0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sorum yukarıda kızlar cevaplarsaniz sevinirim :P

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uyurken mı canım
tarafından
Evet canım
tarafından
12. Aydan sonra gece beslemesını bıraktım canım ben uyumadan 1 saat önce çorba ıcırıyorum
tarafından
Alışkanlık canım ne kadar tok olursa olsun
tarafından
Canım bu 30 yasında adam degıl kı el kadar bebek bıraktır alıskanlıgını, dıslerı curur rahatsız olur reflusu baslar
-Reklam-
0 oy
(537 puan) tarafından
Gece bişey yemesine gerek yokki canm ,midesi reflü olur.
tarafından
Kendisi ihtiyaç duyuyor ama ne kadar tok olursa olsun
0 oy
tarafından
Gece uyumadan 1 saat öncesinde veriyorum bir şeyler sonra da uyuyor zaten gece uyanmaz öyle 
(194 puan) tarafından
Masallah diyelim Allah esirgesin benim bebeğimde alışır inşallah canım ya.. senin bebeğin emiyor mu yoksa mama mi içiyor
tarafından
Emiyor canım hiç mama vermedim inşallah seninde zamanla alışır
(194 puan) tarafından
Aslında emen bebekler gece alışkanlık olduğu için çok uyanıyor derler ama senin bebeğin uyanmadigina göre çok iyi bnmki çok uyanır gece :(
tarafından
Benimki de gündüz canimi çıkarıyor canım memeyi kapatmama bile izin vermiyor oyun yapmış bir gider oyun oynar bir gelir bir iki yudum meme içip kaçar kapatırsam da kendi gelip hemen açıyor çıkarıyor ☺
(194 puan) tarafından
O halleri çok komik oluyor ya peki ne zaman memeden kesmeyi düşünüyorsun canmmm sen
0 oy
(194 puan) tarafından
Ah keşke iştahlı bi bebem olsada versem anne sütü alıyor uyumadan önce emip uyuyor yani
tarafından
Benimki yiyor ne oluyor yine zayıf civciv:)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 235 göst.
0 oy
11 cevap 92 göst.
28 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
0 oy
15 cevap 208 göst.

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...