0 oy
633 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
2 yaşında ve 9 aylık bebegım var bazen onlarla oyun oynamaya fırsatım olmuyor ev işi yemek çamaşır hıc zaman yetmiyor kendimi kotu hissediyorum siz nasıl yetiştiriyorsunuz

42 Cevaplar

0 oy
(420 puan) tarafından
Oğlum beni istiyorsa işimi erteliyorm hep önceliğim çocuğum olmuştur ama ikisine birden yetebiliyorum çok şükür hiç olmadı gece o uyurken yapıyorm 
-Reklam-
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Simdi sabahtan evi supurdum makinaya camasir attim ortaligi mutfagi toparladim kizimi parka cikardim programli olunca hepsi yetisiyor
0 oy
(854 puan) tarafından
simdilik yeni dogum yaptim 20 gun oldu ikisini de uyutuyorum ev islerini hallediyorum ogluma yemek hazirliyorum
0 oy
tarafından
Çocuğum yok ama olunca ilk işim bebeğim olur,o uyuyunca veya eşim evdeyken yapabildiğim kadarını yaparım ama ona tam zamanımı ayiririm zaten evde çok eşya seven biri değilim öyle çok dağılmaz yastıkları düzelt süpür sil tozu al tamam 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha küçükken mama sandalyesine koyuyordum ama şimdi yatak odasında yatağa uzanıo kendince aynayla konuşuo falan elinde oyuncağına birşeyler anlatıo bende rahat rahat yapıyorum 3 senedir dağınık hiç olmadım bazı yorumlara da katılıyorum senin için değil ama bazıları cidden ev işi sevmediğinden ve eşleri laf etmediğinden çok rahat sonrada çocuk bahane oluyor hastalık olmadığı sürece böyle devam kızım uyudukçada yemek çamaşır ütü yapıyorum
0 oy
(12,619 puan) tarafından
Batsın ev beneğimden önemli değil 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Tabiki çocuğum her zamn önceliğim 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Çocuğumla ilgileniyorum zaten fazla yaramaz değil yardımcı da olur beraber ev işi yaparız ama oncekik çocuk tabiki 
0 oy
tarafından
Onceligim 2 cocugum.

Ev icin haftada 1 kadin gelir. Ustten supurmem gerekiyorsa bakarim vaktim kalirsa yaparim. Degilse sallamam. Yemek olmasi yeterli.
0 oy
tarafından
Önceliğim çocuklarım onlarla ilgileniyorum sonra temizlik yapıyorum 
0 oy
(364 puan) tarafından
Oğlum 14 aylık ve belli bir zaman sonra hersey rayına oturuyor ve eliniz hızlanıp pratiklesiyor ve herseyi doğru sırayla yaptığınızda ne bebeğinizi ağlatıyorhsnuz ne de eviniz dağınık kalıyor herkes kendine göre bir düzen oluşturuyor zamanla. Ben dağınık be pis evde duramıyorum yani oğlumla ilgilenemiyorum hep öyleyim bekarken de odam dağınık ve pis ise dersime odaklanamazdim şuan da ogluma odaklanamıyorum oğlumla beraber hergun sabah oda oda herseyi düzenler kahvaltıdan sonra da eline birseyler verip oyalanamsini sağlarım tencere tava çok seviyor o oyalanirken mutfağı toplarım evi de beraber süpürüruz sadece yerleri silerken çok zorlanıyorum onuda oğlum uyuyunca yapıyorum vakit kalırsa yemeğimi d3 yaparım kalmazsa 2. Uykuya yattığında yaparım çocuktan sonra evinizde fazla eşya bulundurmayin evjniz sade az eşyalı olsun kıyafet dolaplarıniz da öyle olunca temizlik d3 çamaşır da hersey daha kolay oluyor ve sık sık dip bucak temizlik dizen yaparsanız hiç eviniz kirlenmez yaz kış büyük temizlikte kolay bitirirsiniz işinizi 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Öncelik çocuklarım onların yemekleri eğlenceleri 
0 oy
(457 puan) tarafından
Valla evi *** gotürüyorsa mecvur once ev ev isi kaldimi.snra adam konuşuyor
0 oy
(632 puan) tarafından
Su an gelip evimin halini gorsen anlardin :):) az uyuyan cok hareketli 3 yasinda oglum var gunde 2 seans park yapiyoruz evde de cani ne isterse onunla oynar hic oturmaz ne yapayim oyle mutlu. Burada zqten kimsemiz yok cocugu bi de evde kisitlasam nerede huzur bulacak diyorum
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Önceğilim hep bebeğim olmuştur .akşama kadar yavaş yavaş yapıyorum ev işlerini .bir daha bu zamnalara dönemiycem .ilerde bebeğim neden evi temizlemedin demez ama neden benimle ilgilenmedin der . bebeğimle her anımız kıymetli
0 oy
tarafından
Valla ben bazen salıyorum işleri. Eşim işten gelince birlikte topluyoruz. Büyük temizligide haftasonu o evde olunca yapıyoruz. 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Önceliğim tabiki çocuklarım ama evimde her zaman mutlaka derli topludur temizdir 
0 oy
(3,582 puan) tarafından
10 aylık bebeğim bazen yemek yapamıyorum bazen sadece topluyorum süpüremiyorum şimdi uyuttum dinlenip öyle kalkicam robot değilim 7 24 haraketli  olamam  dinlenmeye nefes almaya hakkım var ev dağınık pis görmeye tahammül edemiyorum   bazen kendime kızıyorum ama o zamanda dört dörtlük Olcam  diye kendimi yiprattiğimi fark ediyorum 
0 oy
tarafından
Valla evi isterse b.ok gotursun canim hic bi is yapmak istemiyorsa elimi hic biseye surmem :) oglumla oyun oynarim :D 
0 oy
(3,668 puan) tarafından
Önceliğim çocuklarımın temel ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra çocuklarımla birlikte ev işlerini yapmak. Ben salondaysam tüm çocuklarım da yanımda olur, oyunlarla, sohbetlerle salonu temizlerim, yatarım dinlenirim sonra kapıyı çeker öteki odaya geçerim. Ve bu böylece oda oda devam eder. Ne çok abartıyorsunuz ya, ev mi çocuk mu?  Benim için ikisi. 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 392 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mavisim45_45 (434 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 535 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 301 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde masalım0435 (48 puan) tarafından soruldu

379,626 soru

11,364,252 cevap

34,841 kullanıcı

...