0 oy
632 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
2 yaşında ve 9 aylık bebegım var bazen onlarla oyun oynamaya fırsatım olmuyor ev işi yemek çamaşır hıc zaman yetmiyor kendimi kotu hissediyorum siz nasıl yetiştiriyorsunuz

42 Cevaplar

+6 oy
(3,452 puan) tarafından
Hiç bir zaman ev işi onceligim olmadı
(6,441 puan) tarafından
Bende başak burcuyum cidden ondan mı ama ev dağınık asla olmayacak süpürüp silerim oyle oynarım kızımla yada parka götürürüm uyuduğunda da yemek yaparım
(3,452 puan) tarafından
Benim eşimde aşırı titiz, kendi yapiyo o yüzden :)
(6,441 puan) tarafından
Benim eşimde bi bardak kaldırmaz ama elini bir yerlere sürter toz var mı diye
(880 puan) tarafından
Bende öyle önceliğim oğlumla ilgilenmek artık büyüdü isleri birlikte yapıyoruz:)
tarafından
Ahahaha sen = ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğim 4 aylık önceliğim tabi ki o.

Bazen çamaşırlar 3 gün bekliyor hiç önemli değil. Elimden geldiğince evimin işini yemeğimi yapıyorum ama bazen yetişemediğim oluyor. Dert değil bebeğimin ihtiyaçlarını karşılayayim onunla ilgileneyim önemli olan o. İşler elbet hallolur ☺️
tarafından
Camasir makineye atmak 5 dk sermek 10 dk diyelim hic mi uyumuyo bu cocuk:)) bence anneler is yapmak istemiyo yorgun dusuyolar tabikide haklilar buda bahabesi diyorum kolik cocuk okmadiktan sonra hersey yapilir .
tarafından
Çamaşırı yıkıyorum da asıp kurutuyorum da fakat katlayıp kaldırmak bazen zaman alıyor. Gündüz uykusu çok yok. Tek başına hem ev hem yemek hem bebek yetişmek zor. "Her bebek bir değil" bunu anlamak lazım. İsterse o çamaşırlar 10 gün beklesin kimseyi ilgilendirmez. Bebeğim ilgi bekliyorsa onu bırakıp işe koşamam...
0 oy
(9,961 puan) tarafından

Yakinda ben :D subatta 2.dogumum olcak oglumda 2.5 yasinda olcak. 1 taneyle kolay simdi

(31 puan) tarafından
1 taneyle daha kolay tabi ben kızım uyuyunca yatıyodum beraber işlerımızı yapıyorduk falan sımddı 2. Geldi biri yatsa biri yatmıyor biri dursa biri durmuyor
0 oy
tarafından
Tabikide çocuğum o uyuduğu zaman ev işine bakıyorum 
(31 puan) tarafından
Biri uyusa biri uyumuyor aynı anda yatarlar sa da yorgunluktan bende yatıyorum valla
tarafından
Tabi iki çocuk olunca sende haklısın canım boşver evi çocuklarınla ilgilen
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Misafir falan olmazsa bebeğimle oynarım o yatınca iş yaparım yada onla beraber yaparım oyalanirsa
0 oy
(584 puan) tarafından
Çocuklarım çocuklarım ve yine çocuklarım evim aldı başını gidiyor ama ben çocuklarımla ilgileniyorum akşam uyuduklarinda veya gündüz uykusuna yattıklarinda toplarım evimi 
(31 puan) tarafından
Yetişmiyorrr sonra da eşim laf ediyor cocukları bahane etme onlar kendi kendine oynuyo anca yatıyon dıye
(584 puan) tarafından
Host köpek deseydin anca yatıyorsun ne demek Benim eşim bile evi pok götürsün çocuklarım sevgisiz ilgisiz büyümesin der eşim asker çocuklarımla ben ilgileniyorum o uzakta her Zaman savunduğu şey çocuklarımı sevgisizlik ilgisizlik içinde büyütme ben yokum sensin hem Ana hem Baba der her zaman izne geldiğinde çoğu zaman yetişmemiştir yemek bir kere bana bu lafları kullanmadı hemen ellerini yıkadı ve çocuklarım ve bize yemek yaptı Allah Bin kere razı olsun
(31 puan) tarafından
Ne guzel anlayışlı insanlara denk gelmek
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Oglum uyurken işimi bitiyorum bugun kalan günüm onunla 
(31 puan) tarafından
Tek cocuk Ken bende oyleydum sımdı oyle olmuyor
(5,954 puan) tarafından
Tek cocuk da olsa yalnızım eşim uzun yolda 10 gün olmsz ev isi yemek disari isi market isi hepsi bende akşam parka indir yika yatır gün bitti 2 3 de olsa is olmadan da olmuyor yere düşüyor emekliyor temizlik huyum  beni yedi bitirdi zaten

Sende uyudugu zaman yap 2 ye bol işlerini zorlanıyorsan da canım allah yardımcin olsun
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Her zaman çocuklarim öncelik
0 oy
(367 puan) tarafından
Cok kotu huy ama once evim temiz olacak 
(31 puan) tarafından
Oyle de cocuklar ilgiden mahrum kalıyor işte. Temızlesen bile hemen kirleniyor amaan bıktım ben işten
0 oy
(11,153 puan) tarafından
Benim şuan daha 3 aylık gündüz pek uykusu yok keyfi yerindeyse iş yaparken yanıma alıp konuşuyorum öyle ilgileniyorum keyifsizse zaten iş yapmak mümkün olmuyor
(31 puan) tarafından
Aynen kucukken bende pusetle yanıma alırdım buyuyunce durmuyorlar birini örümceğe koyuyorum biri de zaten heryerı döküyo idare ediyoruz bir sekılde
(11,153 puan) tarafından
Önceliğimiz çocuklar canim napalm ev işi yarım yamalak oluyor artık
0 oy
(1,405 puan) tarafından
önceliğim yemek yemek :) 
0 oy
(13,798 puan) tarafından
Çocuğum uyuduğu zaman ev işi yapiyorum. Isterse evi b.ok götürsün umrumda olmaz. 
(31 puan) tarafından
Uyuduğu zaman yatmayı tercih ederim bende
tarafından
Isleri ne zaman yapiyosun ozaamn
(13,798 puan) tarafından
Çocuklar uyanikken yapiyormuşya kiz.
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Yarı yarıya diyebilirim öğleden önce işlerimi hallederim,Kuşla oyuncakları ile oynar ben iş yaparken yanımda olur şarkı söyler konuşurum anlatırım,  öğleden sonra(oglen uykusuna yatar uyanir) bol bol oyun oynar parka ve  oyun gruplarına gideriz akşam yatar ,tekrar kalan işler yada dinlenme ile geçer (tek çocuk)
0 oy
tarafından
Aslında normalde öğlene kadar ev işi yapar öğleden sonra hep kızımla vakit geçiririz ama bugun sağlık ocagına kontrole gttık ev işi yapamadım hiç çay içiyorum dinleniyorum kızımı öğle uykusuna yatırınca biraz evimi toparlicam bulaşık yıkıcam
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Yetismiyorum yetişemiyorum önceliğim o her zaman. O uyurken hallediyorum çoğunu yoksa çok zor . İş yapmam gerekiyorsa illa birlikte yapıyoruz 1 yaşında ama anlıyor ucundan tutuyor 
0 oy
(261 puan) tarafından
Cocuklara ragmen „stratejik“ davranirsan herseyi olabildigince dengede tutabilirsin. 
(31 puan) tarafından
Meselaa
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Önce kızımla ilgileniyjrum oyuncakları önüne döküyorum o oynarken bende işimi yapıyorum peşimden ağlarsa onunla ilgileniyorum taa ki uyutana kadar uyuduktan sonra işimi yapıyorum kıyamet kopmaz yani çocuğum sonuçta 
0 oy
tarafından
Tabiki çocuğum öncelik sadece evini üstünden süpür toz olmasın yeter çünkü sürekli yerde geziyolar onun içinde robot kurtarıcın olur canım 
0 oy
(3,860 puan) tarafından
3 tane cocugum var 5  yasinda 3 yasonda ve 6 aylik. Ev isi yaparken küçüğü  pesimde gezdiriyorum uyumuyor olursa digerleri de ya kendileri oynuyorlar ya da benimle is yapıyorlar. Ama fitratim geregi pis dağınık evde oturamıyorum rahat edemiyorum. Sinirli oluyorum. Haliyle ikisini bir arada yapmaya calistigim coktur. 
0 oy
(7,251 puan) tarafından
Biri iki buçuk yaşında biri bir aylık küçük bı aralar çok huysuz ful kucakta bulaşık hariç her işimi kucağımda gezdirerek yapıyorum diğer oglumada görev veriyorum hadi oyuncaklarını kaldır şunu hotur vs vs diye küçük uyudunda bulaşıkları yıkar büyük oğlumla oynarım böyle geçiyor ha şu iki gündür bulaşıkları eşim yıkıyor durmuyor cunki boyle geciyo zaman 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 389 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mavisim45_45 (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 533 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 299 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde masalım0435 (47 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...