0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
yani sanki eski sevgilisini unutamamis gibi geliyor cocuk da var ama bi ilgi sevgi yok gibi hissediyorum yani zmanla mi alışılıyor yoksa bnim mi ona karşı yaklasimimda sorun var

2 Cevaplar

+1 oy
(6,220 puan) tarafından
Yoo ne alaka bende görücü usulü evlendim ama çok şükür aşk evliliğinden farkı yok Nişanlilik döneminde zaten arada o aşk sevgi oluşuyor kafa yapın uymaz ise atarsın yüzüğü nişanı gider 
(1,170 puan) tarafından
canim evlisin nisanliyken gayet iyiydi
-Reklam-
0 oy
(48,690 puan) tarafından
nerden biliyosun unutamadığını belki yapisi soğuktur canim 
(1,170 puan) tarafından
canim ayrıl demek cok kolay oluyor ama bunu anlayabilecek bir aile kulturune sahip degiliz iki tarafta ancak bir hatasini yakalamam gerekki diretebileyim bahane sunabileyim simdi anlasamiyoruz konusamiyoruz ilgi gostermiyor desem kimse bni anlamaz ki
(37 puan) tarafından
Sen de bidaha öyle bişey yaptığın da kanıtınla git önce ailesinin yüzüne vur sonra da eşinin
(1,170 puan) tarafından
aynen canim onu bekliyorum zaten yuzune de soyledim hata yap diye bekliyorum diye dedim hic umrunda olmadi ama elime kanit almam lazim iste hemde mahkemede hatali olsun ki cocugum bana kalsin
(37 puan) tarafından
Ona söyleme kanıt bulduğun zaman çek telefonuna telefonunda kalsın şifre koy telefonuna da sen uğraşma o uğraşsın
(1,170 puan) tarafından
aynen oyle kuzum

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 549 göst.
31 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 516 göst.
+1 oy
7 cevap 376 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy