0 oy
1,014 göst.
Aile kategorisinde (416 puan) tarafından

Kızlar kuzenim benden 6 yas küçük. Ablasi sayılırım gerçekten de ablasi gibi görür beni ne olursa ilk bana koşar. Seneye evleneceklermiş. Kaynana muhabbetine önce hayır demiş sonra nişanlısı naptiysa kabul etmiş. Tabiki her kaynana bir olmaz insallah cok guzel anlaşırlar ama yuva ustune yuva olmuyor ki ya :( Ablası olarak konuşsam mi kuzenimle düzgünce anlatsam mi başına bunlar gelebilir diye. Kaynanası da daha söz zamanında altınlar ayrilirlarsa ne olacak? demisti. O zaman vermistim aslında kadının puanını

35 Cevaplar

+2 oy
(3,739 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kaynana bal da olsa aynı evde olmaz ev ev üzerine olmaz Bırak aynı evde aynı bina ayni mahalle bile olmaz :) 
tarafından
Benim kyananm yan binada ne arar ne sorar ohh
tarafından
Kaynana bal olsa deli bal olur su insani zehirleyen cinsten "D
(3,823 puan) tarafından
Evliliğin en güzeli kaynanan kayınbabadan kendi anan babandan akrabalardan uzak olandır 3 yıldır evliyim herkesten uzağım kafam rahat tayin olunca da mümkünse uzağı seçecem
(3,739 puan) tarafından
Valla öyle ya uzak olsun en iyisi
tarafından
Ayni sehirde bile olmuyo :)
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Hata dan dönsün gerekirse Nisan atılsın ama bir oturmayı asla kabul etmesin konuş 
(416 puan) tarafından
Bence de konusayim ya. Annem konuşma kendisi karar vermiş diyor ama benim icim rahat etmeyecek
(12,777 puan) tarafından
Sen konuş tavrına bak baktın ters tepiyo karışmaz sin anası vs yapma etme kızım demiyo mu
(416 puan) tarafından
Annesi bişeyler demiş de çekişmiş halama. Halam da ne b.k yerse yesin diyor
0 oy
tarafından
Valla ısterse dünyanın en tatlı insanı olsun birlik olmaz olmaz olmaz 
(416 puan) tarafından
Ben de aynı şeyi dusunuyorum. Biz 1 hafta ayni evde yasadik kaynanatomla kendi evimize gectik 1 yil gitmedim yanina dysjdhd
0 oy
tarafından
Ne kadar iyi olunursa olunsun ev üstüne ev olmaz.
(416 puan) tarafından
Aynen oyle. Dusa girerken bile rahat giremeyecek ya
tarafından
1 ay mecbur bi durumdan dolayı kayinvalidem ile yaşadım . Senin söylediğin gibi bırak duşu,  tuvalete bile rahat giremiyordum.  Yorulunca işi gücü bırakıp yatma şansın yok , kocanla özel bişeyin olmuyor vs vs . Okut canim bunlari :)
0 oy
tarafından
Yürek yemiş galiba. Yada acemi cesareti. Ayrılsın daha iyi 
(416 puan) tarafından
Şu an toz pembe geliyor ona her şey
tarafından
Uygulamayı indirsin okusun uyanır belki o zaman
(416 puan) tarafından
Hahahauah yanina gidince bi okutam hepsini hahah :D
tarafından
Aynen valla büyük Bi uyanış olur bence :)
0 oy
(14,030 puan) tarafından
O kaynana var ya dikendir daha başından onu diyen normal bir kaynana mıdır sence. Kaynana bal kaymak olsa çekilmez 
(416 puan) tarafından
Yok kuzum olur mu hic ya
(14,030 puan) tarafından
Burda ki postlari oku ona
0 oy
(490 puan) tarafından
Uyar derim simdi anlamaz ilerde kafasini duvara vurur yazik olmasin insan hayati bi kere yasiyor
(416 puan) tarafından
Bakalim uyaracam. Kotu olan ben olmam umarim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ben hiç bir oturmadım ama oturanlar çok şikayetçi konuş bilsin

tarafından
Bn oturuyorum keşke kabul etmeseydim oturmayı
(416 puan) tarafından
Allah kurtarsin bacim
tarafından
Amin cnm bı kurtulsam burdan
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ev ev üstüne annem le bile oturmam.uyar diyeceğim De bazılarını evlenmek gözünü kör ediyor canım kötü olan sen olabilirsin 
(416 puan) tarafından
Evet ben de ayni seyden korkuyorum iyiligini dusunup konuşsam kotu olan ben olur muyum acaba diyorum
0 oy
(774 puan) tarafından
Esimle nisanlanmadan önce kayinpederim eşim ortak ev aldılar ama kaynanam nasıl iyi kızim kızım peşimde geziyor dedim tamam yaşarım ben bunlarla evlendik onlar köyde kalacaktı sadece kışın gelecekti ne kışı ilk ay yemeye başladılar sorunlar da başladı eve rahat kimseyi cagaramiyorsun uyku saatini kendine göre ayarlayamiyorsun sürekli laf sokmalar tartışmalar o annecim diye peşimde gezen kadının içinden canavar çıktı resmen bana oğluma halasının kızını alacaktım o seni aldı bile dedi yaptığım herşeye yorum eve geç geleyim işten çıkıp 1 saat eşimi arıyordu geç kaldı bişey mi oldu acaba diye amacı şikayet etmek sanki benim numaram yok beni ara demi ama yok 8 ay Zor dayandım evi parayı görmedi gözüm kiraya çıktım rahatladım tamam aynı olmaz anlaşan illa ki olur ama bence kesinlikle çok yanlış ya en basiti gece banyo yapacaksın o bile sıkıntı 
(416 puan) tarafından
Allah cezasini versin pislik kari ne demek halasinin kizina alacaktim. Pislik ya pislik nefret ediyorum boyle insanlardan
(774 puan) tarafından
Öyle demişti valla bir gün de yengem geldi kuzenim falan oğlu için Manisa da sevgili vardı uzak alamam dedim baz geçirdim dedi benim aileme eşimin eski sevgilisini anlatmıştı sabrımı sınıyordu işte kavga çıkarsam rahatlayacak ah neler yaşadım neler anlatsam
0 oy
(774 puan) tarafından
Anlatırken kotulemeden anlat mesela giyinip süslenip oturmak istesen yok bı sarılayım eşime film izleyin desen yok odama geçip vakit geçireyim desen olmuyor usenip yemek yapmasan eşinle sen makarna bile yersiniz ama evde büyük olunca olmuyor arkadaşların gelse rahat edemiyorsun bu şekilde örnekler verip anlat
(416 puan) tarafından
Aynen oyle konusmayi dusunuyorum. Mantikli olan bu zaten
0 oy
tarafından
Ne yapsın ne etsin oturmasın cnm bn salaklık yaptım kabul ettim kaynanam alt katta görümcem komşum eşimin bütün akrabalarının arasındayım keşke kaçis şansımız olsa
(416 puan) tarafından
Allah kurtarsın bacim ah bacimmm
tarafından
Amin amin sende güzel bi dille konus bnce
(416 puan) tarafından
Konusacam kuzum umarim kotu olan ben olmam
tarafından
Sen konuş sonunda da karar senin de bnce
0 oy
tarafından
Kesinlikle al karşına konuş daha şimdiden altının hesabını yapan bir kaynana ile nasıl bir oturacak hem ne kadar iyi olursa olsun kaynanası ev üstüne ev olmaz herkesin kendisine ait yuvası olmalı 
(416 puan) tarafından
Aynen oyle. Ben de ayni seyi düşünüyorum
0 oy
(12 puan) tarafından
Bende kaynanamla oturdum 2 yıllık evliyim çok durmadık biz bende kabul etmemstm başta ama eşim için ses etmedim kaynanam da iyidir Allah razı olsn 3 ay kadar durduk eşimle kayınbaba tartisinca eşim gidiyrz dedi bir hışım çıktık kiraya 1.5 yıl kadar şu an kendi evimizdeyiz çok şükür 
(12 puan) tarafından
Tabiki öyle zorlukları çoktu en azından imkan varsa kiraya çıkabilirler
(416 puan) tarafından
Ya nişandan önce diyordu kaynanamgil kiraya cikacak biz o evde oturacaz. Iş ciddiye binince kaynana hemen r yapmis
(12 puan) tarafından
Oturmazlar insaAllah dediğin gbi canım konusursan belki ikna olur
(416 puan) tarafından
Umarim kötü olan ben olmam
(12 puan) tarafından
Haklısın canım orası da var eğer öyle bı durum varsa konuşma bence annesi falan söyler belki yol gösterir
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Bende nisanliyken oturrum ne olacak ki demstim evlendim 2 ay zor dayandik ev ev ustune ol mazzz ne kadar iyi de olsaniz olmazz 
(1,921 puan) tarafından
Zor ya sonucta yabanci bi yere gidiyosun onlar seni bilmez sen onlari illaki catismalar cikiyor bjde ne de olsa el kiziyiz :D
(416 puan) tarafından
Yav görümcesi de bekar bunun. Yürek yemiş yiğidim gorumceyle kaynanayla ayni evde yaşayacak :D
(1,921 puan) tarafından
Yazıık ay :D :D bilmiyor daha sen konuş bencede sonrasini kendi bilir iş isten gectikden sonra niye beni uyarmadiiniz beni demesin
(416 puan) tarafından
Simdi de kötü olan ben olacam konuşunca ama konuşacam
(1,921 puan) tarafından
Onu da anlatirsin canim ben bozmak istemiyorum senin isini diye
0 oy
(3,078 puan) tarafından
O hatayı ben yaptım hala oturuyorum ne kadar iyi olurlarsa olsun ev üstüne ev olmaz zararın neresinden dönse kar ilerde daha kötü olur 
(416 puan) tarafından
Olmuyor tabiki kuzum :( rabbim yardimcin olsun
(3,078 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Ne kadar iyi olursa olsun beraber yaşanmaz illa ki anlaşmazlıklar olur. En basitinden kendi adıma söylim altlı üstlü oturuyoruz hherkes çok zor olur anlaşamazsınız falan filan derdi bende neden anlaşamayalım ki evimiz ayrı sonuçta tam tersi faydası çok olur derdim ama insanın dediği gibi olmuyor. Kuzenin de şimdi güzel geçiniriz sorun olmaz diye düşünüyordur ama sonradan çok pişman olur
(416 puan) tarafından
Valla bakalim konusacam. Umarim kötü olan ben olmam
(3,136 puan) tarafından
İnşallah ama baktın ki olumsuz konuşmaya başladı daha fazla uzatma bence sen bilirsin deyip konuyu kapat
(416 puan) tarafından
Oyle yapacam kuzum. Kafasini duvara vura vura vazgectirmek vardi da neyse :D
(3,136 puan) tarafından
En iyisini yaparsın canım. Öyle yaparsan kötü olan sen olursun. Bu zamanda insanların iyiliğini düşünmek kötü niyetli anlamına geliyor ne yazık ki
0 oy
(2,264 puan) tarafından
SAKINN yoksa oda burda kaynana postu açar çaresiz çaresiz yazık etmesin ne kendine ne ailesine 
(416 puan) tarafından
Yanina gidince gosterecem valla burda yazanları:D seneye sende ayni postlardan acarsin dicem
(2,264 puan) tarafından
Aynen canım ayrı olsunlar tatlı olsunlar hep bunu der bunu söylerim
0 oy
(552 puan) tarafından
Ay aman Allah korusun
(416 puan) tarafından
Konusacam bakalim. Her seyi toz pembe görüyor bizim kız
(552 puan) tarafından
Çocuk ona seni ezdirmem filan dediyse onun rüyasında şuan
0 oy
tarafından
Bence bir oturmasin yazık