0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Yan kapı komşuma ta 5 ay önce verdiğim tabaklar var 2 tabağım vardı belki unuttu hatırlatayım diye bir tabak daha verdim onu da vermedi 4. 5. Derken 5 tane tabağın var. Hepside farklı takımların tabağı. Biri tatlı takımının biri kahvaltı biri yemek takımının 2 Side başka bir yemek takımının yani yazık oldu takımlarıma . İstesem utanıyorum başka tabak versem oda kalacak diye korkuyorum istesem ayıp olur mu ya

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
yaa unuttum ben sende tabimin tabaklari var misafir gelcek bir ver de bir dahakine de plastik tabakla birsey ver ne ettiginu yedigini anlasin
(2,559 puan) tarafından
Evet bu çok iyiymiş. Bi dahakiye tek kullanımlık tabakla ver:D
-Reklam-
+1 oy
(1,461 puan) tarafından
Bnmde öyle birinde var. Beş kere istemisimdir hala verecek. En son kapısına gidip cnm tabakarlfimj verir misin alayım dedim. Ay boş vermek olmaz dedi. Yok yok ayıp değil. Bişey olmaz. Dolu Aldım saydım ben dedim. Verdi
tarafından
bos vermek ayıp hıc vermemek ayıp degıl zaten :D
(1,461 puan) tarafından
Ya bak içine koyacak bişey bulamamista olabilir..ne bilim pasta börek yapmak lazım ne yapıdan diye düşünmüş olabilir
tarafından
ama bu arkadasın kı 5 ay dıyor 5 ayda evde hıc mı kek kurabıye vs pısmez en kotu bı kap yemek koyar verır ınsan ne bıleyım meyve yada
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Misafir gelcek tabaklarimi verirmisin tabak yetişmiyor de
(1,088 puan) tarafından
Eşimde iste diyor ama utanıyorum acaba kırıldı falan mı diye geliyor aklima
(1,634 puan) tarafından
Kuzum benimde komşum Bi ara biseyler vermişti bana birkaç tabağı birikmişti ozamanlar hamileydim ha deyince börek çörek yapamiyodum utanarak sonradan toplu verdim tabaklarini kek yaptimda
0 oy
(280 puan) tarafından
Kız ne ayıbı iste onun bunca zaman vermemesi ayıp
(1,088 puan) tarafından
Demi yani o bana bir tabak verdi ertesi gün geri gönderdim benimkiler kaldı
(280 puan) tarafından
Tabi cnm iste yoksa hayatta vermez
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Niye ayıp olsun canım iste ben birinin tabağı olsun duramıyorum biran önce veriyim diye niye bekletirker anlamıyorum
(1,088 puan) tarafından
Bende anlamıyorum sadece o kişide vermedi acaba kırıldı falan mı diye geçiyor içimden
(3,095 puan) tarafından
Kırılsa biri kırılır 5 tanesi birden kırılacak degilya misafirim gelecek takım eksik kalıyor de iste birşey olmaz
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Elindekilerin fotolarını çek bunları verir misin misafirim gelecek de bunun ayıbı yok 
0 oy
(450 puan) tarafından
kiz iste vermiyorsa git deki miaafirim gelecek tabaklarim eksik alabilirmiyim birdahikine biseu verince kapida tabagini iste 
0 oy
(888 puan) tarafından
Niye ayip olacakki onlar senin sonuçta o ayıp etmiş vermeyerek takımların tabağı olduğunu eksik kaldığını soyle unuttun galiba dee . 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bunda bir şey yok canım çal kapıyı benim tabaklarım vardı verebilir misin de nolcak sonuçta kendine ait bir şeyi istiyorsun
0 oy
tarafından

Ececec kosss :woot:

Ahh burda olaydi soylerdi sana taktikleri :D

(48,713 puan) tarafından
haha bende ona laf attım ☺️
tarafından
Hahahaha tabak deyince ececec :D
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Senin tabakların olduğunu bilmiyordur belki
0 oy
tarafından
Neden utanıyorsunuz bunda utanılacak bir durum yok benim tabaklarım sende kalmış alabilir miyim de 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
kendi tabaklarini istemekse ayipsa:))
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ayy bu durumu bnde koydeyken yaşadım gerçekten sinjr bozucu bı durum varya bnde istiyemiyorum 3 gün önce üst komşum Matik istedi tabak felan getirmedi bnde kendi tabagima koydum verdim bu postu görünce vermezse bnde istiyemm herhalde 
0 oy
tarafından

Burdki ecenin komşusu sen misin acaba :D

Kız git iste niye uyanıyorsun 5 tane tabağın var sende versene de 

0 oy
(350 puan) tarafından

1 tane daha ver 6 ya tamamlasin işte kız :D

0 oy
tarafından
Niye ayıp olsun canım iste 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Niye utaniyorsun işte tabiki
0 oy
(2,559 puan) tarafından
Misafirim gelecek tabaklarımı alabilir miyim zahmet olmazsa de
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Kendi malını isterken neden utanıyorsun ki saçma yani iste suç sende değil komşu da insan getirmez mi yani

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 480 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
0 oy
29 cevap 374 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 620 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (291 puan) tarafından soruldu