0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Sorum yukarıdadır

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pınar labne veriyorum canım 
(15 puan) tarafından
Sagol canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben daha vermedim ama vermeye başlayacağım canım ev yapımı lanet tarifleri var onlardan deneyeceğim ben de
(15 puan) tarafından
Ev yapimi bir kez denedim ama cok begenmedim bebegimde pek yemedi umarim seninki yer güzel oluraa tarifini alirim :)
tarafından
İnşallah canım deneyeyim de olmadı lor yapıp veririz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Vermiyorum :) bi ara pınar aldım güzeldi 
(15 puan) tarafından
:)) yemiyor diye mi vermiyorsun bir sebebi var mi
(25,224 puan) tarafından
Evet canım sevmedi zorlamadım bende kaşar peynir ve beyaz peynir yiyo tostta ve yumurta da ama sade değil
0 oy
(1,964 puan) tarafından
İçim labne veriyorum canım. Geçen videoda evde yapıldığını gördüm onu denicem bakalım olacak mı. Lor peyniri evde tuzsuz yapiyorum ama labne henüz denemedim 
(1,964 puan) tarafından
İnşallah birşeye benzer ;)))  baktim iyi değil devam hazır labneye
(2,529 puan) tarafından
Lor nasıl yapıyorsun tarifi verir misin canım
(1,964 puan) tarafından
Ben hazır süt veya günlük sütle yapıyorum canım 1 litre sütü tencerede kaynatıyorum kaynadıktan sonra içine 5 kaşık yoğurt koyuyorum. 4-5 damla limon ( geçen limon yok diye portakal sıktım bir sorun olmadı yine tadı güzel oldu) limon sıkmayada biliyorsun.  Karıştırıp 8-9 dk daha kaynatıyorum zaten süt kesilmeye top top olmaya başlıyor. Daha sonra altını kapatıp 1 saat bekletiyorum. Sonra ince tel süzgeç var onda sürüyorum. Peynir oluyor 4-5 saat dinlendiriyorum sonra veriyorum bebeğime. 1 kaseye yakın peynir çıkıyor.
(2,529 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol bebeğim 6.5 aylık iki gün oldu ek gıdaya başlayalı bende kullanabilir miyim kızımda 3 gün kuralı denememe gerek var mı labne ve normal peynir veriyorum
(1,964 puan) tarafından
Verebilirsin canım biz kendimize tuzlu yapardik bebeğime bu şekilde tuzsuz hazırlamaya başladım bende bebeğime yeni yeni veriyorum. Labne falan veriyorsan bence 3 gün kuralına gerek yok.
0 oy
(373 puan) tarafından

Pınar labne veriyorum canım :) 

(15 puan) tarafından
Teşekkürler canim
0 oy
(670 puan) tarafından
Vermiyorum içeriğinde katkılardan dolayı 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kız ben daha labneyi eşimle evlendim evleneli evime sokmadım bana yapılış şekillerini anlattıda biraz vermen bebeklere guzum
0 oy
tarafından
labne vermiyorum sutle peynir yapiyorum
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Pınar labne veriyorum arada BİM'in labnesini veriyorum
0 oy
(119,231 puan) tarafından
labne sartmi    
0 oy
(5,955 puan) tarafından
Sut kesiyorum lor yapıyorum  ama gecen pınar aldim minik kutunun icinde baya var tek kullanimlik ekmege suruyorum agzina veriyorum yiyor sevdi:)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Evet veriyorum çokta seviyolar ☺️
0 oy
(12,955 puan) tarafından
Annem yapıyor yapamadığı zaman torku verdim bir kaç kere öyle çok yemiyor 
0 oy
tarafından
lor peyniri yapıyorum evde. içine 2  3 damla zeytinyağı koyup rondoyla çekiyorum labne niyetine yiyor :). 
0 oy
tarafından
Pınar ve icim veriyorum bı kere Torku aldım sevmedi 1 ay yemedi peynir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
0 oy
11 cevap 232 göst.
0 oy
8 cevap 157 göst.
0 oy
2 cevap 188 göst.