0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (892 puan) tarafından
Sorum yukarıdaki başlıkta 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Burda ipek  var çay değil de kahve içiyor canım inşallah görür postunu
(892 puan) tarafından
Hangisi cnm ins gorur
tarafından
Ipek41 nicki canım
(7,376 puan) tarafından
Geldim canım ben ❤️❤️☕☕
tarafından
Hehhhh bak geldi kahveci güzeli ☺❤
(7,376 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
-Reklam-
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Bende kahve kullanıyorum memnunum
(2,052 puan) tarafından
https://ty.gl/72djmcajx4
Bu kahveyi aldim canm
Düzenli kullanımda kilo verdim ve yediklerime dikkat edip spor yaptim
(7,376 puan) tarafından
Bende aynı kahveyi kullanıyorum canım
(892 puan) tarafından
Cnm ne kadar sürede ne kadar kilo verdin acaba
(7,376 puan) tarafından
Bende memnunum ama eksiği görmeden önermiyorum
(2,052 puan) tarafından
Ben pis boğazımı tutamıyorum 1 haftada 2 kilo verdim sonra bırakıyorum kilo alıyorum tekrar içiyorum benim azmim zayif
0 oy
(892 puan) tarafından
Postt yukarı 
0 oy
(930 puan) tarafından
Bende bekleyim surda 
0 oy
(788 puan) tarafından
Hep kilo sorunum var ama hiç çay falan denemedim birtek normal form çayları var ondan içerdim haberlerde bir hemşire çay içmiş adını bilmiyorum ciğeri iflas etmişti Rabbim esirgesin inşallah 
0 oy
(117 puan) tarafından
Bende cay kullanıyorum ama 2 hafta içtim 5 kilo  verdim 3 litre su icmen lazım en az
(117 puan) tarafından
https://instagram.com/thinytea_genelmerkez?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Burda biraktim cnm kapsül olarak da var cay da
(117 puan) tarafından
Ama gercekten yalan soylemeden ise yariyor
(892 puan) tarafından
Cnm diyetsiz sporsuz mu verdin ve fiyat ne
(117 puan) tarafından
Evet gazli icecekler icmiceksin , muz ve üzüm  yemiceksin kalanlar hepsi serbest
Gecen ay 190 tl almışım  ama şimdi bilmiyorum kac olmuş cnm
Cay 190 tl kapsül 170 ti cay icemesan kapsül alirsin onun yerine 30 dk.kahvalti yapmadan önce iciyorsun
(288 puan) tarafından
Farmasinin çayını denediniz mi hiç
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Geldimmmm ben çay değil kahve kullanıyorum canım  bugün 6.gunum iştahımı kesti su icmemi cogaltti şuan iyi gidiyor ama daha tartilmadim tartılır tartilmaz sonucu yazacam 
(892 puan) tarafından
Cnm hangisj bana da der misin çok susatiyor mu
(7,376 puan) tarafından
Ağız kuruluğu yapıp su icmeni sağlıyor benim bide danışmanım var ona soruyorum bir sıkıntı olursa falan çok rahat cevaplıyor öyle kahveyi aldığım kadın  bana danışmanlık yapıyor şuan benim de 6. Günüm istersen kadının linkini atabilirim istersen internetten de alabilirsin ben danışmana istediğimi sorduğum için ondan aldım
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Zayiflama kahvesi iciyorum ben cnm  cayi bilmiyorum ama
(892 puan) tarafından
Cnm hangisi susatiyor mu
(1,251 puan) tarafından
Evet cnm susatiyir 3 llitre su iciyorum ben gunde istahta kesiyor ustelik
Forx5 cnm kahvenin adi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha ben hep kabız olan bir insanım küçüklüğümde de varmış birazda bunun için almıştım iyi geldi birde dilan Polat varya yeğenimin eşi onun çayını verdi hem görümceme hem bana vanilyalı olduğu için içememiş herkes çok memnun deneyeceğim inşallah bende
(892 puan) tarafından
Tmm cnm ne olsa dersin
(6,441 puan) tarafından
Dipomix
0 oy
(45 puan) tarafından
Bende kinoa çayı kullandim diyet ve çayla 2 haftada 5 kilo verdim ama şuan çayı kullanıyorum bir ise yaramiyor cunki bünye alıştı artı o çayı lavoba ihtiyaci olmuyo yani çaylarda hi yere kadar sen diyet ve spor yap verirsin
0 oy
(448 puan) tarafından
Ben diyetisyene gittim tek dediği  suydu sen spor yapmaz yedigine ictigine dikkat etmezsen  çaydan  deva bekleme hic bir cay kilo vermdirmez en fazla ödem atarsin bitkiler sayesinde ama spor suz yağ yakımı olmaz .. sağlıklı  kilo berimi sağlanmaz  ve versen bile bobreklerine yada organlarina sürekli  kjllanilan her ürün  ilaclarda dahil zarar verir... kilo vermek icin tek yapacagin sey spor ve  kalori kontrolü olsun  senin yapamadığını  çay yapmaz . Dr . Feridun kunak in cayini denedim ben 3 kg verdim  bobreklerim susuz kalmis diyetisyenim dediki lara tuzagi sırf  satmak icin insanlarin organlarını  hice sayiyorlar kimi bitki tansiyon yapar fazla  kullanimda kimi kansizlik kimi insulin sorunu dedi bence diyetisyene git zaten  icilen urunler ile fiyati  ayni dir
0 oy
(692 puan) tarafından
Insatgramda funbody diye bi sayfa var canım bi çay var inanır mısın zayıflamaz dediğim eltim zayıfladı tavsiye ederim şiddetle hemde
(892 puan) tarafından
Cnm bir ara kullandım tok tutuyordu sonra yine tok tutmamaya başladı
(692 puan) tarafından
Demekki sana olmuyor canım benim
(2 puan) tarafından
Canım eltim emzirirken mi kullanıyordu acaba
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Kaynanam kullandı da kan değerleri mahvoldu
0 oy
(52 puan) tarafından
Bana pek öyle şeyler inandırıcı gelmiyor diyet yürüyüş egzersiz en iysii bende öyle yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda-HiraNur (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 405 göst.

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...