+2 oy
364 göst.
Aile kategorisinde (496 puan) tarafından

Gülelim biraz ben başlıyorum.

Baba tarafı hepsi aşırı panik insanlar pireyi deve yaparlar. Bir gün oturuyoruz babannemde annem ben ve babam kardeşim de ananemde. Kardeşim bişey sormak için annemi aradı konuştular annem telefonu kapatmadan koltuğa koydu. Kardeşim de anneme bişey oldu sanmış bağırıyor anneee anne diye. Bı an sessizlik oldu babam bunu duyup kardeşime bişey oldu sanıp koşarak bahçeye çıktı ve bahçede fenalık geçirdi. Yaşarken hiç komik değildi ama şuan gülmekten gözlerimden yaş geliyor. Babannem Allah rahmet eylesin sıkılınca midesine vururdu o tuvalete kasturdu. Bı taraftanda ambulans arıyor babam kötüleşti diye. Biz annemle kalakalmistik :D

13 Cevaplar

+2 oy
(453 puan) tarafından
Kizim 5 aylikti kolik bir bebekti ve bakımı çok zor oldu eşimde bu süreçte çok zorlandı işe git gel cocuk bak gece ikimiz salliyorduk sancılı donemlerinde nöbetleşe bakıyorduk neyse ben kizimin her şeyini saklıyorum idrar testini de saklamıştim bi gün esim işten geldi moralim bozuk gibi yaptım noldu dedi testi gösterdim şok oldu ayağı kalkti bi sağ bi sola gitti oturdu kalkti anlamsız hareketler yapmaya başladı:) olsun askim bak kız büyüdü oda buyur hayırlısıyla gelsin hoş gelsin dedi ben patladım ama esim uzun bi süre bunun etkisinden çıkamadı :) ama gelin görün ki şaka gerçek oldu ve kizim 7 aylıkken hamile kalmışım 9 aylik olduğunda rastgele test yaptım ve 2 aylik hamile oldugumu öğrendim kendi sokumu atlatinca eşime soyleyim dedim esim işten geldi kizim uyuyordu kizin kafasında birsey çıktı bi bakar misin dedim noldu die kafasını cevirdi testi gördü kahkaha attı yemezler o bi kere olur dedi bende kizimin testini cikartim ikisini de eline aldı yine şok geçirdi bakakaldi gözümüz aydın dedi sarıldı:) suan kizim 20 oglum 5 buçuk aylik
(453 puan) tarafından
Ben beklemiyordum yaa :)
(524 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin büyüdüklerinde çok iyi arkadaş olurlar inşallah annesi :)
(453 puan) tarafından
Insallah Allah razı olsun
(2,545 puan) tarafından
Allah sağlıklık sıhat ile büyütmeyi nasip etsin :))
(453 puan) tarafından
Amin sagolun Allah razı olsun
-Reklam-
+2 oy
(9,583 puan) tarafından

Ben hamileydim waffle çekmişti canım ablamla eşimde markete gideceklerdi bizim orda ince bir köprü var ordan geçiyoruz biz hep ışık falan yok eşim önden geçmiş arkadan ablam tsm abla dikkat et düşme derken ablam dereye yuvarlanmış eşim arkasına bakmış ablam yok derede yüz üstü yatıyor gülmekten eşim ablamı yukarı çıkaramamış çok komik gelmişti o zamanlar bana :D:D

(2,545 puan) tarafından
Hahahha çok iyi ya :DD
+1 oy
(5,837 puan) tarafından
Annem kil maskesi çok severdi eskiden ailecek oturup gerilim filmi izlemiştik tvden sonra uyudu herkes annem namaza diye uyanmış bakmış daha yarım saat var kil maskesi yapmış demiş ki kendince hem bakım yapayım hemde geri uyuyup namazı kaçırmayayım elinede almış tesbih zikir çekiyor.. Babamın uyanıp beyaz yüzlü elinde tesbihli birini görüp bağırması ve sonrasında hepimizin uyanıp bizimde bağırmamız evde 2 dklık kaos yaşandı ahshshsh :D şuan her konusu geçtiğinde annemle dalga geçeriz ahshshhs 
(9,583 puan) tarafından
Güldüm affett :))
(5,837 puan) tarafından
Ahshshshsh :D gül diye yazdım kızz :D
+1 oy
(2,545 puan) tarafından
Bir gün hastanedeyiz bende sıkıştım lavaboya girdim.  Neyse sifonu çekecem sifon yok. Bir ip gibi bir şey var asıldım ona... Kızzzz bir anda wcde kırmızı ışık yanıp sönmeye başladı. Ödüm koptu bir yandan da daaat daaat daat alarm çalıyor. Orda yazıyor ki. Acil alarm butonu.... Bende panikle çıktım. Kız kardeşim ile karşılaştım. Abla noluyor wcde ? O da şaşkın. Kolundan tuta tuta ilerlettimm. Sus sus anlatcam diye. Korkuyorum zaten. Biz uzaklaşırken hemşirelere oraya doğru koşturuyordu :))) ne yaşadım ben yaaa :D
(9,583 puan) tarafından
Yaa ben buna çok güldüm :Dd
(2,545 puan) tarafından
O an kalp krizi geçirdim ama sonrası bizde çok güldük :Ddd
(496 puan) tarafından
Agagahsh
0 oy
(7,612 puan) tarafından

Tvbu yeni almıştık küçük kardeşim hemen bı korku filmi açtı biz ma aile izlioz aklımız çıka çıka ama nasıl sonra bitti isde annem WC ye gidemedi korkudan sonra kalktı gitti ben cikana kadar saçlarımı dağıttım kırmızı ruju sağıma soluna sürdüm gozlerimi filan siyaha boyadım annem elini yüzünü yıkarken arkadan bı bağırdım ama kadının kalbine iniyordu 

Hahaha hic unutmammmmmm.....

(496 puan) tarafından
Ahahahah kıyamam ya
0 oy
tarafından

2 nisan pandemide düğünüm olacaktı. 1 nisanda pederim babamı aradı. Restoran iptal etmiş dedi. Babam oturduğu yerden kalkdı.eliyle başını tutub sandelyenin etrafında döndü tekrar oturdu ben napıcam dedi :D:D pederim rahatla şaka yapdım dedi:D

(496 puan) tarafından
Ahahaha iyiymiş
(496 puan) tarafından
Gözümde şey canlandı babanın sandalyeden kalkıp başını tutup sandalyenin etrafında bir tur dönüp oturmasi :D
tarafından
Öyle oldu valla. Davetiyeler gitmiş. Yarın düğün yani :D babam napıcam herkesi tek tek arayıb iptal edildi diyecem, birde kızının hevesi yarım kalıyordu falan o poskolojiye girdi yıldırım hızıyla
0 oy
tarafından
Eşime ilk zaman kahvaltı hazırlayıp uyandiriyordum hazırladım kahvaltı girdim odaya gözlerini ovaliyor bende eğildim alnından opecektim hep öyle uyandırirdim eğildim gözünü açtı bir çığlık attı :):):) az kalsın altıma yapacaktım dedi sonra beni kimse susturamadi 1 gün boyunca güldüm :)
0 oy
(236 puan) tarafından
Eşimle sevgili olduğumuz dönem kardeşimle birlik olduk gizlice eve aldım odamda uyuyoz karanlık ben parmağımda yastığın ucunu arıyorum oda meğer bakıyormuş barmağım gözüne girdi diyor beni körmü etmeyi planladın. Birde hiçbirzaman öksürmez o gece öksüreceği tuttu öksürürken ağzına elimi kapadım birden uyandı diyor şimdide benimi boğacan bir sabah olaydı ...
(496 puan) tarafından
Hahahah kız ne caseret :D
(236 puan) tarafından
Ooo kaç defa geldi hemde 2 sene sevgili 1 sene nişanlı kaldık şuan 1 senedirde evliyiz
(496 puan) tarafından
Maşallah ya.d
0 oy
(457 puan) tarafından
Yedi  aylik hamileydim bir sabah bir kalktim yatak sırılsıklam olmuş beni bir telaş sardı acaba suyummu geldi yoksa altımamı kacirdim diye hemn eşimi ardım acile gttik doktora olan biteni anlattım altimami kacirdim suymudydu bilmiyorum dedim baktı bebgin suyu var ama sen yarin erken gel su geliş testi yapalim eve gittim aklıma carsafı koklamak geldi bakalim çiş kokucakmi diye neyseki çişmiş :)))). Keşke bunu bastan düşunseymisim tabi o anki korku :)  bdjsjzjdjd
(453 puan) tarafından
O kadar şeyin arasından en çok buna gülmem benzer bir şeyi yaşamam dan kaynaklı heralde :) bende hamileyken çok sık tuvalete gidiyordum bir gün doktor kontrolüm vardi evden çıktık normalde oturdugumuz ilde bayram ve iş çıkışı zamanları dışında asla trafik olmaz o gün olacağı tuttu galiba yol çalışması varmış ve yol tek yöne düşürülmüş yolda sıkıştık kaldık ben bir sıkıştım bir sıkıştım ama nasıl agliycam nerdeyse kasiklarima agri girdi eşimde napicani şaşırdı ortada kaldık araba milim hareket etmiyor bekle bekle nereye kadar ben bir saldım ama eşimden nasil utandım yerin dibine girdim o koltuk ıslanınca allahim yer yarılsa durun ilk ben giriyim diyicem o kadar doktor randevusu da yaklasiyo randevuyuda zar zor aldik gitmem lazım iptal edemem yedek elbisede yok arabada gorumcemin çantası vardi baktım pantolon var gorumcem bende kısa ve zayıf bide hamileyim mecbur onu giydim düdük gibi kaldı üstümde kontrolden çıkar çıkmaz eşime pantolon aldırdım ve giydim esim üstünde asla durmadı moralim bozulunca :)
0 oy
(524 puan) tarafından

Ahaha Allah da seni güldürsün :D ben de çok panik biriyimdir kendime de çok gülerim sonradan hatırladıkça yaptıklarımı :D 

Benim babam öğretmen, facebook'u yeni kullanmaya başladığı zaman gurbetteki halam özelden mesaj atmış babama "gurban olurum face mi açtın?" yazmış. Biz sevinçle babama bu mesajı okumuştuk ki, babam birden panik yaptı, "gapat şeyi interneti" dedi bize. Biz de şaşırdık normalde halamı çok sever, günlük arar konuşurlar. Meğer babam herkes görüyor sanmış o mesajı, öğretmen arkadaşlarına rezil olduğunu düşünmüş :D sonra özel mesaj olduğunu öğrenince rahatlamıştı. 

(5,837 puan) tarafından
Ahshshsh Facebook bazen başa bela anneme açtım öğrettim gittim o dönem ünv. Okuyorum bi havam var yani sonra arkadaşlar annen duvarına "Ayşegül resmini değiştir çok şişman çıkmışsın" yazmış dediler.. Yer o gün yarılsaydı dedim.. Çünkü 24 25 beğeni almıştı ben görene kadar :D annem herkesin sayfasına özgürce yazabildiğini ve yalnızca o insanın okuyabildiğini düşünüyordu... :D ben uyarana kadar kaç akrabasına napıyon kız fotoğrafında pek güzelmiş gibi şeyler yazmış :D
(524 puan) tarafından
Ahaha koptum bunaa  :D :D  Allah hayırlı uzun ömürler versin annenize :) benim bebeler hastaydı kaç gündür girememiştim bu yorumu okumak moral oldu gerçekten :)
(5,837 puan) tarafından
Hayır bide insanlar bunu beğenmişti ya ahshhsjs :D trajikomik neyini beğeniyon shshsh :D
0 oy
(6,334 puan) tarafından
Eşim ben kaynım ve eltim oturmuş çay içiyoruz. Eşimin çayı bitti gittim doldurdum tam masaya koyacaktım ki eşimin bel aşağısına döküldü kaynar çay. Eşim fevri hareketle pantolonunu indirdi o acıyla senin yüzünden çocuğum olmayack dedi. Eltim kaynım ben kahkaha attık tabi pantolonunu indirince. 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bana göre komik ama o zaman korkmustum tabii dedem vefat etmisi koydeydik kuzenlerle yer yatagi yaptik yaticaz ışıklar kapali anneminde saclari kisa omuz izasinda uykudan kalkmis geziyor evin icinde korkudan altima yapmistik  dedem geldi sanmistik suan aklima geldikce gülerim:)) yatır varmış sözde koydeki evin altinda daha bisi olmadi tabide :))

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 618 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 430 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Huthut (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 561 göst.
0 oy
5 cevap 168 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu