+1 oy
618 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar narkozlu Anılarımızı paylaşalım mı birbirimize biraz güleriz ben sezeryan doğum yaptım narkozluyken bebegımi göğsüme vermişler bende bagırmışım biri benı çekiştiriyor anne yardım ettt bırı benı çekiştiriyorr

30 Cevaplar

+2 oy
(44,696 puan) tarafından
Bilmiyore ikiside normal doğum oldu
-Reklam-
+1 oy
(119,338 puan) tarafından
Okuyup eylenmeye geldim
tarafından
Biraz gülelim dimi gülmeye çok ihtiyacımız var hepimizin hep acı mı konuşacak birazda eğlenceli şeylerden konuşup eğlenelim☺️saygılar..
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Hiç yaşamadım ama sezeryanla doğum sırasında    kız nolduysa artık içim bi hoş oldu deli gibi sırıtıyodum :D
0 oy
(813 puan) tarafından
Benimki biraz kötü.

Bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum yeni yeni kendime gelirken hastaneyi inlettim bağıra bağıra son bağırışlarımı hatırlıyorum sadece aldılar onu tutunamadı bebeğim diye bağırıyodum 

Kendime geldiğimde boğazım ağrıyordu bağırmaktan
tarafından
Kıyamam ya Rabbım sabır versin kuzum
(813 puan) tarafından
Sağol canım tekrar hamile kaldım üzerine bı oğlum var şuan çok şükür
0 oy
(712 puan) tarafından
Hahaha biri beni geliştiriyor ne kız :))) bende ilki doğumda genel oldum herkese ben anne oldum diyodum ama asıl bademcik ameliyatında yapmışım yapacağımı ameliyatdan çıkmışım acıdan inliyoken peltek bi şekilde hemşireleri çağırın bana iğne yapsınlar demişim annem babam eşim kayınvalidem oda da hepsi gülünce kemal Sunal'ın repliği var ya hani sen gülme lan diye onu eşime demişim babam da kızım ben gidiyorum demiş elimi öpmüş babam Cübbeli sarıklı o yüzden molla derim hep aramızda muhabbet vardı ben derdim hadi elimi öp barışalım diye da elimi öpünce yaaa molla ben sana elimi öptürücem demiştim demişim baya gülmüşler videom felan var hep :)))
tarafından
Ahahaha koptum gülmekten.
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Genel anestezi oldum uyanırken tek derdim kizimi görmek ve bol bol aglamakti hic ole absürt şeyler demedim :D
0 oy
tarafından
Bende şiveli konusmusum normalde asla şivem yok ne bende ne ailemde abuuuu guzuuuuuumaaaa benim guzuuuuumaaa demişim :)
0 oy
tarafından
Midem bulanıyor diyordum onu hatirliyorum narkoz almadim ama 

Birde iki tane morfin bir sakinliestiriciden sonra kızımın peşine kalkmak için debelenmisim karnım yırtıldı ağrıdan anne diye bağırmıştim 
0 oy
tarafından

Ben hep oğlum kel olucak derdim hamileyken hiç midem yanmadı çünkü sonra bir doğdu kap kara saçlı bir tospik ben hastaneyi ayağa kaldırdım bu benim oğlum değil benim oğlum kel olucaktı istemiyorum bunu diye ahahahaha

Haha birde sedye ile odaya çıkıyorum bi abi odaya götürüyordu adam bana dedi ki büyüdükçe dertleri artıyor falan bende abi sen çok iyi birisin dedim bağıra bağıra ağlamaya başladım :woot:
tarafından
Ay ne biliyim kız hep öyle dediler saçlı olunca mide yanar dediler :)
tarafından
Emine sinan bendd aklıma geldikçe çok gülerim ya hahah
(692 puan) tarafından
Manyak ya en cok ta adama demissin ya siz cok iyi birisiniz rabbim seni guldursun emi :))))
(692 puan) tarafından
Seninde sucun yok bacım banada diyolar cocuk sacli miden yaniyor ondan diye :D :D
tarafından
Hahaha kız emine bağıra bağıra ağlayarak dedim birde
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ben bebeğim alınırken başımda bi tane stajyer çocuk duryodu onu eşim sanıp tekrar tekrar kafama masaj yap diyodum oda yaptı en son. Bu dedğimin o an bilincinde değilim sonradan hatırladım.

İlk bebeğimde kürtaj olmuştum sonra uyanırken sürekli hemşire hanım nerdesiniz diyodum. Aslında onların konuşmasınıda duyyorum burdayım diyo sonra bi diğeride bilinçsiz söylüyo diyodu.
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Valla kendim hiç narkoz almadım ama ablam narkoz dan sonra neler söyledi neler, eşine mi sövmedi kayinbabasina mi sövmedi o gün gülmekten öldüm yemin ederim :) 
tarafından
Birde şeyi anlatmayı unuttum sezeryan doğum sonrası yürütüyorlar ya bizi ben bayılmışım kolanya koklatmışlar o an kolanyanın kokusu Bi hoş geldi biraz daha alabilir miyim demişim içki gbı gelmışti o an Bi kadeh alabilir miyim der gbi herkes gülme krizine girmişti
(2,257 puan) tarafından
Ahahaha ne güldüm :)))
0 oy
tarafından
Ben 24 saat aç kaldım bağırsaklarıma bakacaklar diye ondan önce de yemek yiyemiyorum rahatsızdim 1 ay aç kaldım diyebilirim 

Anneme anne artık yemek yiyebilirim demi demişim sonra geri uyumuşum bundan 7 ay önce 
0 oy
(2,196 puan) tarafından

sezeryan dan odaya alınırken

Ben=oğlum nerde küvezemi aldılar oğlum nerdeee nerde oğlum(ağlıyorum) 
Bizimkiler= şimdi getirecekler yanına çok iyi
Ben=odaya getirdiler çok küçük değilmi anneee (ağlıyorum) :D
0 oy
tarafından

Sürekli kızım nerde yasiyormu diye sormusum.   

0 oy
(467 puan) tarafından

Bende narkozluyken  okdar  çok konuşmuşumki doktorlar sus yeter başımız ağrıdı ne çok konuşuyorsun demişti :D 

0 oy
tarafından
Diş hastanesinde operasyon geçirdim orda doktor fazla narkoz vermiş doktor baya soru sormuştu o yaşıma kadar ne var ne yoksa anlattım doktora stajyer kandan bayıldı ona ağzım kulağıma çıktı diye gülmelerimi anlatmıyorum bile :) 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ahha ☺️

Benim de ameliyat sırasın da ne zaman bitecek bu şey demişim

Odaya çıkınca da bebeğim nerde diye ağlamışım
0 oy
(1,326 puan) tarafından

Narkoz almadm ama sakinleştirici vuruldugum zaman herkese sırıtıp gülüyordum :)

tarafından
Keşke hep narkozlu olsa kafamız dimi o an herşey hoş gelyor İnsana içinden geldiği gbı davranıyor ilerisini gerisini düşünmeden ☺️
(1,326 puan) tarafından
Keşkee öyle gezsek içime dert ettiğim şeyleri en azından millete acımadan söylerdm
tarafından
Aynn
0 oy
(11 puan) tarafından
Ben narkozdan gayet normal ayılmışım ama kayınvalidem ameliyat olmuştu çıktığında başladı ayılana gazoz bayılana limon diye şarkı söylemeye tabi biz gülmekten hemşirelere  yardımcı bile olamıyoruz sürekli anne noldu diyoruz oda başlıyo ayılana gazoz bayılana limon :) :) 
0 oy
(40 puan) tarafından
Benimki biraz kötü bebeğimin kalbi durmuştu  kürtaj oldum ve  bebeğimi benden aldilar diye ağlamışım sürekli ağlamışım uyandım ve  hiç konuşmadım hiç hemde 2 gün boyunca kimseyle konuşmadım  sonra tek esimle konuştum  ama narkozlu iken rüyama girdi bebeğim konusma anne benle konuş diye  onun için konuşmadım

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 365 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 561 göst.
0 oy
0 cevap 46 göst.
0 oy
42 cevap 1,555 göst.

380,044 soru

11,376,610 cevap