+2 oy
800 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Dün AVM ye gittik kızım 14 aylık emerek uyur. Yemek yerken huysuzlandi uyku vakti geldi uyusun diye emzirme odasında emzirmeye gittim benden 3 dk sonra başka bir kadın geldi odada bir koltuk vardı çocuğu 3 4 aylık var veya yok bana neden emzirme odasını işgal ediyorsunuz çocuğunuz büyük ne verseniz yer bizim hakkımıza niye giriyorsunuz dedi. Bende emzirmek benim hakik emmekte çocuğumun hakkı neden emzirdigimi kimseye açıklamak zorunda değilim bu benim en doğal hakkım kimsenin de hakkına girmiyoruz beklemek istemiyorsanız başka bebek bakım odalarida var oraya gidebilirsiniz dedim ama çok sinir oldum benim kızım büyük diye neden emzirmek saçma olsun

44 Cevaplar

0 oy
(401 puan) tarafından
İnsanlar ne kadar mutsuz ya hırsını ne şekilde çıkaracaklarını şaşırmışlar 
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Tedavi almasını önerdeydin keşke belli beyni gelişmemiş daha ‍♀️
0 oy
tarafından
Kız çocuğumun büyük olması deyince bende ilk herhalde 5 yaşında falan dedim 14 aylık büyük mü Allah rızası için ayy sinirlendim kadına 
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Bende 3 yaş falan sandım çocuğu sdaha bebekmiş 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Senin ki mi buyuk.valla o kadın dünyada tek deferli kendi cocugu zannediyor herhalde carpmıstım cpktan ben
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Lohusa psikolojisjnden çıkamamış herhalde 
0 oy
tarafından
Sacmalamis. Sanki 5 yasinda cocuk emiyor. O da bebek daha. 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ahlaksız yaa naısl gıcık oluyorum öylesine ona neymiş isterse 3 yaşında olsun karışamaz
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Kadın iyice saçmalamış ne alaka senin bebeginde küçük daha 
0 oy
(504 puan) tarafından
Ablacım ben 3 yasinda ki oğluma bebek diyorum daha 4 yaşına kadarda derim çünkü 4ten sonra çocuk kategorisine giriyorlar 
0 oy
tarafından
14 ay büyükmüymüş saçmalığa bak bende oğlumu gidiyorum emzirme odasında emziriyorum 
0 oy
(13,169 puan) tarafından
Sonuçta beş yaşında çocuğu götürmemişsin memeden kesilmemişse altı hala bezliyse senin için o oda ihtiyaç zaten boş gevezelik yapmasın ben bile sinir oldum 
0 oy
(322 puan) tarafından
Canım hiç sinirlenme takma bile sen gerekeni söyleyip ağzının payını vermişsin. Ayrıca çocuğun büyük de değil ediyorsa o oda seninde hakkın bosver 
0 oy
(3,086 puan) tarafından
Onu birak avm deyiz kizim 9 aylik emzirecegim diye bebek bakım odasina girdim kapi kilitliydi kadının biri telefonu elinde toplantidayim başka yere gidin diyor. Pardon dedim bebeğiniz yoksa bu odayi kullanamazsiniz dedim. Kapıyı yüzüme carpti. Bi daha tikladim acti oflayip puflayip toplantidayim dedim tekrar kapıyı çarpti. Bi sinir oldum. Sanki toplanti odası orası sala.k kadın 
(135 puan) tarafından
Buda daha ayrı bir bencilmis ya kdkdjd
(3,086 puan) tarafından
Vallah eşim olmasaydi saçina dalardim insan gibi sorsaydi yine bir şey demezdim terbiyesiz kadin
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Kadın çatacak yer aramış sana patlamış haksızlık etmiş bebeğin kaç aylık okursa olsun ne zaman nerde meme isterse sende veririsn kime ne 
0 oy
tarafından
Seninki de küçük cnm tabiki kullanabilirsin odayı. Ama 3 4 aylık bebekler gelince öncelik vermek gerek bence onlar laftan anlamaz anlık meme isterler
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bende sinir oldum ve hoş bir durum değil tamam onun bebeği senin bebeğinden küçük olabilir ama ikiside bebek 0-2 yaş gurubu zaten bebek oluyor emzirme dönemi ya beklemesini bilecek ya başkasına gitcek yada orda emzircek yani nir polemige girme ihtiyacı buldu ki aynısı onun başına da gelecek eminim
0 oy
(816 puan) tarafından
Ne alakası var yaaa densizlik etmiş. Senin de bebeğin küçük cnm tabi ki en doğal hakkın emzirmek. Ne demek işgal ediyorsun? Terbiyesiz kadın.
0 oy
tarafından

Kadın sacmalamis ne alaka . Yaşımı var bunun. 5 yaşındaki çocuğu olan bir annede çocuğunun üstünü falan değiştirmek içinde girebilir. 

Tam bir gerizekaliymis onu diyen. 
Sen hiç üzülme bosver
0 oy
tarafından

Kadın problemli belli

Ben sana mı sorcam ne yapcağımı çık git şu odadan sıranı bekle derdim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
0 oy
1 cevap 51 göst.
7 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 63 göst.
3 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu

380,369 soru

11,388,836 cevap

34,894 kullanıcı

...