0 oy
1,184 göst.
Diğer kategorisinde (388 puan) tarafından

Karşı tarafın telefonu kapattığını sandıktan sonra sizin duymamanız gereken birşey söylediği oldu mu? Bir arkadasımın başına gelmiş çok komik geldi. :D

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olmadı ama bir tanidigimin oldu çok kötü oldu küfür etmiş oda duymuş keşke kapatsaymis
(388 puan) tarafından
Ay çok kötü
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
ee ne gelmis ;D
(388 puan) tarafından
Eşiymiş. Arkadası eşine evden nasıl sıkıntı olmadan cıkacaksın demiş oda hayirdir oglum sıkıntı yapanın aklını alırım demiş. Arkadasım çilingir çağirmiş :D adam hala anlamamış eve girememiş. Sonra demiş hayirdir aklımı alıyodun diye.
tarafından
Hicbisey anlamadım
0 oy
(2,348 puan) tarafından
O gün kaynanam kapatmadı eşimle konuşurken eşim hoparlöre verdi dinliyor ben de kapattırdım hem ayıp hem de duymak istemediğimiz bi şey olur da annendir uzaklaşma dedim
(388 puan) tarafından
Evet çok kötü Allah korusun geri dönülmez sıkıntılar olabilir
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Bana olmadı da kaynanaya olmuş. kaynanası kapattım sanmış kapatmamis o da ne diyorsa duymuş tabi 
(388 puan) tarafından
Kendi hakkında demediyse sorun yok :D
(12,995 puan) tarafından
Demiş o da duymuş biraz dinlemiş kapatmış kapatmasam sabaha kadar konuşurlar diyo :D
(388 puan) tarafından
Valla ben olsam bende kapatmam :D
0 oy
(48,657 puan) tarafından
evet komsu halamlari aramisti ben cikmistim halamin isi var demiştim bu Hatice'nin de isinhic bitmiyo demisti☺️ bi arkadasimin anneside arkadasima istikbal miydi neydi o ariyo demişti ☺️
(388 puan) tarafından
:D ya bunlar tatlı ama
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Evet. Oldu. Dişciye gidecegim. Esk iesim illaki ablam gelsin yanında dedi. Kac kerenzahnet vermryim ben giderim dedim yok. Neyse gün geldi. Ben aradım görümcemi abla ben cıktım ama otobusle degil metroyla gelecegim kartımda para yok yuklemem lazımmdedim. Tamam dedi telefonun kapandıgını sandı. Gerizekalı of ya ben neden gidiyorum dedi. Duydugumu anlamadı. Sorma ben bunu esime soyledim sakın bir daha benimle bir yere gelmeyecek dedim. Sozde ablasıyla konusmuş ablasıda ona soylemedim ki ben baskasına soyledim demiş. Yalana bak
(388 puan) tarafından
Ay anında arayıp gelme gerizekalı deseydin
(10,877 puan) tarafından
Seviyesine inmedim de. Gidince kusurabakma ben aslında gelemsin dedim ama o ısrar etti dedim.
(388 puan) tarafından
Ben varya cok pis yapardım. Sabrı olan insanlara bayılıyorum
(10,877 puan) tarafından
Ben cok sabırlı ınsamdım ki surda 6 ay oncesine kaar bende de ipler koptı
(388 puan) tarafından
İşte insanın sınırlarını dibine kadar zorluyorlar. Öyle olunca da sabır falan hak getire.
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Sjjsjs benim değil ama eşimin başına şöyle bisi geldi eşim utahirlik yapıyordu o dönem işte ustalardan biri aramış ama eşim TLF görmediği izin acamamis  buda TLF kaoandi sanıp eşime kufur etmiş ve sesli msj olarak eşime gelmişti eşim direk o adamın yanına gitti tabi sen kime kuufrediyon demiş adam yeminler etmiş ben küfür etmedim diye eşim msj açıp dinlenmiş adam ne izulrler diledi de eşim kovdu 
(388 puan) tarafından
:D yaa. Dinlediğinde ne mor olmuştur ama
(7,036 puan) tarafından
Ay hiç deme bide bütün ustalarin yanında küfür ediyir felan bir artist artist konuşuyormuş benimki bunu bir bozmuş
(388 puan) tarafından
Oh çok güzel olmuş ee mevlam işte :))
0 oy
(13,848 puan) tarafından
Oldu ve o kişilerden hala nefret ediyorum. Üstelik söylediklerini inkar edecek kadar karaktersiz ve şeref yoksunu varliklardi. 
(388 puan) tarafından
:/ kötü olmuş o zaman
0 oy
(12,603 puan) tarafından
O değilde ,4 .5  sene önce  bizim eski ev sahibi gelmişti oturmaya kızı damadiyle . Soyadları Göklerinoğlu.  Onlar lobide imiş daha gitmemişler eşimle kuzeni de asansörde onun geyiğini yapıyorlar Göklerinoğlu diye soyad mi olur mk diye asansör kapısı bi açiliyo karşidalar durmuşlar jsjsjjflşhcnlşnccvbnm
(388 puan) tarafından
:D ay duymadılar insallah
(12,603 puan) tarafından
Duymuşlar
(388 puan) tarafından
Ama kötü değil ki bu tatlı :D
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Anneannem benim hakkimda konusur hep hatta bi keresinde sesli mesaj birakmis telefon kapaliyken yanlislikla :D acmaz o telefonu hic acar mi bilmem ne diye :D 
(388 puan) tarafından
:D ama onlara kıyamam
0 oy
(7,586 puan) tarafından
Evet annem benimle konuştuktan sonra konuşma içeriğinin yalan olduğunu duydum bana başka anlatılmış bir konuyu kapattığını sanıp açığa çıkardı anlatamadım isde amannnn
(388 puan) tarafından
Annen sana yalan mı söylemiş yani
(7,586 puan) tarafından
Evetttttt
(388 puan) tarafından
:/o biraz kötü olmuş
0 oy
(2,963 puan) tarafından
Annem yapmıştı. Bu da burnundan kıl aldırmıyor. Anca gelsin yesin içsin kocasini alip defolup gitsin bi işin ucundan tutmuyor yediğini bile kaldirmaz demisti. Halbuki bilirim laf ettiğini bulasigina kadar yoplar giderim. Babama karın böyle böyle dedi demistim. Yanlış anlamışsındır diye kestirip atti.
(388 puan) tarafından
Oow. Çok ağir ama ya. Ben olsam varya bir daha asla adım atmazdım evine heralde.
(2,963 puan) tarafından
Atmiyorum zaten. Üvey anne olunca ne olursa olsun yaranamiyorsun.
(388 puan) tarafından
Ah işte insanlar çok nankör çok.
(2,963 puan) tarafından
Hemde çook.
0 oy
tarafından
Öyle değilde yanlışlıkla aramış gibi yapıp laf duyurdular tabi ben de anında hepsini pişman ettim..
(388 puan) tarafından
O nasıl oluyor ki
tarafından
Görümcem aradı sandım açtım aralarında konuşuyorlar ama ne hikmetse eşimle ilgili konuşuyorlar. Düğün sonrası bizden para koparmaya çalışıyorlar. Konuşulan lari ben duyayım diye aramışlar. Sonra baktım bunlar oyun yapıyor kapattım telefonu kaynanayi aradım. Bu ne demek oluyor diye. Biraz ortaklık karıştı ama benim salakk olmadığımı anladılar ☺️☺️☺️☺️
(388 puan) tarafından
:) şeytan bunlar mübarek
tarafından
Şeytan daha masum sjsjsj
(388 puan) tarafından
İnanırım ki :D
0 oy
(496 puan) tarafından
Evet başıma geldi. Ananemle bir şey almaya gidicektik ne olduğunu hatırlamıyorum şimdi lisedeyim o zaman. Zaten hep bı işim olduğunda ananem koşardı sağolsun. Annem çok ilgili olduğu için! Neyse haberlestik telefonu kapatmayı unuttu bıktım bu çocukların her şeyine ben koşuyorum demişti ta iki haklıydı ama zoruma gitmişti o zamanlar.
(388 puan) tarafından
Ya anne olunca çok ağır olur
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ooo bomba olay yakaladım ben:)
(388 puan) tarafından
:))) Valla ben asla istemem ya
(9,247 puan) tarafından
Saglam oldu valla  artık o kişi mum
(388 puan) tarafından
Ne güzel o zaman
0 oy
(15,955 puan) tarafından
Benim başıma geldi duyacaklarımı duydum sessiz dinleyip kapattım telefonu
(388 puan) tarafından
Kötü olmuş sanırım.
(15,955 puan) tarafından
Evet kaynanam sağolsun beni ve oğlunun dedikodusunu yapmayı çok sever. Kendini geçtim eşimin arkasından dedikleri zoruma gidiyor
0 oy
(496 puan) tarafından
Ay bide belki konuyla alakasız ama şunu anlatmak istiyorum. Şeytanın işine bakın şimdi. Kardeşim o zamanlar 12 falan yaşında halamlardaydik. Facebook'tan canlı yayın açmış kardeşim durmadan halamlari cekiyo hiç birimizin haberi yok tabi ama halamlarda birilerinin dedikosunu yapiyolar hararetli hararetli. Artık hangi konuştukları kişiler duydu duydular mi bilmiyorum :D
(388 puan) tarafından
:D ay çok kötü
(496 puan) tarafından
Felaket :D
0 oy
(893 puan) tarafından
kaynanam annesine gitmişti beni aradi sonra kapattı sandı hemen beni anlatiyo annesine sabahtan akşama kadar telefon elinden düşmüyo dedi 
(388 puan) tarafından
Ay şaka gibi
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bnm bı iki kere oldu ama teli hemen kapattım. Nolur nolmaz. Bişey derler duyarım da sogurum . İstemem 
(388 puan) tarafından
Evet çok tehlikeli
0 oy
(730 puan) tarafından
Halam babannemden aratti bize gelmek için öğlen saatinde telefonun sesine uyanmıştım gelecez dedi dedim bugün niyetliyim yarın gelseniz he tamam dedi kapatmadı telefonu babannem, halam da arkamdan niyetliyse el mi geliyo halası babannesi falan dedi kapattım aradım halamı böyle böyle diye bugün enişten izinliydi ondan dedi tamam bekliyom gelin dedim birşeyler hazırlıyom ama ağlaya ağlaya o kadar zoruma gitti şimdi görürsek selamlaşıyoz arama sorma yok
(388 puan) tarafından
Ay yüzsüzler bir de geldiler mi ona rağmen
(730 puan) tarafından
Geldiler belli etmedim fırr döndüm valla

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 486 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy