0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sabah uyanınca çocuklardan sonra evi mi düşünürsünüz yoksa keyfiniz ne isterse onu mu yaparsınız

Mesela ben artık evi ne kadar temizlesemde bir türlü bitmiyor bıktım artık hayat enerjimi sömürdü kendime en ufak bir şey yapsam keyfim yerine geliyor saç tarasam özenip giyinsem yada çay kahve bişey içmek için otursam uzun lafın kısası kendime vakit ayırınca mutlu oluyorum ev işi bitmiyor ya oturup bir kitap okuyamıyorum bekarligimi özledim artık ama oğlumdan da vazgeçemiyorm.

En basitinden herşeyi yapıyorum isim biter oturucam birnoahve yapayım diyorum birlikte içelim pat diye ailesi arıyor kahveye  dengesiz kocamda bizde kahve içecektik diyor cümbür cemaat geliyorlar artık kocamın bu halinden de bıktım sinirlerim yıprandı artık insanin kendjne vakit ayırması suç mu ben bu yüzden ikinci çocuğu istemiyorum kocamda sen bencilsin oğlumun kardeşi olmasın mı diyir kendi keyfinden ödün vermez izin günlerinde 20 gün olucak sabahın 8 inde kaldırıp kahvaltı hazırlıyorum asla dinlenemem her hafta gelen giden olur bitmez ailesinin gelip gitmesi ben gerçekten bıktım sosyal hayat asla yok bitti evlendiğimden beri sinir stres yapıyorum ya asla kendim bişey yapamıyorm ya böyle giderse ben yaşlanıcam artık 

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ev temiz toplanmış olmazsa istediğim herşeyi yapıyım mutlu olmam. Öncelik kızlarim sonra evi temizlerim kızım ikinci uykusuna yattiginda duş alırım sonra kahve mi alırım ister kitap okurum örgü yada telefonda oyalanirimm ama o yarım saat bana ait oluyor. 

Eşinle ikinciyi istiyorsa şuan hazır olmadığını anlat. Öyle olursa üstüne gelmez. 
tarafından
Kaç yasindalar
(6,681 puan) tarafından
Biri 5 biri 2 )
tarafından
Büyük büyümüş bı da ki sene biraz daha rahat olursun
(6,681 puan) tarafından
Aslinda simdide rahatim hic yormazlar beni))seninki kac yasinda?
tarafından
Büyük 11 yaşında küçük 11 aylık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canm yıllarca eşini bekle sonra ailesi  çıksın Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Cocugum daha yok ama onceligm kendim:) evde iş bitmez zaten   haftada 2 3 defa derinleme temzlik yaparim sonraki gunlerde yuzeysel yapib evde keyif yapiyorm bakim yapiyorm kendime    bikiyor insan ya hergun hergun temzlik ben yapamiyorm
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Uff okurken daraldım  eşine söyle canım kimseyi çağırmasn onlar aradığında aha biz geliyoruz deyin sen git otur vallahi utanma millet ne der diye diye herseyden ödün verdik
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Öncelikle evimi misler gibi yapar sonra bi kahve içerim sonra işte......devam yani

Kız limonçiçeği adına şarkı yapmışlar valla ben iş yaparken açıyorm bu şarkıyı hem kurtlarımı hem de stres atıyorum

Tavsiye ederim sanada

Salla gitsin kız olduğu kadar yap amaaaaan
0 oy
tarafından
Bende evde kendimi temizlikçi gibi hissediyorum.biz 6 kişilik bir aileyiz .arada vakit buldukça kitap okurum dil öğrenimi için çabalıyorum
0 oy
(2,593 puan) tarafından
sabah ilk işim oğlumun kahvaltısını hazırlayıp yedirmek oluyor sonra yatağımı toplarım eğer vaktim varsa bir kahve içeriz kayınvalidemle makina boşalacaksa boşaltırım evden çıkana kadar yapabildiğimi yaparım zaten en geç 8.30 da evden çıkıyorum uzun zamandır adam akıllı temizlik yapamadım akşam oğlum uyuyunca süpürgeyi çalıştırıyorum o süpürürken çamaşır varsa katlayıp ya da seriyorum ortalığı toparlayıp biraz oturup keyif yapıyorum zaten geç oluyor saat 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Evin temizliği bittiyse benden mutlusu yoktur cidden. Tamam evin işi bitmiyor ama bende yapmaktan yorulmuyorum şükür çok seviyorum heryerin tertemiz oluşunu. Sonra çay kahve içerim 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 392 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mavisim45_45 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 635 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ebruulina (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 535 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu

379,722 soru

11,367,205 cevap

34,850 kullanıcı

...