0 oy
237 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kizlar bugün eşimle annesiyle otururken doktordan açıldı benim doktorum seni ankara gönderirim burası müdahale edemezler hem sende fazla kilo hemde gebelige bağlı şeker olabilir dedi bebekte bundan fazla kilolu olabilir dedi neyse tamam felan eşim benim akrabalarımın yanında öyle doktor ne dediyse felan kayseride olabilir dio annesiyle bugün otururken dioki kardeşide kayseride bu arada bizde nevsehirdeyiz ikside tutturmuş kayseride kayseri ula ben sizin rahatsınız için hem kendi canımdan hem bebeğim den vazgeçecem sonra buradaki özel doktorunuzla özelde dogurtururum dedi ama doktor dedi o nolcak olsun dedim hatırla senin arkadaşının cocugu orda bilmediklerini yapamadıklarını oldu dedim anasıyla iksi o vade yetti allahtan dediler ay allahim olsemde kalsam birda doğuracam  allajim ikisinde allahindan bulsunlar belalarını eşimde gecede ağlamıştım korkuyorum diye ölmekten ama yok annesi olunca şunu yapim bunu yapim der benim şansı ne böyle ya ağlamaktan bi hos oldum gorseniz siz siz olun elinizde olsa sakın aglmayin derdinizi anlamayanlar yada anasi gibi olandan uzun oldu helal edin hakkinizi

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
2-3 kere okudum hiç bir şey anlamadım. Azıcık düzgün yazsan ya bacım bizimki de can.
(60 puan) tarafından
Bacım doktorun dediği yer değilde oğlunun olduğu yer diolar bende yok diyince işlerine gelmiolar
tarafından
Kız bir sürü yazım yanlışı ve imla hatası var nere düzgün :) ama canı sağolsun ağlıyomuş yazarken kıyamam üzülme sen düzelir merak etme biraz zamana bırak
-Reklam-
0 oy
tarafından

nevsehır kayserı ankara arasında bısıler dönuyo ama anlayamadım :D

(60 puan) tarafından
Gülme çünkü ben ağlıyorum üzülüyorum yani guluncwk bisey yok
tarafından
aglarken buraya yazmak nasıl aklımıza gelıyor bılemıyorum ama sakınlesıp ondan sonra yazın o zaman hıc bı halt anlasılmıyor
(60 puan) tarafından
İnsan derecedeki insan gezio o zman bal gibide yazioo
tarafından
yok bacım bız anlasamayız senle bır kez daha anladım hayırlı geceler
0 oy
tarafından
Anladığım şey senin ankaraya gitmem gerekiyor esin kaynanan kayseriye göndermek istiyor doğru mu anladım 
(60 puan) tarafından
Aynen

İlgili sorular

+1 oy
57 cevap 958 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 577 göst.
0 oy
6 cevap 192 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde User271 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy