0 oy
598 göst.
Aile kategorisinde (496 puan) tarafından
Benim kayınvalidem yok. Daha doğrusu var ama tanımıyorum eşim çocukluğundan beri görüşmüyor bırakıp gitmiş çocuklarını. Neyse bazen burda kaynana postu görüyorum genellikle problem oluyor. Kayinvalidesiyle iyi anlaşan nadir. Hep merak etmismidir var mı aranizda kayınvalidesi annesi gibi seven. Bazen diyorumki keşke benimde olsaydı sonra vazgeçiyorum :D

41 Cevaplar

+1 oy
(1,072 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim ki varken sorun hiç yaşamadım hep desteği oldu sağolsun. Allah rahmet eylesin öldü bir buçuk sene önce 
(496 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin
(504 puan) tarafından
Bende birgün böyle allah rahmet eylesin yazmak istiyorum:D allah affetsin :D
(1,072 puan) tarafından
Amin bir koalaannesi..
Mutluolmakelinde deme kız öyle insan üzülür ölüm çok farklı bişey.. hep keskeler olabiliyor sonra
-Reklam-
+1 oy
(12,985 puan) tarafından
Üç yıllık yaşantıdan sonra keşke yetimhaneden çıkmış biri ile evlenseydim diyorum bende 
(280 puan) tarafından
Allah seni :)
0 oy
tarafından

Keşke benimde yaşasaydi :'(

(496 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin
(13,821 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin:-(mekanı cennet olsjn
tarafından
Amin canlar Allah razı olsun
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Ben severim oda beni sever farklı sehirdeyiz görüntülü konuşuruz 4 senedir maşallah diyim bir skntmiz olmadi<3

(496 puan) tarafından
Ayy maşallah :)
0 oy
tarafından
Ben çok severim .Hayatımda tanıdığım en iyi kalpli insanlardandir .

Üzerimde hakkı çoktur ☺️❤️ 

Ben ondan razıyım Allah da razı olsun ❤️
(496 puan) tarafından
Maşallah canım çok sevindim senin adına :)
tarafından
☺️❤️ çok şükür kuzu çok şükür ❤️
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ben ne etliye karışır ne sütlüye kendi halinde her işinizde kendi yapar 
(496 puan) tarafından
Ne güzel masallah
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Çok lazımsa ben benimkini veririm :D

(496 puan) tarafından
Hahaha bı hafta deniyim olmazsa geri veririm ama :D
(1,552 puan) tarafından
Bir hafta dayanamazsın bence :D İkinci gün kapıya bırakır arkana bile bakmadan kaçarsın :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben varım çok şükür kayınvaldemle annemden daha iyiyiz. Yeri gelir arkadaş yeri gelir abla kardeş yeri gelir abbe kız oluruz. Şimdi emekli oldu memlekete göç etti İstanbul dan giresuna, 2 sokak ötemdeydi buna nasıl alışıcaz bilmiyorum ı sokaktan geçemiyoruz :(
(496 puan) tarafından
Ay ne kadar güzelmis. Benim annemle aram hep kopuktu babannem büyüttü beni. O da derdiki Allah sana anne gibi bir kayınvalide nasip etsin. O da olmadı hiç yok
tarafından
Postu görünce ilk aklıma sen geldin
0 oy
(532 puan) tarafından
Ben varım ağzı var dili yok garibimin çok sessiz sakin :)
0 oy
(5,320 puan) tarafından
Ben pek anlaşamadım maalesef 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ben çok severim o da beni çok sever görümcemde resmen kankim çok şükür kafalar uyuşunca sıkıntı olmuyor 
0 oy
(292 puan) tarafından
Aslında kayınvalide ile iyi olmak genelde kayımvalideye bağlı yani geline ilk başta gelini değil kızı gibi yaklaşması gerek bnmki el gibi yaklaştı o yüzden el gibiyiz eğer bana eltime olduğu gibi yaklaşsaydı biz de iyi olurduk eskiden nasıl üzülürdüm bir 10 yıl sonra öğrendim sallamamayı
0 oy
tarafından
Allah'a şükür benim melek hem görümcem hem kaynanam ikiz hamileydjm Çarşamba günü bebeğimin birini kaybettim çarşambadan beri yatıyorum hastanede görümcem Çarşamba günü çıkıp geldi başka ilde yaşıyor evli sırf kızımla ilgilenmek için. Kaynanam kayinbabam eşim görümcem ve kızım her gün geliyorlar temiz kıyafet yemek vs. Günlük yapıp getiriyor kadın Allah gani gani razı olsjn inşallah ailemden daha çok destek veriyor ablam beni aramadı bile annem ariyo ama yaşlı bjr şey yapamaz köyde yaşıyor ve ben başka bir ildeyim böyle zor. Durumlarda insanın ailesininden destek görmemesi çok üzücü Allah eşim ve ailesinden razı olsun bu hayattaki tek şansım galiba
0 oy
(31 puan) tarafından
Çok şükür 10 senelik evliyim hiç sorunumuz olmadı.Anne kız gibiyiz.Esim tek çocuk.Herkez çok sorun olur her şeyine karışır demişlerdi ama Hic biseye karışmaz.Evime bile 2 3 ay da bir gelir
0 oy
(5,836 puan) tarafından
Severim ben ya kayınvalidemi kavgamız yoktur 
0 oy
(6,166 puan) tarafından
Annem gibi sevemm tabiki o da beni kızı gibi sevemez ama aramız iyidir şükür severim kayinvalidecigimi ❤️
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ben hiç sevmem her boku oğluna Nlattigi icin
0 oy
(887 puan) tarafından
Genelde kayınvalidesi uzakta olanların arası iyi oluyor yan yana çok nadirdir anlaşabilen şahsen benim görüşüm bu yönde 
(2,466 puan) tarafından
Aynı evin içindeyim . Rabbım bozmasın annem gibidir gerçekten maşallah çok tatlıdır sessizdir hiç bir şeye karışmaz 47 yaşında genç kaynanam var
(887 puan) tarafından
Sessiz olduğu içindir o canım sesli olsa duramazdın :)
(2,466 puan) tarafından
Aynen illaki ama bende saygımı korurum karakterlerimiz ayni

Çok konuşkan devamlı karışan biri olsa dediğin gibi 1 gün kalmam ama şükür iyidir hersey karşılıklı
0 oy
(2,598 puan) tarafından
Ben kaynanamla iyi anlaşırız Buda aradaki mesafeden kaynaklı çünkü kendimi başta net belli ettim benim kararlarim benim doğrularım benim yanlışlarım eşimde benim kafadan o yüzden iyiyiz kaynanamla
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Dertsz başına dert alma 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 330 göst.
18 Kasım 2022 Aile kategorisinde est16 (463 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,014 göst.
0 oy
5 cevap 355 göst.
5 Ekim 2020 Aile kategorisinde Oglusum24 (460 puan) tarafından soruldu