+2 oy
799 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Dün AVM ye gittik kızım 14 aylık emerek uyur. Yemek yerken huysuzlandi uyku vakti geldi uyusun diye emzirme odasında emzirmeye gittim benden 3 dk sonra başka bir kadın geldi odada bir koltuk vardı çocuğu 3 4 aylık var veya yok bana neden emzirme odasını işgal ediyorsunuz çocuğunuz büyük ne verseniz yer bizim hakkımıza niye giriyorsunuz dedi. Bende emzirmek benim hakik emmekte çocuğumun hakkı neden emzirdigimi kimseye açıklamak zorunda değilim bu benim en doğal hakkım kimsenin de hakkına girmiyoruz beklemek istemiyorsanız başka bebek bakım odalarida var oraya gidebilirsiniz dedim ama çok sinir oldum benim kızım büyük diye neden emzirmek saçma olsun

44 Cevaplar

0 oy
(686 puan) tarafından
Aaaa ayıp ya terbiyesiz ins onu da başına gelir böyle bişey şuan bana yapildini hissettim resmen oğlum 18 aylık ama meme seviyor bırakması düşkün napalim yani bakalım o aylara gelsinde biraktirir kolaysaaa
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
27 aylık oğlumla bebek bakım odasına girip altını değiştiren ben postu hayretler içinde okudum:D 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ne alaka yani saçmalamış resmen ben başka türlü davranirdim
0 oy
(632 puan) tarafından
Lohusa bunalimindan cikammaistir belki bosver :) cevabini vermissin zaten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
0 oy
1 cevap 51 göst.
7 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 62 göst.
3 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu

380,307 soru

11,386,714 cevap

34,887 kullanıcı

...