0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Hamileyim iyice ağırlaştım dinlenmek istiyorum ama eltim çocuğunu bana getirecekmiş yok diyemedim size olsanız ne yapardınız 

36 Cevaplar

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben çalışıyorum oğlum üç yaşında onun da kızı var 4 yaşında eltim yeni doğum yaptı normalde oğluma kaynanam bakıyır ama bazen işi oluyor çook ona bıraktığı olmuştur oda sağ olsun çok çok güzel bakar ben bazen abla sana bırakmak istemiyorum aklım kalıyor diyodum oda saçmalama nolcak beni üzmüyolar  aklın kalmasın diye beni teselli ederdi. Ya çok uzun değilse 3-5 saat bakılabilir  diye dişünüyorum ben bakardım şahsen
-Reklam-
0 oy
(119,289 puan) tarafından
Hamilelik bi rahatsizlik degil hamileyken kendi cocugumuza bakabiliyosak eltimizin cocugunada bakariz
(210 puan) tarafından
Sevda NAPİYON kız sesin cikmiyo
Tatildeyim hayatom iyim
(210 puan) tarafından
He ne güzel kız hangi şehire gittin tatile
Istanbul bodrum suan antalya afyona bide denizli pamukkale
(210 puan) tarafından
Oh ne güzel hayat sana güzel sevda
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Kabul etmişsin bir kere ne desek boş. Ben olsam kabul etmem. Emanet çocuk zordur. Hele birde yaramazsa daha da zor. Ne kadar kalacak neden kalacak o da önemli. Ve şimdiden alıştırman da iyi değil 
0 oy
(453 puan) tarafından
Sürekli sana bırakmıyorsa önemlide işi varsa bakilir yaa nolcak yarın bigunde o seninkine bakar fuzuli ben gezicem al sen bak derse de kusura bakma yenge ben kendimi iyi hissetmiyorum bebek çok yoruyor çocuğunu ihmal ederim filan başına birsey gelir sorumluluk alamam de
0 oy
(210 puan) tarafından
Eltim 6 aylık hamile ikinci bebeğimi doğurdum bir aylık bebeğim 2 buçuk yaşında kızım var isim olunca ikisini birakiyom çok güzel bakıyor valla onunki doğarsa bende bakarım valla nolcak 
0 oy
(127 puan) tarafından
Asla bakmam o bnm bkumu yesin krli orspu
(127 puan) tarafından
Niye......Sen benim ne yasadigimi beler cektigimi biliyomusun eltim yuzunden bilip bilmeden konusma onların topuna degil bakmak günahımı sevabimj dahi vermem Allah sana onun gibi elti nasip etsin inşallah
(202 puan) tarafından
Ay ne kadar küçük düşürüyosun kendini :D herkesin bedduası ahı tutsaydı şimdi ayakta olmazdım :D ama malesef tek gelinim eltim yok o yüzden ahlarını beddualarını başkasına et hadi sana hayatında başarılar
(127 puan) tarafından
Demekki herkesin bedduasini alacak kadar fena ve fesatsin okadar kalbin fesat ki zaman gösterir eltin olup olmucagi sen böyle zihniyetsiz edepsiz biri olmaya devam ettikçe o kocanda bırakır seni merak etme bukadar da kendine güvenme :)))))))) hadi naş.....kendini küçük düşüren sensin
(202 puan) tarafından
Aaaa çok üzüldüm ya neden öyle diyosun :D
Terbiyesiz :D
(127 puan) tarafından
Bende suç ki seviyesizlere cvp veryom:D
0 oy
(48,668 puan) tarafından
ne icin getirdigine bağlı
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ne kimsenin çocuğuna bakarım nede kendi çocuğumu bırakırım şöyleki biz baştan herkeside uyardık bize bırakmayın diye başına bir şey gelse ben suçlu olurum su içerken bile bogulabilir çocuk ben korkarım kimsenin sorumlusunu almam
0 oy
(385 puan) tarafından
Ben 3 çocuğu a birden 1 hafta baktım bakar mısın Bike denmedi bana ispanyaya giiti eşi ile düşündükçe salaklığın sinir oluyorum bak yine ayar oldum kendime niye hayır demeyi bilmem ben
0 oy
tarafından
İşi varsa bakarım niye bakmayım o kadarda prenses hamilelik geçirmeyi sevmem
0 oy
(3,670 puan) tarafından
Yok diyemediysen bakamam diyecektin. Bakamam diyemediysen hastayım diyecektin. Hastayım diyemediysen ölü taklidi yapacaktın. Bir çok seçeneğin ipini çekmişsin, mecbur bakacaksın artık. 
0 oy
tarafından
Yani bırakma nedenine göre değişir 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ben bakmam şahsen direk suratına da söylerim.Çocuğu düşse bir şey olsa senden bilecek ne gerek var 
0 oy
(202 puan) tarafından
Tabiki bakarım insan insana her zaman muhtaç. Yarın birgün sende doğum yapacaksın bi gün eltine muhtaç olursun çocuğuna bakacak birini bulamazsın. Biraz empati lütfen.. Ben hamileyken görümcemin çocuğuna baktım biraz hareketliydi ama son zamanlarda zaten hareket iyidir bende spor yapmış oldum
0 oy
(634 puan) tarafından
Eltin neden sana bırakıyor ne işi vRmis

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 650 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 424 göst.
0 oy
35 cevap 751 göst.
0 oy