir anlamı olur sonucta 
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Şeytan beni dürtüyor ben olsam benim ona hediye aldığım arabaya saysın derdim hayır ihtiyacı olabilir borç istenir geri istenmez ki geri istenecek şey verilmez Hadi istedi diyelim senden istesin bir zahmet kaynanaya diyor bir de 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Verme harcadım bebeğin ihtiyaçlarına de geç 
0 oy
(12,592 puan) tarafından
Ne biçim insanlar varmiş
0 oy
tarafından
Sende hergun bır dert uyduruyon valla
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İyide onunda bi cocugu olsa takacaksın geri erkenden istemiş sonucta borc 
0 oy
(225 puan) tarafından
Verme bozdurdum ihtiyacim vardi de 
0 oy
tarafından
Tabiki verme...  görgüsüzler ben senin yerinde olsam görüşmem bile 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Tabi ki verme. Aldıklarına saysin görgüsüz 
0 oy
tarafından
Senin hayal gücüne hayranım tam bi trolsun ya bigün bekarken evli erkeklerle birlikte oldugun adamın karısını görürsün parkta, birgün oglun hamam böceği yer. Şimdide bu:D
(897 puan) tarafından
Sjsjsjsj dünki postu unuttun cnm arkadaşımın eşine msj attıgım post olay oldu oo
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ne saçmalamış oyle *****
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Tamam geri takılır da çocuğuna vs böyle istenir mı ne saçmalık yol artık....Sende aldıklarını işte 

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 1,025 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sibelhome (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 369 göst.
0 oy
9 cevap 486 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.

379,284 soru