0 oy
575 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar kaynanamla oturuyoduk ayrıldık 3 ay falan oldu geldiğimizden beri kızım idrar yolu enfeksiyonundan dolayı sürekli hastalanıyo. Eşim geçen gün dedi ki annemi her gün ara konuş diye bende ne gerek var herkesin kendine göre işi gücü var ne rahatsız edicem dedim niye kardeşini günlük ariyon ama dedi bende ben bi kere arasam kardeşim 10 kere arıyor geldiğimizden beri kızım her Allah'ın günü hasta bir gün olsun annen torununu merak edip aramadı ben niye aricam dedim haksız mıyım sizce. Bir gün olsun aramadı torununu merak etmedi ben günlük arasam bu sefer evime düzenime müdahale ediyor 

24 Cevaplar

0 oy
(364 puan) tarafından
Haklısın niye hergun ariyasain ki
(1,618 puan) tarafından
Ne bileyim bu erkeklerde bi tuhaf
(364 puan) tarafından
Kendisi arasın sorsun hergun annesini
-Reklam-
0 oy
(1,653 puan) tarafından
Esin de psikolojik baskı yapıyor. Arama. Zamanla beklentileri daha çok artar. Sınır her zaman iyidir. Hem her gün arayıp ne konuşacaksın. Çocuk musun sanki
(1,618 puan) tarafından
Eltim günlük arıyor rapor veriyor şunu yaptım bunu yaptım diye oda müdahale ediyor öyle yapma böyle yap falan diye ben o mesafeyi koruyorum. Eşime dedim sen her gün ariyor musun diye evet dedi iyi iyi sen ara annendir sonuçta dedim
(1,653 puan) tarafından
Rapor vermek zorunda mısın. Nasıl saçma bir düşünce. Demek ki senin de öyle olmanı istiyor. Sonra evinize de karışmak ister. Şimdiden alışırsa da zamanla hep bir üst seviyeye çıkar. Sen bilirsin ama bence mesafeli ol. Sınırını bilsinler
0 oy
(2,793 puan) tarafından
Haklısın canım her gün aramaya gerek yok 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Aman ben kendi annemi aramıyorum gunluk değil hiç aramıyorum kendi ararsa öyle yada bişey diyecekseö kaynanamda trip atar daha doğrusu laf sokar aramıyon diye benden bekler yani şimdi annemgildeym annemler tatilde götüm kuş pieişiryo kış hazırlıkları yapıyoruz onada ayrı laf sokar aramıyon etmiyon diye takmıyorum kendi oğluda aramaz ben niye arayım
(1,618 puan) tarafından
Aynen ya ne kafamı agriticam
(1,750 puan) tarafından
Valla arasan suç aramasan suç her türlü laf sokuyo zaten :D
0 oy
(2,341 puan) tarafından

Bu kaynana çok canını sıkmış belli ondan gidiyorsun bugün :blink:

(1,618 puan) tarafından
Ne gitmesi canım
(2,341 puan) tarafından
Yani kayananadan gidiyorsun diyorum canım canını fazla sıkmış galiba
(1,618 puan) tarafından
Evet yaa yüzüme farklı arkamdan farklı Allah'tan eşim koruyor beni
(2,341 puan) tarafından
O hepsinde var canım maalesef ki çok takmayacaksin oylesini bazen yokmuş gibi de davranacaksın onlara yeter o
0 oy
tarafından
Hayır kocana noluyo,ay hiç sevmem kadın gibi o ne öyle 
(1,618 puan) tarafından
Anasi söylemiş baksana yoksa nerden bilir
tarafından
Kız söylese bile anne o sizin aranızda kendiniz halledin diyecek
0 oy
(916 puan) tarafından
Valla 3 ay geçti bir kere bile aramadım hhiiiçççç gerek yok herkeisn evi derdi tasası var 
0 oy
(401 puan) tarafından
İstiyorlar ki analarina kul köle olalım arama boşver
(1,618 puan) tarafından
Ayrıldım kurtuldum bide arayip başımı mı agritacam bayramda üç gün üst üste görüştük kalktı kızım için dedi bu kızı korkutmuşsunuz diye ne alaka ya neden korkutalim kendi çocuğumuzu dedjjm
(401 puan) tarafından
Ne kadar çirkin bir imaa insan ne kadar yaş alırsa alsın haddini yerini bilmedikce yol katedemiyor işte
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ben kardeşimi arıyosam snde kndi kardeşini ara annen ne alaka de aramak zorunda değilsin 
(1,618 puan) tarafından
Aramiyorjm valla ne işim vae
(7,768 puan) tarafından
Boşver alıştırma snra hergün ararsn bir gün arayamazsn en kötü sen olursun
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Ay ayni benim koca biz yakınız 5 dakika mesafe var git hergun işlerini yap ara sor diyor kendisi şeker hastası 50 yaşında o kadarda yaşlı değil yani sıkıldım yani artık ara sor sürekli diyor bende mesafeliyim öle içli dişli değilim 
(1,618 puan) tarafından
En iyisini yapiyosun kaynimla eltim bu yüzden kavga ediyolar devamli
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Aman bırak Allah aşkına o kadar samimiyete gerek yok 
(1,618 puan) tarafından
Zaten bikmisim kaldı ki her gün aricam
(2,387 puan) tarafından
Ben bişey olunca arıyorum valla
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bence gereksiz yemin ediyorum alışıyorlar bu sefer kendimden biliyorum 
(1,618 puan) tarafından
Aman ne aricam kendisi bile aramiyo annesini
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Kendileri bizim ana babamızı kaç kere arıyo acaba keşke analarının şeyinden çıkmayıp orda kalaydılar 
(1,618 puan) tarafından
Valla yaaa:))
0 oy
(770 puan) tarafından
Off hep aynı muhabbet bir erkeğin aklına bu tövbe gelmez anası demiş oda gelms laf etmesin diye sana diyo hergun arayp ne diyeceksen ay valla sinir oluyorum bende de var aynilarindan aramıyorum alıştılar sustular ilk zaman nerdeyse bu muhabbetlerden dolayı boşanacaktik
(1,618 puan) tarafından
Benim annem hiç müdahale bile etmez benim yuvama
0 oy
(382 puan) tarafından
Kuzum erkek tarafi cok deyerli tas pirlanta kiz tarafi cox gereksiz bi esya sanki cok insanda bu problem aynen annemle gec gec konsuruz 2 bebek kocamin annesi hergun konusmali bilemli kac kere kaka yapdiq herseye karsir ya o kadarda uzaqiz yaaa
0 oy
tarafından
Ay kendı annesı kendı arasın senın ailenle esının aılesını aynı sayıda araman ne kadar sacma olurdu zaten
(1,618 puan) tarafından
Deli mi ne bunlar
0 oy
(2,978 puan) tarafından
Haklisin aynen devam kendi arayabilir çok iletişimde kalmak istiyorsa oglunu doldurmak yerine vakit kaybetmeden seni arasaymis.
(1,618 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
(6,152 puan) tarafından
Ne güzel demişsin ağzına sağlık 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Ay ne alaka ya kaynanamla kardeşimi aynı kefeye koycak değilim tabi ki 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Eminm ki kaynnan demiştir onu beni aramıyor diye boşversene onlara mı yarancaksn

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 237 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
57 cevap 958 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 305 göst.
2 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 981 göst.